Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Kdyby to tak fungovalo jsou všichni milionáři :)
  • P.S.
    Uz jsem to predtim psal, proste jde o neco noveho, co vzniklo puvodne jako mod. V dnesni dobe je vetsina AAA her jako pres kopirak (male arenky se zabiranim vlajecek, pripadne arkadovy BF). Tak neni divu ze hraci po necem novem skocili. Je skoda ze ve firmach jako Ubisoft atd. nedavaji vic prostoru kreativnim napadum a vsechno se ridi podle jakehosi bezpecneho marketingoveho mustru.
    Btw moc invence nenajdete ani v singleplayeru dneska.
  • Co hrajes ty?
  • Nechapu ten hate, i kdyz hateri jsou v mensine. Neni to zadna AAA hra, vzniklo to na zaklade zajmu hracu. Neni bez chyb ale hraje se dobre. Ze by Battlefield deti, kterym chybi instantni spawn uprostred bojiste?
  • Spades
    Protože neinvestovat je blbost. Když investujou, tak se jim to mnohonásobně vrátí.
  • Je pravda ze pri FPS ma kamera dost divnou perspektivu, ale pokud vim 1st person pohled je jen neoficialni mod zatim.
  • A proc by je meli investovat? Jde o poctivy vydelek a muzou s nim nalozit jak chteji.
  • Vidím to na vilu v karibiku.
  • :D Proč? Třeba proto, že tak zmršené umístění kamery při střelbě jsem dlouho-předlouho v žádné FPS neviděl? Psychiatr není programátor.
  • Takovy h***a resis proc? Si o tom snad muzes promluvit se svým psychiatrem ne?
  • Spíše naopak, ne? FOV se mi nezdá malé, naopak, je vidět i biceps ruky, ale podle její pozice to vypadá, jako by střelec měl oči pod krkem...
  • Radši Battlefield 1 In the Name of the Tsar *5*
  • miker17
    Nechápu, jak toto může někdo hrát...
  • Spades
    Ta zbraň se zdá být tak blízko jen proto, že oko ma reálně o dost větší FoV, navíc tady je FoV ještě menší, protože to má evokovat zoom.
  • okolo 25% hracov je z Ciny co je dost brutalne, pre porovnanie pri CS:GO je to "len" 7%...
  • XorxoxTalarius
    No pekne, takze po odecteni vseho maji na dalsi rozvoj spolecnosti a sve hry zhruba dvacet milionu dolaru, jsem zvedav jak je investuji, nebo naopak neinvestuji.
  • Ruka na screenu, třímající zbraň, je ukotvena kde? Za uchem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit