Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mne spíš zajímá , jestli se z toho nestane časem stejná vocasovina jako CS:GO :/
  • Jenže by to nesmělo vyjít na PC :DDDD
  • ty si rači zkontroluj vlastní gramatiku, znalče
  • stačí to jinak nastavit napevno ve hre
  • to je pravda, nebo vykreslování trávy. ležíš v trave a myslíš si že jsi v pohode ale na 300 metru se už tráva nevykresluje takže te každý vidí jak na podnosu
  • tvoje chyba že to hraješ jako quake a čekáš od toho rychlou hru. jestli chceš sbírat fragy jako decko, musíš jít jinde. v reálu se taky kempí a taky te muže zastrelit snajper
  • Je to rychlé? Rychlé? Hrál jsem CS, to bylo rychlé. Hrál jsem Quake, to bylo rychlé. Hrát PUB, pobíhat třeba 10 minut bez akce a sbírat loot a pak být sundaný během vteřiny kemperem.... To se mi zdá krutě časově nevyvážené.
  • reakce na Czarlie. Nevim proč to spadlo sem.
  • Tohle je problém většiny kompetetivních her. Nastavíš nejnižší detaily, něco dopovypínáš přes INI soubor a jedeš. Nepřítel pak jen čumí jak si ho mohl vidět. To bylo, je a bude.
  • Spades
    Ten týpek udělal jak mód pro Armu, DayZ tak H1Z1, takže vykrádá max sám sebe, a to že je to podle filmu Battle Royale máš naprosto všude, dokonce i v traileru.
    Však motto té hry je This is Battle Royale. Dokonce poslední skiny jsou přímo z toho filmu.
  • Spades
    A proto máš v Arma 3 DLC na zbraně, vrtulníky, oblečení a tak :D
  • Tak za prvé napiš to gramaticky správne, pak se mužeme bavit. Za druhé píšu že deset hodin lootu bylo v DayZ.
  • Jack1947
    http://www.pcgamer.com/pubg-producer-afk-farming-is-something-we-will-definitely-be-addressing/

    Proč jim to vlastně vadí jo chápu jestli to takhle dělají třeba v partě tak je to trochu opruz. Kor když tam s nima hraje nějakej hráč co k nim nepatří. Třeba v OW to je stále a i když jsem tyhle custom hry nahlásil furt to lidí expí zadarmo.

    " This allows the idlers to buy items to sell on the marketplace without putting in the hours of actual playtime everyone else does, and hampers the experience of genuine players."

    Jo aha takže podobnej případ.
  • Jack1947
    Přesně... každá takováhle Early ekces hra sii žádá podobná opatření. Vždyt stejně jako u sp her to nikomu vlastně ani moc nevadí *3*

    Naěstěstí tohle v DayZ potažmo armě být ani nemůže protože se všechno dá/musí najít.
  • Nejlépe to vysvětlí Dr.DisRespect, jeden z vývojářů Call of Duty. Hrál oboje a zůstal jen u PUBG. Ale pokud neumíte anglicky, musíte si vystačit s recenzemi nebo články na netu
  • To čekej že z tam dají ještě mikrotransakce, už teď mi stačí že blbá sukně stojí cca 400euro, bez pr*** je to na komunitním trhu
  • Jediné co bych snad vytknul je to, že by mohli být některé určité nastavení hry uzamčené, například stíny, rád bych si zahrál hru na plno i s plnohodnotným grafickým zpracováním, to ale nejde. Protože když bych si lehnul například do stínu ke kostelu do trávy bych za normálních okolností nebyl vidět, ale protože spousta lidí má hru upravenou například že nemá stíny, takže tam kde si myslíte že vás nikdo nevidí, omyl vidí vás skoro každý, jinak je to nejlepší hra co jsem za poslední 2 roky hrál
  • Jack1947
    10 hodin lootu byl v DayZ si si jistý že si hrál PUBG? *7*
  • neni to okleštene DayZ, spíš zrychlené DayZ. V DayZ máš deset hodin lootovaní a pak deset minut akce.
    a nenáročné to taky není. jde tam o skill, rozum a jsou to nervy
  • Jack1947
    Já to plně chápu v době Twitche je to parádní reklama. Je to rychlé divácky přístupné a nenáročné.

    Jakmile tam naházej dostatek věcí za reálné prachy mají vystaráno *5*

    Mě se to třeba moc nelíbí a už z tohohle principu, takové okleštšěné DayZ z kterého to ruku na srdce hooodně vychází. Prostě na střílení mám x jinejch her a jo není to Battleground arena ale střílet se tam dá :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit