Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc opakuješ to co jsem napsal dele jen v bledemodrem? však jsme napsal ze 60 fps je lepsi, nebo jsi to ve sve nabubrelosti prehledl?:)

    jsi opravdu mistr vytrhavani z kontextu a vyuziti to ve svůj prospěch, a kdybys nebyl blbecek doslo by ti ze jsem se o konzolich tady vůbec nebavil.
  • Hele otázka. Jak je možný, že karatista, jako myslím tebe, se zkouší cpát ve fastfoodu? Nedávno jaký to nejsi Van damme a v reálu bychom to padali na zadky a teď tady žereš první ligu. Ono jestli nám tady z Čech trochu nelžeme co? A vůbec, kdy bude bitka?
  • del0
    Každý přece ví, že casual hry jsou ten nejlepší, skoro až filmový zážitek. Však se podívej na slabé prodeje mrtvých indie her. To se prostě s AAA nedá srovnávat. Těch lidí, co AAA kupuje, to nemůžeš popírat.

    Nedávno jsem byl u McDonalda, koupil si BigMac, rozhlédl se kolem sebe na ty davy lidí, zakousl se do něj a slastně seznal, jaká je to kvalita. Tolik lidí by přece nemohlo jíst něco, co není nejlepší.
  • PanS
    Už stačí jenom odstranit ten příšerný touchpad, přidat páčku a bude z toho dekadentní X360 ovladač :) Snad Valve dojde, že jsou věci, kde se nemůžou srovnávat s velikány disponujícími patnáct a více letou zkušeností na trhu.
  • Je několikanásobně vědecky prokázáno, že inteligence lidstva, poměrově, degraduje a hloupější lidí mají tendence kupovat jednoduché věci a v herní sféře to platí dvojnásob, proto bylo také vynalezeno QTE, hry jsou čím dál hloupější, nikdo se neodváží vydat hru s nějakou AI vyšší než potrefená husa a proto také vznikají tyhle blbosti viz článek. Vždyť to dá rozum, hráč aby hrál hru? V ideálním případě xtá generace těchto kontrolerů pro casualy bude mít 2 tlačítka, kdy se "hra" ve slowmotionu zapauzuje a hráč se rozhodne, jestli se má prerender odehrávat cestou vlevo nebo vpravo.

    H N U S

    Naštěstí většina hráčů (nechci to takhle psát, ale PC) je stále soudně myslící a odmítají tyhle výdobytky pro casualy, protože chtějí mít výzvu, chtějí je hrát plynule, chtějí mít svobodu, protože chtějí HRÁT hry a nebýt jak cvičené opice.
  • del0
    Tohle skutečně existuje, nebo je to jen troll ze světa konzolí? *15*
  • del0
    "S kvalitou hry a zábavou to nemá co delat, je to jen věc jejich preferenci. Hloupost vladne hernim svetem, a plno lidi nedokaze hrat skvělou hru jen proto ze nemaji 60 fps nebo textury jak pod mikroskopem."

    Koukám, že flashík zase perlí. Každý jouda (kromě flashe) ví, že na 60fps se hraje líp, než 30fps = kvalitnější herní zážitek, takže to s kvalitou samozřejmě má co dělat. Nízké fps = input lag, to je prostě fakt, který flashíku nemůžeš popřít ani kdyby si lhal a blábolil sebevíc. *7*

    Btw, flashíku, Last of Us remastered na PS4 měl 60fps. Proč to SONY sakra vůbec dělalo? Vždyť to nebyl rozdíl. Oh wait... *15*

    "je to jen věc jejich preferenci"

    Tenhle plk je o to ironičtější, že na konzoli žádné preference neexistují. Hráč je totiž locknutý ve 30fps a nemá možnost na výběr mezi horší grafikou a více fps, přitom spousta konzolových hráčů, jak sem kolem sebe zaznamenal, by to uvítalo.
  • a pak ještě další věc, přijde mi, že 30fps na konzoli vypadá míň trhaně než 30fps na PC, ta konzole má u toho takovej blur co to trochu zmírňuje, může to být i televizí
  • Pro mě to důležité je, pokud se hra v mých očích seká, snižuje to herní zážitek. Argument "kup si lepší počítač" snad ani nemyslíš vážně? Bavíme se o tom, že 30fps zkrátka není plynule, i kdybys to hrál na PC od NASA. Tobě to možná nevadí a spousta lidí to vůbec nevidí (nebo kecaj), podle mě je to podobné jako se sluchem, různí lidé zkrátka mají různě kvalitní sluch, já třeba absolutně neslyším rozdíl v repráku za 10k a za 100k, ale jsou lidi, co by ti odpřísáhli že jim ten reprák za 10k trhá uši, jak je to nekvalitní. A podobné to bude i se zrakem. Další věc je, že se ti zrak časem přizbůsobí, když budeš hrát na 30fps delší dobu, už to nebudeš skoro vnímat. Když budeš hrát stabilně na 60 delší dobu a pak si sedneš ke hře, která pojede na 30, tak to uvidíš hned.
  • N0isy
    Už je to tady. Z PC se stanou konzole a z konzolí PC. *15*
  • Je to lepší jak myš a klávesnice? Není....

    Nezájem.
  • A vůbec me tyhle debaty s 60 fps lidma uz nebavi, Zacal to totalbiscuit a plno lidi si ted mysli buhvijak to není dulezite. Plno her dostane spatne hodnoceni protože nemá 60 fps, kocourkov.
  • tak jiste ze to jde poznat, ale 30 fps je pro plno her dostacujici. 60 je lepsi ale delat z toho povinnost je nesmysl. Pokud se ti něco při 30 fps trha, kup si lepsi pocitac nebo sniz detaily, me prijde hra při 30 fps plynula, znat to sice je, ale zadny problém v tom nevidim. Driv se hrali hry i při 15 fps a každý drzel hubu, zajimave ze dneska uz nekterym technomaniakum nestaci pomalu ani tech 60.
  • Elite jsem hrál na joysticku, ale to nemá s debilním interfacem, kde musíš otočit hlavu doprava nebo doleva když chceš cokoliv nastavit, nic společného, to je tam bohužel tak jako tak :(
  • simtě, vždyť tam ani nešlo pořádně nastavit rozlišení, to je tak základní věc, že se to nedá hodnotit jinak než jako čirý amaterismus

    na mě osobně při 30fps obraz působí trhaně, mám pocit že se hra seká a rozhodně bych to nehrál, když má nějaká hra 30fps lock, poznám to po pár vteřinách hraní, aniž bych o tom třeba předem věděl
  • A k te Elite, pokud jsi to hral K+M tak se nedivim ze te to iritovalo:)
  • to máš, asi jako kdyby se Paradox rozhodl, že vydaj Hearts of Iron 4 i na konzole, ale vůbec by neupravili ovládání, takže bys na každou malou každou šipku a ikonku musel zvlášť najíždět analogovou páčkou.. to by bylo radosti *4*
  • Ja DS hral dlouho, gamepadem a bez jakekoliv podpory komunity a za zadny fail to nepovazuju, to ze pomerne velka skupina lidi která se prevazne sklada z technomaniaku a odmitaji hrat hru jinak nez při 60 fps je jejich problem. S kvalitou hry a zábavou to nemá co delat, je to jen věc jejich preferenci. Hloupost vladne hernim svetem, a plno lidi nedokaze hrat skvělou hru jen proto ze nemaji 60 fps nebo textury jak pod mikroskopem. Ty faily si lidi delaji sami, protože se nedokazou přes něco prenest a videt věci tak jak jsou. Vetsina lidi třeba DS hralo tak jak byla, samozrejme fail komunita byla hodne slyset, jak uz to u mensin většinou byva.
  • Však moje první hra na ps1 stala 2300kč. Neuveritelnej ranec *1* Dneska mi prijde i 500kč za hru moc. ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit