Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj tak tak, až na ty holky, i v minulosti se bláznilo do spousty dalších věcí a do holek se blázní pořád dál.. *3*
  • no hlavně je pak půl příspěvků ve fóru, řešících co je lepší, jestli K+M nebo gamepad, stačí si v hlavě srovnat co je pro mě lepší nebo co se hodí ke konkrétní hře a je po problému, jo holt potřeba něco napsat na NET je někdy velmi silná...třeba jako v mém případě *5*
  • Me by jen zajimalo, jaky fanatismus popisujes. Protoze ja se tu nikde neopiram, ze M+K je nutnost, ze ho ma kazdy, priznavam, ze nekteri v dnesni dobe na PC pouzivaji gamepad. Ale aby me na druhou stranu lidi tvrdili, ze spravny hrac MUSI mit gamepad je dle meho nazoru kravina a je jen otazkou komu co vyhovuje a rozhodne to z historickeho hlediska nikde nebylo, ze hrac = gamepad. Ja ho akceptuji, nejsem proti nemu, ale to neznamena, ze ho musim pouzivat. Nic fanatickeho to neni, obycejna diskuze a i ja dokazi ustoupit pokud me das rozumny argument.

    Podlozte reci, ze spravny PC hrac ma mit gamepad a ze gamepad na PC tu byl odjakziva, necim kloudnym a ja ustoupim a priznam svoji chybu. Toto neni rec o konzolich, tam ten gamepad patri a je toho soucasti spousty let.

    PS: za pubertaka se omlouvam, byla to okamzita reakce na tvuj post vudci me, mel jsem vychladnout a vyjadrit se pozdeji
  • snorgrind
    "nabídnout vyšší rozlišení, vyšší framerate a také ovládání skrze klávesnici"

    Znamena to ze konecne dostanem mouse aim a strafe misto target locku ? Opravdu nepotrebuju aby za me hra "mirila" sama a jeste spatne tak jak nechcu s debilni kamerou. Taky doufam ze predelaji kompletene interface pro mys, na co konzolovy "kriz" na itemy kdyz mam milion tlacitek na klavesnici, me dejte rovnou quickbar a hotkeye, invetnar a staty to stejny nepotrebuju se proklikavat milionem tabulek s rozlisenim 2 pismena na metr ale chci to mit vsechno prehledne dostupny.
  • Black_Hand
    prosim, u ovladani nerikej, ze "jde o zvyk", je to ta nejhorsi vymluva ze vsech, ktera nema zadnou vahu. daleko lepsi je vysvetlit, proc je ovladani navrzeno tak jak je a proc je to dobre. u dark souls to jde vysvetlit naprosto bez problemu, pres soubojovy system a co vsechno ti ma umoznit a jak detailni ma byt.

    a pribeh? DS maji pribeh, ale necpou ti ho kazdych 5 sekund. je takovy ambientni.
  • tak já osobně se považuji za hráče, hraji už x let a JOY jsem si nikdy nekoupil prostě nebyl třeba.. když si chci zahrát nějaký sport, tak jdu raději na xbox, jinak hraji převážne FPS, RPG a simulátory , na ty mám G27 (volant nepovažuji za JOY) .. prostě 100 lidí 100 chutí ;)
  • Tahle hra ma to hlavni - vynikajici hratelnost a to je dnes velmi vzacne zbozi.
  • Tak já to mám právě naopak. Názor, se kterým nesouhlasím, navíc opřený argumenty, je pro mě nejcennější. ;-) Bezcenné jsou hloupé výlevy a urážky. (Zde nehledej souvislost s tebou - opravdu zde není) *5*
  • najlepšia hra desatrocia :), dufam ze budu pokracovat a vyjdu dalsie pokracovania. super ovladanie, paradne animacie a top AI. :)
  • Já to mám na JRC objednáno snad od prvního momentu kdy to tam dali...pak sem to ještě objednal na czc potom co mě vypekli se sběratelkou south parku ..ale tohle taky nevypadá dobře.
  • už si sa vyprdel ???
  • K jednotlivým bodům:
    ovládání - jde o zvyk, kamera - souhlas, je dementní, konzoloidnost - souhlas, ale to neberu jako mínus hry, mechaniky - většinou se mi líbí. Přidal bych respec skill bodů. mapy - prostředí by mohlo být výrazně lepší, tupa AI - souhlas - jde jen o spatření, přiblížení se k hráči a pak střídání 4-5 útoků. Protivníkům nevadí jim, že lukem sejmu kolegu hned vedle :)
    přechytračení bosů - samozřejmě neznám tvoje taktiky, ale jaký si to uděláš, takový to máš. Které bosy přechytračuješ a jak? (napadá mě akorát capra demon - zalést si na římsu, a shazování potvor). Ješte doplním příběh - žádný :)

    Pro mě je Darksouls velký herní paradox. Přestože s většinou kritiky souhlasím, tak si ke mě hra cestu našla a zabavila na dlouhou dobu. (mám odehráno asi 150hodin, dohrál jsem to 4x). Pro mě je zásadní touha objevování, atmosféra a geniální soubojový systém.

    P.S. Jakou jinou hru bys mně doporučil?
    P.S.2 Ikdyž nesouhlasím, dávám ti + :)
  • Lidi co s vámi děje. Proč jste tak nerudní, protivní. Pokud se vám hra nelíbí, tak ji nehrajte. Ale to co tu předvádí někteří jedinci jako Jump, tak nevím. Chápu, že je to Skyrim fan a snaží se shodit Dark Souls při každé možné příležitosti, ale jediný koho shazuje je on sám. Navíc ten jeho fanatismus do K+M. To by člověk nevěřil, do čeho se dokáži lidi v této době zbláznit. Za mých mladých let do byly holky, teď jsou to klávesnice a myši. Asi jsem už starý.
  • Promluvila nějaká pc- elita. Tvůj názor je absolutně bez cenný a je to jen pokus o vyprovokování nějakých fanboys. Nemyslím, že by jsi měl šanci svým příspěvkem někoho naštvat.
  • Puberták? Si dělaš srandu ne? Táhne mi na třicet. Už sem tu četl pár tvých příspěvků a ten tvůj fanatismus do k+m je nezdravý. Jestli nejsi v práci jako já, běž na sluníčko a po přemýšlej a třeba ti dojde, že se chováš jako ta p... od vedle.
  • nekromant33
    Gamepad by měl mít každý, koho baví hrát hry, které se na něm ovládají líp, tudíž sporty a hry u nichž nezáleží na přesnosti rozhledu potažmo míření. Já, pokud bych nehrál fifu a hry typu dmc, tak gamepad nevytáhnu. S nějakým hardcore hraním to nemá nic společnýho. Pokud teda hardcore hráč nerovná se člověk, který hraje úplně všechny žánry. Argumenty s věkem jsou... ehm... na úrovni odeskávání děcka v základní škole.
  • Mno me spis prijde, ze pusobis jako pubertak, co se snazi obhajovat svuj vlastni sen... nic proti. Ja s tim problem nemam, nicim se netrapim, jsem naprosto v pohode. A me osobne klavesnice a mys vyhovuji, casem mozna o gamepadu zauvazuju, ale u soucasnych veci me dostacuje.
    Jedine, co v blizke dobe planuju je Joystick, pokud se bude vic hodit ke Star Citizen. Deal With It.
  • Dark Souls - nejvic overrated hra nekolika let. Blbbe ovladani, blba kamera, konzoloidnost, trapne herne mechaniky, spatne mapy, divny pohyb, neoptimalizace, odflaklej port, tupa AI...

    a kazdej si z toho jde pomalu ucaknout do kalhot. hra v ktere nejde oto prechytracit a najit slabinu toho bosse ale jak ho co nejlip vybugovat a zblbnout jeho tupou ai aby ste ho pak mohli vasim mecikem bodat nekde do nohy

    trochu soudnosti by neuskodilo
  • Vyser se kámo na to. Působíš jak nějaký zapšklý, zamindrákovaný důchodce. Kup si domů 360 gamepad a přestaň se mučit na klávesnici. Přestaneš být zamindrákovaný a tvůj svět se rozjasní.
  • V tomto pripade jsem K+M neobhajoval, pouze ukazuji historii. Nemam nikde podlozeny pocet lidi, kteri hraji na PC a pouzivaji gamepad a od kdy a jejich procento, ale bezne je gamepad spojovan vzdy hlavne s konzolemi az v poslednich letech se zacina dostavat na PC. Neberu to jako jasnou vec, ale podle sveho okoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit