Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Programator s tim nema codelat. Ten model se tak bezne dava, jen diky mensimu fovu byva videt jen predlokti. Na tom screenu ale ten fov nekdo evidentne zvedl. Normalni bug kterej neni problem opravit upravou animace.
    Psychiatr je dobra volba :-P
  • Ok, zní to čím dál tím líp.
  • pokud zvolíš first person pohled tak hraješ na serveru kde všichni používají FP
  • XorxoxTalarius
    To je pravda, ale podle toho jak nalozi s temi penezi, bude to znacny ukazatel co se bude s hrout dit dal. A stejne tak se vsemi dalsimi jejich tituly.
    A investovat musi, pokud nechteji jit po prvni hre do duchodu.
  • To, že to vykrádá nějaké mody čtu všude, ale že pravá insiprace (i těch modifikací) je zde https://www.csfd.cz/film/75154-battle-royale/prehled/ už ví asi málokdo.
  • PUBG je hratelností vyšší level pokud člověk vyhledává "logičtější" hru, balistika, cítíš pohyb postavy, vystupování za jízdy=smrt, nějaká vitalita tam je, nepůsobí to tak arkádově jako h1z1.
  • Ok, úprava zbraní to asi dokáže zpestřit, stejně jako vyvážený místo dopadu je silnej argument. Ale ta volba 1st pohledu je zatím ještě čistě dobrovolná, čili ten kdo ho používá je v nevyhode, ne? Jinak nebýt toho voucheru, tak bych o koupi ani neuvažoval, ale sám jsem prekvapenej, jak mě to chytlo, tak možná dám šanci i tomu PB
  • tak vyskušaj na steame dve hodinky a potom daj refund. hráči čo to hrajú to uprednostnuju hlavne kvoli 1st p. pohladu a skoro reálnej balistike a chovaniu zbraní, vraj je tam menej bugov a je to menej arkádové. V h1z1 sa stane že dopadneš a hned ta niekto odstrelí lebo dopadol o sekundu skor a mal pred sebou rovno brokovnicu.
    Tiež tam máš upravovanie zbraní (rozne optiky a blbosti na zbran ako grip, tlmič a tak)
  • Nedávno jsem dostal voucher na H1Z1, celkem mě to baví, ale přijde mi to úplně stejný jako Pb (vím, že obě hry má na svědomí stejnej tvůrce), může tu někdo porovnat v čem je PB o tolik lepší?
  • jakubc
    Co se týče nezávislosti... Tu hru dělá člověk stojící nejen za původním módem, ale také za hrou po vzoru tohoto módu na základě H1Z1 pro Sony. Navíc samotný vývoj dělalo studio, které má na kontě hoooodně velkou onlinovku TERA. Ano, je to megaúspěch, ale rozhodně ne to, co si člověk představí pod klascikou indie scénou.
  • Neoficiální mod? Co to? First person je tam už od spuštění, jen si hráč mohl vybrat.
  • miker17
    @BoB Jako, tak máš pravdu... ale tady nešlo o prachy. Ti lidi prostě chtěli aby jejich jméno bylo uvedeno v credits. Jinak mikrotransakce ve hře už jsou... jak sami autoři uvedly že "testují systém" s tzv., Gamescom lootcrates. Tento systém budou v budoucích updatech rozšiřovat a některé bedny budou opatřeny zámkem... klíč bude stát 2.5 dolarů a to hra ještě nevylezla z EA.
  • P.S.
    To je vtipne, pry jak jim prospeje vyplatit si 20 mil misto rizikove investice.
  • Tak to samozrejme chapu. O techto zakulisnich machinacich nic nevim. Ale mikrotransakce ve hre nejsou zatim. A co myslis tim kreditem? To jako ze jim meli podekovat nebo dat penize? A za co, za napad? To je jako bys chtel od Blizzardu aby dal "kredit" autorum Team Fortress. Ona se ta hra nevyrobi sama a zadarmo.
    Jinak mikrotransakce dneska nejsou nic neobvykle, jiste se bude platit jen za nejake kozmeticke veci. Nevidel bych v tom nic nemoralniho.
  • Paulcz
    Není to úplně jedno? Minimálně to prospěje jejich duševnímu klidu :)
  • Nechci ti do toho kecat, ja jen reagoval na puvodni prispevek od XorxosTalarius, ktery vyznel jako ze je to jejich povinnost investovat zpatky do hry.
  • miker17
    A co spolu-autoři modu... Ty si kredit nezaslouží ?
  • Lul, že by se autor toho ARMA módu jmenoval PlayerUnknown?
  • Spades
    Investice je risk, samozřejmě. Proto taky některé firmy prosperují a některé krachují že, ale jak jim prospěje to, že si dají výplatu a nebudou nijak investovat?
    Přecejen i to, že platíš developery aby patchovali hru a artisty aby dělali nové mapy je investice.
  • miker17
    Cokoliv co není cashgrab( hra je kopie 100% ARMA módu. Vývojáři odmítly dát kredit původním autorům modu.)... jak jsem již říkal v přizpěvku co mi smazali... Autoři této hry opakovaně lhali o mikrotransakcích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit