Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Není pochyb o tom, že nám tady vzniká něco velkého.
    • Když jsem dneska ráno seděl na WC říkal jsem si to samé.
    • No nevím, zatím vede Zaklínač...a myslím si, že to bude i tak nadále ale na české poměry je to opravdu zázrak, že tu konečně nevniká další plošinovka nebo simulátor ...
  • Žabomyší války o kvalitě české herecké scény? Na webu, kam chodí obdivovatelé Adama Sanderse? No to ani omylem...
    • Rejsek
      Já obdivuji zásadně jen Arnolda Ševardnadzeho *5*
      • Stejně je to divný, jmenuje se SchwarzeNegger -> "černý negr" a přitom je bílej jak bílááá jawa 250... *7*
        • SchwarzeNegger znamení černý oráč ty negře *7*
    • Adam Sanders co hrál Zoltana kadetníka?
  • Super! Pokud to budu hrát, tak kvůli promakanému craftingu, hlavně kovařině.
    • Krescz
      spíš ať se povede souboják, opravdu nechci během bitvy 5 minut kroužit kolem jednoho nepřítele, chci tam vlítnou se sekerou a rozsekat všechny na kusy :D
      • jamar28
        Tak to asi hra, ve které se od počátku snaží o vysokou míru realismu, nebude nic pro tebe. *3*
        • Krescz
          bože...na to si přišel jak? říkám jenom, že bitva nebo když bojuješ o život v divočině neprobíhá jako duel na turnaji....prostě se snažíš přežít za každou cenu a tak nějak bych to rád viděl ve hře....tu surovost a ne něco ve stylu - banditi postavte se všichni do řady a pěkně jeden po druhém pánové *7*
          • Rejsek
            Nee neprobíhá....takže ti bude vyhovovat, když se na tebe vrhnou banditi všichni naráz a na zemi tě dokopou tak, že se pochčiješ a pak tě ubodají kudlama ? *2*
            • Fordzy
              Co jsem odtušil z videa, tak možná půjde po nepřátelích házet bobky, takže tím by si mohl nepřátele překvapit ze zálohy, možná je i vystrašit a pak je ryze takticky pomlouvat za zády že smrdí. To by tě uspokojilo?
            • Krescz
              tak to už je na vývojářích....chce to trochu fantazie, třeba využiju prostředí nebo uteču a později se vrátím a přepadnu je ze zálohy a potichu je zlikviduju, však taková featura tam je *7* nebuďte jednoduší, přemýšlejte trochu
            • vyzrat na presilu, to abys je tou sekyrou sekal po trech na ranu, jinak nevim, jak si to predstavujes *5*
            • Krescz
              ano, pokud nebudu mít nějakou výhodu, např. koně, lepší vybavení nebo na ně nějak nevyzraju....
          • Však oni se do řady nepostaví. Jen tě sejmou protože budou dva ty jeden. Ledaže by jsi měl v ruce skill anebo dobré brnění.
          • jamar28
            Tak celkem mi to vyznělo, jako že chceš prostě klasického herního hrdinu, který během průchodu hrou zabije minimálně stovky nepřátel. *1* Ale už chápu, jak jsi to myslel. Co jsem hrál betu a bojoval s více protivníky, tak fakt nečekali, až se vypořádám s jedním. Normálně se na mě vrhli všichni a jo, zoufalej jsem z toho byl. *2*
            • Naprosty souhlas... jedn protivnik je tak akorat, dva uz jsou vazny problem a kdyz nabehnou tri tak je to skoro jista smrt *5*
            • Krescz
              cool
    • taky už se těším, jak si nakutám rudu, pak ji v hamru vytavím, pak si v kovárně budu kout svůj meč, kolem se budou prohánět houfy dětí....
    • *1* *1* *1*
  • ta hra vypadá naprosto fantasticky
  • nocs
    Všechno je sice moc pěkný, ale už by to chtělo nějaké datum.
    • Pan_Klobouk
      Ale ta hra ma datum. Na Kickstarteru stale sviti release date: Q4, 2015 ;)
    • Já osobně radši počkám do Vánoc, když to bude kvalitní, než dostat nedodělanou hru.
      • Mart9
        *1* Ty děláš, jak kdyby to mělo vyjít dřív a do Vánoc seš ochoten počkat. Jenže ono to bude nejdřív o těch Vánocích, ale velmi pravděpodobně po nich během příštího roku.
        • jamar28
          Já jsem po Andromedě fakt rád, že na ně nikdo netlačí s datem vydání. Raději si zahraju skvělou a vyladěnou hru za rok, než nedodělek plný chyb dnes.
        • Klid, o nepsal o konkrétních Vánocích… *1*
    • není kam spěchat
  • Dabing zatím z toho videa vypadá supr. Herci mají skvělou angličtinu.

    Nechci vidět český dabing jestli bude...Snad budou jen titulky.
    • Já už jsem na anglickej dabing alergickej.Sere se úplně všude.Takže za mě radši hroznej českej dabing,než anglickej,jenž nemá v český hře vůbec co dělat.
    • jamar28
      No jestli je pravda, co psal Vávra tady, tak český dabing snad ani raději nechci...

      "A věřte mi, není to ani trochu lehké. Z nějakého, pro mě ne zcela pochopitelného důvodu, dnes drtivá většina mladých herců (a teď se vážně nechci nikoho dotknout) má elasťáky a jsou strašně emo. Což se projevuje tak, že když mají říct větu „Našel jsem klíče“ tak se u toho rozbrečí. A když jim řeknete aby to zahráli vesele, tak se rozbrečí znova. A to nepřeháním, tou větou skutečně začíná naše testovací scéna a skutečně se u ní drtivá většina tváří z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu jako že je nález klíčů ta největší tragédie. Já tedy nevidím problém v tom, že někdo nosí elasťáky a je emo, problém vidím v tom, že VŠICHNI nosí elasťáky a jsou emo. Což se projevuje tak a můžete si toho všimnout, že drsňáky v českých seriálech takřka výhradně hrají buď cizinci, nebo neherci a jsou strašně trapní. Mám pocit, že na filmových školách začali dělat něco hodně špatně (a to nejen v Čechách). V osmdesátých letech tam studovali i lidi jako Landa, nebo Matásek, protože i takoví herci jsou potřeba. Dnes je výhodnější zajít do posilovny a naučit kulturistu hrát, než se snažit najít chlapa mezi herci. Stejně tak mě fascinuje kolik herců má vadu řeči. Je to asi tak 10× víc než v normální populaci."
      • Předpokládám, že vše se točí okolo honoráře, kdyby byl "neomezenej", tak sáhne po našich klasicých dabérech. Nehledá v odpadu... Klidně mě za to nenáviďte ale někteří naši dabéři jsou prostě dobří... Nikdy nezapomenu na dabéra co namluvil JOKERA v Dark Knight, myslel jsem si, že originál zmrší ale bylo to opravdu milé překvapení...
      • Paulcz
        To jsou divný stesky, zejména pokud v té hře bude drtivá většina charakterů starších než 20 let.
        • tak v té době nebyla mládež taková jako dnes. A sotva by tam někdo byl "chlap" jak dnes.... A potřebuješ někoho kdo sedí k těm dobovým NPC. To ti borci o kterých píše neudělají.
          • Paulcz
            To jsou hrozný nesmysly cos vyplodil.. bob?
      • Rejsek
        Jo, s tím souhlasím. Kvalitu českých filmů dnes drží už jen stárnoucí generace. To co přichází po nich je až na výjimky k pláči.
        • JamesFaith
          Podle mě je hlavně problém ten, že mladí začínající herci se nemají kde otrkat a naučit se hrát.

          Dřív se neustále točily různé seriály, televizní inscenace a i třeba i ty studiové pohádky, kde se běžně střetávali začátečníci s profíky na všech postech od herců po režiséra. Dneska až na vzácné vyjímky mladí herci můžou začínat jen v Ordinaci, Ulici a podobně, kde se toho opravdu moc nenaučí, když to někdy režírují i druzí asistenti režiséra, protože rejža nemá čas.
          • to není o hercích ani o režisérech, ale absenci kvalitních scénaristů a dramaturgů. Sebelepší herec nevynikne, pokud jako scénář bude mít Babovřesky.
            • JamesFaith
              Proto také píši o profesionálech na všech postech od herců po režiséry, což zahrnuje i scénaristy, dramaturgy, kameramany a tak dále.
        • viděl jsi už Pustinu? To je totiž bomba, jaká tu nebyla už několik desetiletí.
          • BohumilCisar
            Pustina je dost dobrá, ale zase bych z toho nedělal nějakou bombu, kvalita dílů docela kolísala, nejspíš kvůli tomu, že se na režisérské židli střídali dva lidé, každý s jiným rukopisem.
        • jamar28
          Nechci české kinematografii křivdit, ale je fakt, že vždycky, když vidím nějakou upoutávku na český seriál, tak je to buď 14. odvar na Soudkyni Barbaru, nebo tam klučík, kterému by člověk věřil možná tak roli středoškoláka, hraje drsného kriminalistu. *4*

          Docela zajímavé, jak českému filmu demokracie vůbec nesvědčí...
          • Paulcz
            Vávra make Czech dubbing great again! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit