Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že ani jeden obchod jí už nenabízí...čekám email den před doručením :)
    Co je to za obchodníky když nechtějí Vaše peníze!!!
  • Ty wle a on někdo čekal, že blighttown z 1 se 2 vyhne na old genu? To snad jen blázen bláhový...
  • maros.goc
    Gamepad by mal mat kazdy kto sa nazyva hracom... Pc ovladace tu existuju uz od 80.rokov minulého storočia co je predpokladám dlhsie ako si tu na Zemi ty, tak si tie tvoje hlupe reci strc niekam.. A áno, som pcckar
  • Já objednával na JRC a CZC. Na JRC už jí nemají v nabídce ale CZC asi stále ano...doufám, že semnou nevy...jebou jako posledně při South Park Grand Wizard kdy jí prostě žádný obchod nedodal (objednal sem asi u 4). Doufám že ta sběratelka se soškou dojde...uvidíme..
  • Veskoslav
    CZC to mělo v nabídce, ale nevím, jak to je teď. Máš na myslí Dark Souls II Black Collectors Edition - PC? Jinak na pc je ještě nějaká Dark Souls II - Limited Black Armored Edition.
  • nevite kde se da objednat ta collectorka, ale pro PC ? vsude kde koukam tak je ta edice jen pro konzole :/
  • Ja mluvim o Score z roku 1994, kdyz tam psal Andrew a Ice. Kdo nezazil nepochopi.
  • Score? I když tam nebyla současná redakce, tak to vždy podle mě byl nejhorší magazín....Lepší magazíny jako Gamestar a spol zanikly, ale kupodivu Score přežilo. I přes infantilný styl psaní článků, strašné recenze a tunu her, co nikdy nebudu hrát, protože jsou všude rozdané tak 50krát, ale vypadá to dobře, když se napíše gigantickým písmem 4 hry zdarma! *1*
  • To je narazka na reklamu ve starym Score. Insider joke. Nechapes, nepochopis ;)
  • jasně no, normální pc hráč by neklesl tak hluboko, aby si koupil gamepad *6*
  • Myslí s hraním vážně?Co to je?A co když to není můj šálek kávy?Pak to s hraním nemyslím vážně? *1*
  • Zitra si pro to nekam dobehnu. Tohle je herni svatek, AAA hra, ktera neni jen cinematicka koridorovka, to je dneska maly zazrak. Povinnost pro vsechny, co to mysli s hranim vazne.
  • bohužel nikde nenajdes kolik se toho prodalo na steamu, coz je majoritni trh s PC hrama, to ze v krabici se neceho proda malo vůbec nic neznamena. A muzes si byt jisty ze ty prodeja přes steam mají hodne zajimavy cisla. obvzlast když jsou slevy. takze pripadne DS 3 na PC samozrejme bude i na PC:)
  • Veskoslav
    Dokud to není trestné, tak s tím nic člověk neudělá. Jenom si nekoupí jejich produkt. A to se obávám v případě DS II asi nehraje u většiny hráčů roli.
  • Zrovna Zaklínač. To je casual hra i na Dark. Těžší je to asi tak půl aktu v jedné kapitole. Jinak navýšení hp protivníku a větší dps nedělá hardcore hru.
  • A toto je mile deti netolerantni ho*ado s IQ bahna.
  • Sklapni panebože už. Koho pořád zajímá nějaké nářky, že se to nedá hrát na psacím stroji? Od nepaměti měl normální pc-hráč doma gamepad. Takže už proboha zavřete tlamy..
  • Loneck
    Ještě přidávám video.

    Srovnání duben 2013 a konečná verze březen 2014: http://www.youtube.com/watch?v=ykbT03r_9Zo

    Video z ledna 2014 (stále znatelný rozdíl oproti konečné verzi): http://www.youtube.com/watch?v=A3MdOBH-jDc
  • Souhlas. Obtížnost zde slouží jako reklamní image titulu. Na hře se mi velmi líbí, že není náročná na cvik nebo reakce. Umět hrát DS spíš spočívá ve znalostech, které hráč postupně objevuje. DS je taky ukázkou, že hra nepotřebuje super grafiku, kdoví jaký příběh. Tahle hra exceluje výbornou hratelností (díky soubojovému systému) a temnou atmosféru.
  • Souls série není o grafice. Hrál jsem jak Demon tak Dark nejdřív na PS3. Koupil jsem pak i Dark Souls na PC a hádej proč? Abych podpořil vývojáře, grafika mi byla u zádele. Zítra mi dojde Dark Souls 2 na PS3 protože se chci bavit už teď, na grafiku kašlu a měsíc se mi čekat nechce. PS: zjisti si kolik dělají prodeje Dark souls konzole vs PC. U případného Dark Souls 3, Demons Souls 2 už žádné nedodělky PC hráči opravovat nebudou, páč na tu platformu to nevyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit