Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco mi říká, žes při hraní ovládal jen jednou rukou, if you know what I mean *3*
  • A vis aspon co myslim kdyz reknu Banan?
  • No sory, 58ku sem nenasel. Co takhle 74N, huh.
  • mal som AMD raz a bol to trest asi za nieco. Od vtedy som vystriedal 3 karty od NV(pokazde nova rada) a nic nepada. Kolega kupil mesiac dozadu novu AMD a vydrzala 3 dni nez odsilo GPU. Teraz ma 970 a je spokojny a vsetko slape. Takze je to len o tom kto ma na co stastie a kazdy nadava na nieco ine. Ty na NV ja na AMD :)
  • suhlasim ale asi najviac rozdiel robi tessallation. Ale ine to je ked sa to vsetko spoji a bezi to ako celok. Samozrejme ak clovek ma na to HW :D
  • Je to milé jak ve většině případů tam přejede ta čára a rozdíly aby člověk hledal lupou.
  • Jasný důkaz toho, proč je NV lepší v prodejích svých grafických karet, než konkurenční AMD. Hold, i když jsou některé karty cena/výkon lepší právě od AMD, tak na těchto "drobnostech" o kterých se často píše a mluví, si spotřebitel koupí právě NV.
  • No uvidime,co bude technologicky napred,jestli uncharted ,nebo ta holcicka.Ja myslim ze uncharted ,protoze cekaji na open gpu od amd,proto ten odklad.
  • to se máš, já k ní měl FC4... včera v 10 večer mi došel klíč, což jsem zjistil až dneska v práci ale těším se moc, ani to čekání moc nebolelo, protože jsem to nesledoval a poté co jsem si přečetl v diskusi, že "už" tak jsem včera předobjednal ač to dělám nerad a většinou jen u filmů, tak minulý TR mě bavil hodně a u tohohle očekávám to samé, navíc jsou venku už recenze i na PC verzi a zatím všechny kladné
  • TheGGG
    někdo se nám nas*al... to je teďka nějaký nový předpis jak se má hrát arma? To zas něco naše vládní koalice ukula? LoL... samo, že dělám jen mraky krejzy bitev a scénářů ala CoD... díky skriptům se toho dá udělat fakt hodně... *5* *5* *5*
  • PreidaQ
    Pořád ještě se můžeš demonstrativně zabít ve jménu zachování hratelnosti ve hrách. Určitě bys nebyl první ani poslední.
  • Pete.palis
    Koupil jsem před týdnem 970ku a tahle hra k ní zdarma...takže nemám co řešit *1*
  • počkám na GOTY na PS4...
  • Ja budu happy,az vyjde uncharted 4.Doufam,ze naughty dog,rekne jaky,nastroje pro tvorbu pouzivaji oni.Her celkove.
  • aha takže ty hraješ armu abys v editoru delal cod mise, dobrý. tak táhni doprdele
  • TheGGG
    přesně, piráti dělaj poctivé pc komunitě akorát ostudu... a já budu rád, pokud už si žádný pirát nikdy nezahraje...
  • TheGGG
    ah, teď jsem si vzpoměl, že jsem argumentoval i u starých R6... to zas byla jiná diskuze... fakt těžký se v tom orientovat... ale platí to samé, nudné taktizování by mě nebavilo ani v armě, ale damn, ten editor mě tam drží...
  • Já jsem hlavně happy, že to má Denuvo. Sice už to mám na Xbox, ale pořídím to i na PC, abych testnul grafárnu ale halvně podpořil Square Enix v doměnce, že se Denuvo vyplatí jako sviň *5*
  • TheGGG
    já se neposmíval fanouškůmr R6 jesus... co je dneska? Butthurts day? Pouze jsem poukazoval na to, že CoD je mnohem akčnější dynamičtější a v jedné minutě se tam toho stane víc než ve dvou hodinách v R6... a to je pravda, Vegas byl jen o neustálem otevírání dveří a čištění místností over and over and over again... navíc 99% mých cca 500 hodin v Armě 2 a 95% mých cca 70 hodin v Armě 3 jsem strávil v editoru, tvorbou awesome akčních CoD like misí ze kterých by i michael bay dostal epileptický záchvat... proto miluju armu, je tam tolik modů, že si můžu udělat vše od první světový až po sci-fi... a ghost recon advanced warfighter je mnohem lepší než rainbow série... BTW
  • Nebol si náhodou vedľa v diskusii ked si sa posmieval fanušikom R6? Tak si predstav aké by to bolo keby ti z tvojej hc army urobili arkadovy tunel. Asi by sa ti to nepáčilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit