Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave proto ze je to Bohemka - bude to jako dycky, mozna za dva az tri roky to bude ve stavu, kdy se to bude dat i hrat. A v ty dobe si to koupis za kilo.
  • Hmm ... ciste po zkusenostech se vsemi predchudci ... jde to aspon spustit? A vytuhne to po 10 nebo 30% odehrany hry? Pripadne se 80t tank zasekne o 10cm obrubnik?

    Ne ze by flashpointy a dalsi byly spatny, ale rek bych, ze na nakup jsou jeste tak 2 roky cas. Pak to mozna pujde i hrat.
  • Arma fanboys jsou tak dementní, že nepochopili ironii a dávají ti mínuska, lol
  • Ja fakt nevim co si pod takovou armou 2 predstavujes... pro mne je arma 2 i DayZ.
  • calwin
    hej... a ukazuješ mi tu servery na wasteland mód čo má od army 2 zasa ďaleko... ale faktom ostáva že normálnu armu ti nikto nehrá a nejakú hrajúcu komunitu by si dnes hladal horko ťažko...
  • taky je to 4 roky stará hra.. v A3 je plno hráčů, jediný co mi vadí je že všichni (90%) hrajou COOPy a wasteland mod
  • Tilwaen
    Přímo trilionkrát, netroškařme! *15*

    Ale ne, na trola to bylo dost slabé, snaž se víc.
  • Jednodušší je klikat na "nelíbí", než vymášlet nějaký argument *5*
  • Jojo zlaty wasteland. Velkolepa hra, bohuzel ji jeste hodne lidi neobjevilo..
  • COD je trapná arkádovka pro děti, tohle je simulátor. Takže se vůbec nedivím, že se vám to nelíbí, protože tohle je na vás moc složité a těžké.
  • jj COD je daleko lepší, mamka mi koupí ten nový díl a už mám nachystané omluvenky do školy abych to mohl pařit furt!!!! pařbě sdar!
  • COD je mnohem lepsi milionkrat lepsi nez tahle ptakovina!!!!
  • Arma je nejlepší hra na světě
  • To nejsou BIS, to jen Arma má komunitu plnou fanatiků, dokonce všichni na sebe mají telefon, ten používají jen na to, aby se vzájemně upozornili, ve kterých diskusích se o Arme mluví ve špatném světle... Vlastně stačí, aby komentář v sobě neměl frázi o tom, že Arma je nejlepší hra všech dob a už si volají, aby mohli zvrátit karmu a změnit průbeh budoucnosti! Divím se, že ti ještě nikdo nenapsal, ať se vrátíš k CoD!
  • celoush
    Ještě se sluší dodat, že Lite verze alfy by měla také končit.
  • Problém u multiplayeru ARMY II je že je tam milion serverů a na každym max 3 lidi. kdyby se ti pitomci scukli na míň serverů bylo by to lepší. Hodně lidí taky hraje různý mutace DAYZ nebo wastelandu, a armu jako takovou přitom nikdy nehráli. Ano DAYZ je super já vim taky to hraju, ale klasickej mulťák u ARMY je taky dost dobrej a na některejch serverech jedou celkem vychytaný modifikace. Hrál sem jednu co se menovala VODKA nebo tak něco, a byla to pecka.
  • frag.ment
    Mám pocit, že zaměstnanci BIS sedí u této diskuze a poctivě mínuskují komentáře, které nejsou pozitivní, jinak si ten počet mínusek nedovedu vysvětlit.
  • Az tak mrtvy se mi to teda nezda...

    http://arma2.swec.se/server/list?country=&filter_dayz=1&mquery=&nquery=&page=1&state_playing=1
  • frag.ment
    S tím počítačem z NASA už je to fakt trapná hláška hodná loFASA :-D
  • calwin
    bohužiaľ má pravdu... dnes keď zapnem MP na ARMA 2 tak tam neni takmer nikto... hlavne že na prachsprostom dayz je x tisícov ľudí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit