Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Asi takhle, na nepoužívaný SW se ti nebude prášit... a záleží co s tím hodláš hrát, pokud to máš na CS tak rovnou zapomeň, i kuličková myš je na střílečky lepší než gamepad
  • SalemCZ
    ty s plusy mínusy myslíte si že se ten Steam Controller za vydělaný prachy z CS, vyplatí nebo si mám koupit radši nějakou hru. Si říkám že pořád je lešpí mít nějaký HW, než nějaký SW?
  • toby dnešní NHL museli vycházet na PC
  • Vůbec netušíš, jak moc jsi zaspal dobu. Pokud bys zkusil dnešní NHL na klávesnici, tak bys neměl moc šanci. Ovládání je péříliš komplexní a hlavně vyžaduje analogové páčky, které ti umožní dělat grify, o kterých se ti na klávesnici ani nezdá.
  • Az na to ze su aj super nadupane, ale zasa predrazene.
  • Prehovoril Nostrajackus lol. Ale za par let tu uz budu ajtak vsetci stary fotry co budu mat ine problemy ako Steam.
  • JezboX
    Nemluvě o tom, že kdyby se podařilo Vulkanu vystrnadit DX12 (sice pochybuju ale naděje umírá poslední) tak by člověk nepotřeboval vůbec okna ke hraní a na SteamMachine by běhalo vše. Uvidíme co nám budoucnost přinese. Když Valve začali se Steamem tak spousta lidí taky nechápavě kroutila hlavama a kde je Steam teď. I když SteamMachine nemá žádnej tahák jako měl Steam. Jen se snaží nafutrovat pod televizi kde zatím trůní konzole.
  • Zdá se, že opět nikoho nenapadlo využít např. na FPS pohybový senzor, který tak dobře funguje na PS VITA a kterému se žádná páčka nebo tochpad nemůže vyrovnat :(. Možná to není ani tak věcí ovladače, jak podpory her, ale i tak to nechápu.
  • Hrozný mor tyhle ovladače. I FIFU hraju na klávesnici a hraju 2. divizi. S žádnou hrou jsem ještě neměl problém na k+m.
  • Jack1947
    Inovace nejsou všechno a já tomu ani v nejmenším nevěřím plus Gaben a Steam je zlo. Za pár let si na mé slova vzpomenete a uvidíte že jsem měl i pravdu. *4* ( třeba poudějc).
  • maru
    Obávám se, že Váš argument je neplatný. Proč?
    Cena auta Bentley začíná kolem 180000USD, cena auta Škoda 13500USD => auto Škoda je zhruba 13cti násobě lacinější. U her je situace zcela odlišná AAA hra stojí 60USD, zatím co Indie hry stojí kolem 20USD => AAA hra je zhruba 3 krát dražší než Indie hra.

    Souhlasím s myšlenkou, že výše prodejů AAA her nutně neznamená jejich lepší kvalitu. Dle mého názoru, prodeje AAA her jsou především vyšší, protože investice do jejich propagace jsou extrémní.

    Jinak, abych se vrátil k tématu článku. Osobně bych měl rád myš + klávesnici, která by měla analogová tlačítka.
  • Pokus Valve urobit z Linuxu hernu platformu co sa im aj podarilo aj ked nie tak uplne no aspon vyvojari zacali makat trochu viac na vyvoji pre Linux.
  • Hafo "lol" novinka. Copy PR and be happy. Všichni dávno ví, že Valve jede totální "user friendly" *12*
  • Velmi slabé pc, na které se optimalizuje o 106 aby se chechtáky sypaly.
  • stejne jako xbox nebo ps4, pc s mene obvyklym operacnim systemem
  • copak ovladač, ale ja nepochopil k čemu je steam machine
  • Meznia
    " Tolik lidí by přece nemohlo jíst něco, co není nejlepší. " Ano, na co používat mozek a kritický myšlení, když můžu bezmyšlenkovitě jít se stádem.

    I skutečně hloupej jedinec si musí bejt vědomej toho, že jen akceptuje komfortní lži, kterým věří masa, místo toho, aby se konfrontoval s nepřijemnou pravdou. Jenže jak jsi sám zmínil, díky psychologii davu si může pohodlně věřit, že do očí bijící lež je pravda. Středověk *3*
  • Elite mel nejlepe udelany ovladani co jsem u vesmirneho simulatoru videl a to hlavne proto ze nemusis sundat ruku z joysticku coz je treba pri hrani s VR velka vyhoda ale ja si na to sam opravdu zvyknul a byl jsem z toho nadsenej. Fakt vubec nechapu o cem to mluvis a proc bys pri boji s piratem nebo pri dokovani musel otacet hlavou a lezt do nejakych menu.
    V Elite neslo nastavit rozliseni?????
  • uz zoubele rikal, ze telo se te nepta, kde kalorie vezmes, a kdyz je nekdo v objemovy fazi tak nepohrdne ani fastfoodem *5*

    http://otakar.4fan.cz/otakar.php?clid=simek%2F06
  • dle tve logiky....podival jsem se na silnici a k memu uzasu zjistil, ze vetsina lidi nejezdi v Bentley, ale ve Skodovkach. Ze by Skodovky byly nejlepsi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit