Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to lepší jak myš a klávesnice? Není....

    Nezájem.
  • už vidim, jak na tom hraju Dotu za Meepa nebo CS:GO.. ale na simulátor dráždění dámských bradavek to bude jako ovladač ideální
    • 0011
      simtě gamepad(a tohle ať se to tváři jakkoliv tak to je gamepad) je na bojovky jako streetfighter a na sportovní a závodní hry. Zkoušel jsem GTA 5 a líp se mi jezdí na klávesnici, ale třeba NFS Underground se na gamepadu hraje skvěle obecně arkádové závody se na tom hrajou dobře. Ale ten simulátor o kterém píšeš bych docela bral *3* *1*
      • V tom případě na SF a Mortal Kombat.. možná budoucí Tekken a Killer Instinct potřebujou lepší a pohodlnější design nebo si na takovej obludě zlámeš palce díky strašně naprakticky posazenýmu inputu tlačítek 1 2 3 4 a šipek co se prohejbají ;)
        • 0011
          abych se přiznal, tak já si gamepad pořizoval hlavně kvůli SF a hraju to na něm, když chci chalenge, když chci počítači nakopat zadek hraju na klávesnici, nezkoušel jsem fighting stick, ta je možná super, když jí používají i profesionální hráči, ale od dob SSF2turbo hraju na klávesnici a příjde mi to nejlepší, ale na gamepadu to hraju docela rád (do té doby než moc prohrávám a přecházím cca uprostřed hry na klávesnici *1* )
          • tak zrovna SF má hodně komb stylem 360° kruh, nebo půlkruh, to půjde na arcade sticku asi nejlíp
  • N0isy
    Už je to tady. Z PC se stanou konzole a z konzolí PC. *15*
  • Hrůza, k+m nikdy nic nenahradí.
  • to je založeno na myšlence že posouvate palec na te ploše jako myš popodložce? jestli nebude problem s presností palce a že ta podložka je moc mala a budete muset porad "prehmatavat"
  • Chim
    No, myslím že na hry mi bez problémů postačí moje kvalitní multitlačítková myš + klávesnice.
    • tak ja sa obcas rad zvalim na gauc a hram s ovladacom hry na steame...takze tam s klavsnicou a mysou tazko :)
    • rami.cz
      uz bych te chtel videt s mysi a klavesnici na gauci :D lol
      • cely leto kamo, pohodicka
      • Chim
        Celkem bez problémů *3*
      • chceš poslat fotky? *3*
    • species
      Neni to spis pro ty co by chteli mit PC jako konzoli? Tzn v obyvaku s ovladacem? Samozrejme ze na normalni desktop je porad lepsi mys...
      • Chim
        Na to bych ti odpověděl ale chytl by se toho nějaký i*iot a rozjel by tu flame *1*

        Pozn: Co je do psích pochev urousanejch nevhodného na slovu I*iot?
    • Draken69CZ
      Klávesnice netřeba?
      • Chim
        Opraveno *3*
  • hele a co klávesnice s analogovejma páčkama vedle šipek? *3*
  • Zdá se, že opět nikoho nenapadlo využít např. na FPS pohybový senzor, který tak dobře funguje na PS VITA a kterému se žádná páčka nebo tochpad nemůže vyrovnat :(. Možná to není ani tak věcí ovladače, jak podpory her, ale i tak to nechápu.
  • Kr.Pa
    No strategie, hlavně že dnešním trendem je mít co nejvíce APM, to chci vidět, kdo by tím hrál strategie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit