Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *opravdu,
    jinak tady máš tu slušnější verzi abys věděl, že jsem nekecal:
    Jako člověk který má zkušenosti s oběma firmama, tak můžu potvrdit, že obě fungují na elektřinu *8* zatímco nvidia jí používá hlavně k vykreslování hry, amd jí používá na vytopení místnosti, pokud jde o papírové výsledky, je 390x lepší než 970, ale v realitě

    https://www.youtube.com/watch?v=uibnlzrPf3o

    je srovnatelná a v některých hrách je 970 lepší, a taky je podstatně levnější i když je o rok starší a řada fury je předražená a nestačí ani na 980, kdybych chtěl upgrade, tak si koupím radši 980 a pořád ušetřím, doby, kdy amd mělo výhodný poměr cena výkon už jsou pryč, pokud nepočítáš lowendové řady grafik, jako člověk co i renderuje využiju 16 gb ram s vyšší frekvencí a slušnou kartu, na které si i zahraju
  • měl jsem připravený opravu rozsáhlý text se slušnou věcnou kritikou a spoustou argumentů, ale zhrnu to do jedné věty - poměr cena/výkon ve prospěch AMD už dávno platí jen u lowendových karet a tvůj projev je jak u typického AMDebila (když mi tu můžou nadávat do Nvidiotů tak smazání tohohle příspěvku budu považovat za superpokritecké)
  • Tvé mamě padá podprsenka tak leda, co píšeš není pravda, tak nelži. Naopak hra má minimální fps velmi blízko k průměrným.
  • jo, s game ready driverama
  • TheGGG
    jistě... tak toto je první věc co ti věřím... ňoumů s milionem nicků je tady milion... UŽ ABY BYLA POVINNÁ REGISTRACE
  • v 1080p samozřejmě
  • na 980 s game ready driverama to padá k 30 fps, tak nevim jakej HW by to asi tak mohlo chtít
  • Zeptej se sam sebe, proc pisu inkognito.

    Ze by protoze jsem zaregistrovany pod jinym jmenem, nez pod kterym vystupuji bezne?
    Ale ne... Cekal jsem, ze nepochopis absolutne nic, a budes jen predstirat.
  • se mi líbí jak tu rozjíždíš ty útočný afektovaný projevy na základě věcnýho příspěvku ohledně kvality detailů pozorovatelných z yt videa. spíš to vypadá že máš toho kompa za 18 ty a hrozně tě to sere, nebo nevim co si tu léčíš *7*
  • TheGGG
    farma, banan... tobě úplně mr*lo... tady nejsme na farmářských trzích, tak se nesnaž na mě tahat nějakou redneck hantýrku... toto rozhodně nejsou pojmy, co by skuteční hardcore borečci jako já používali... možná tak nějací wanna be co akorát dokážou poznat rozdíl mezi Merkava Mark IV a Mark III forking noobs... *11* *11*
  • TheGGG
    sorry, tvoje buranský přirovnání z hordní dolní fakt neznám...
  • TheGGG
    ty si teda hustý frajírek ty anonymku jeden... fakt nečekáš, že budu hledat anonymka s re*ardovanou přezdívkou v nějakém milsim klubu... a i tvůj další dotaz bych mohl vygooglovat... což ostatně děláš i ty, zatímco tu předstíráš, že jsi nějaký LoL zbraňový expert...
    Borečku...
  • Kazdopadne, kdyby jsi provedl mensi resersi, tak vubec nejsem hardcore. Az na to, ze zminku o me muzes najit minimalni u tri, ctyr ruznych skupin ktere hrajou milsim, s historickou hloubkou nekolika let...

    A ze umis googlovat, wow. Co vis o jednotlivych verzich? Jaky je vubec rozdil mezi puvodnim AK47/AKM a AK-74? Bys mohl vedet, kdyz si tak nedavno googloval. Frajere.
  • ...nevi co se mysli kdyz se u farmy (mimochodem, to oznaceni znas?) rekne jestli v tom ma Banan, ale dela jaky neni hardcore.

    Nevim jestli se smat, nebo jen vsadit hlavu do dlani.
  • Ten konec je tedy divný závěr.
    Princip jsi nikdy neslyšel? To samé podpora?

    Poté by jsi zcela vyhodil lidi kteří tohle používá. Někdo nekupuje kožešiny protože x, někdo kupuje české potraviny protože x, někdo kupuje jen hry na GOG protože x a další....

    Tvoje vize je děsivá. Budou zde hry které budou mít všechny přísnou ochranu a budeš plně v rukou toho kdo tu ochranu udělá a toho kdo to poté prodává na své platformě kde je také ochrana....¨
    To tvrdíš, že kdyby to bylo naopak, tak to je pro lidí horší? Snad lepší a zde je ten princip.

    Dokonce jsou o tom články a pro uživatele je lepší DMR free vše. Vydavatel to může řešit vhodným obchodním modelem.
  • no alespoň to stihnu preloadovat
  • Pete.palis
    hele zatím to ještě nevypustili, takže já to tipuji na sedmou večer klasicky ;)
  • TheGGG
    dal jsem slovu banana a slovu arma, military a weapons kratší google research abych zjistil co máš na mysli... našel jsem vojáka, jak si strká do pusy banán, chlápka co střílí po banánech a ohavný vrtulník Piasecki H-21... tak mi pověz, co je dobře...
  • TheGGG
    whoa, znáš pár zbraní... husté, když si vygooglím kalach, naháže mi to asi tak milion různých modelů a verzí, mám si taky zamachrovat?
  • Protoze bez te cary by PCckari nepoznali rozdil a nemohli by se vytahovat v diskuzich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit