Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to ta hra jako dela ze na pohled je to nuda (potvrzuju) a jinak jako je to zabava hrat? (nehral jsem). Chtel bych se zeptat jestli je v poradku mnozstvi obsahu vs cena, jestli je to jako hotovej produkt v poradku ze je to plny bugu. Jestli je jeden mod hry vlastne dostatek. A 9/10 to muze mit jen od nekoho kto ma hodne casu, protoze zatim co v BF1 mam 20-60killu za hodinu, tak tady bych mnel mozna par a musim to vypnout protoze prace, povinnosti, a bla bla bla. Ja bych uvital druhou stranu mince a recenzi od nekoho ze stare skoly :) Ano sem starej dedek a tuhle hru jsem dostal na vanoce a obratem prodal, uz jen z principu ze to stoji kolik stoji (cena vs value)
    • ... jsem taky dříve narozenéj (padesát křížů už mám zasebou).Pařim hlavně FPS a RPG. Ale PUBG mě absolutně dostalo. Je to zábava, adrenalin, radost, smutek a já nevím co ještě všechno najednou. A stačila by mi i ta jedna původní mapa. Pokaždé je to jiné. A nezáleží jestli to hraju v sólo, duo nebo squadu. Přiznám se ale, že odedneška si dám pauzu a začnu si užívat středověku v KC:D 1403
      • Jsem sice o 2 dekády mladší, ale vidím to naprosto stejně :-)
      • Jack1947
        Tak to si ještě počkáš než ta hra bude v hratelné fázi ale gl, nebo spíš hard luck˘˘^^
    • Nevím jestli jsem starej dědek (spíš někde mezi v mých 27), ale mně ta hra za tech 30 euro stála. Vždy jsem ovšem měl slabost pro MP hry (spousta hodin v v CS, dotě, atp.). Pro mě je třeba jeden opravdu dobrý kill v PUBG mnohem více uspokojující než 30 v jiné hře, takže na čísla opravdu nekoukám. Jinak tahle recenze je opravdu dobře napsána, pokud seš cílovka, tak tahle hra v tobě vyvolá podobné pocity. Pokud ne, tak je možná lepší se jí vyhnout.
  • Llour
    Skvělá hra, ale mají ještě co vylepšovat. Ono když najedete s autem v plné rychlosti do zahradního křesílka a rozbijete se na kaši tak to trošku kazí zážitek. Jinak bomba *3* *3*
    • A nejen to. Už jen hloupost jako nemožnost nabindování výběru zbraní na čísla u EU klávesnice a nutnost použít US mě neskutečně dere :(
  • A takhle to vypadá :-) https://www.youtube.com/watch?v=0dG6HliC9OI
    • https://www.youtube.com/watch?v=YDp87dUytd8
  • Ja som z hrou max spokojny. Kopec zabavy a po predani bedniciek cez steam ktore zdarma padaju v hre mam naspet 20€ z hry.. Mam odohratych cca 158 hodin a hra ma doteraz vysla na 10€ ... Dobre je ze bednicky sa kazdy tyzden daju stale predavat a peniazky sa mi postupne cele mozno aj vratia :-) Skoda ze cena bedni isla rapidne dole a tak to ide uz pomalsie, ale myslim ze super kupa aj tak.
  • Hejtři mají nový cíl pubg. Ta hra trhá všechny možné rekordy proto že to je prostě zábava. Už se přes to přeneste .mě to teda bavilo měsíc ale určitě se k tomu vrátím zkusit novou mapu atd.
    • Zábava to je, ale mě to taky po měsíci přešlo. Nevím přesně proč, ale asi málo akce a moc plížení.
  • Jo recenze sedí, ALE okolo 120ms latence serveru je u takoveto hry nesmyslna, dokud tohle nepoladi bude to opravdu hodne kazit herni zazitek.
  • Ty krávo, to bude shitstorm od milovníků "dobrých" her. :D
  • Napsat, ze ses o PUBG dozvedel diky H1Z1 a pritom nezminit ARMU III, ze ktere to cele vzniklo je ubohost! *16* *16* *16*
    • když už používate acronym, tak ho aspoň uveďte ve správném tvaru: ARMA III

      Jinak článek je recenze, není to žádný rozhovor s vývojářem, který vysvětluje, jak hra vznikla.
      Long story short: nobody cares!
  • Jojo, je to celkem návykové. Pro mne asi hlavně tím, že je každé kolo jiné, hraje se jinde, jinak a většinou i s jinými zbraněmi, protože prostě "tu svou" vždycky nenajdete.
    MM podle ranku v téhle hře není a myslím, že je to dobře. Je to prostě hra jako žádná jiná, i noob může vyhrát. Známému se podařilo celou hru projít a vyhrát, aniž by jedenkrát vystřelil. Zkrátka měl to štěstí, že postupoval do zóny ze strany, ze které nikdo jiný něšel, a v poslední zóně byl na skále a protivníci, pod ním, v místě, na které prostě nomohli vylézt, takže je zabila modrá *1*
  • SP AAA hry sú mŕtve. Ľudia chcú filmový zážitok v špičkovej kvalite, ale nechcú platiť viac za tie hry, aj keď náklady rastú obrovsky. Na druhej strane mládež má radšej unikátny zážitok v podobe MP, kde sa dá často začať hrať aj zadarmo. Vydavateľ z Vás nakoniec často vytiahne viac ako pri jednorazovom predaji bežnej hry.
    • ''Unikátní zážitek'' to je trefné, ale pokud někdo sype peníze do ''zkrášlovadel'' je každého věc. Pokud na to má proč ne, v jiném případě už je to o blbosti a zralosti člověka jak se hrou ekonomicky zachází, ve svůj prospěch či prospěch jiného.
    • mx0r
      krasne o tom napisal dan vavra v niektorom leveli, preco SP AAA hry nie su mrtve... a plne s nim suhlasim a dufam, ze ma pravdu, pretoze MP napriklad pre mna absolutne nefunguje. a verim, ze nie som jediny. cim je clovek starsi a s rodinou alebo viac zaujmami, tym menej pre neho MP hry funguju, pretoze MP hry sa oplatia iba ked sa im clovek ma cas naplno venovat, inak je to killfest na jeho ucet. SP si uzijem dej, urcim si tempo a hru si uzijem bez toho, aby som musel pravidelne trenovat. predsalen, headshoty od cinanov (viz pubg) nie su zabavne.
      • Cim jsem starsi, tim me osobne naopak bavi zejmena MP hry, protoze jedine v MP je to ta skutecna vyzva a navic kdyz clovek narazi na dobrou partu lidi, tak zazije to, co v SP nema sanci zazit nikdy.
      • Jack1947
        Protože čonzi to hrají s Cheaty ale naopak na jejich serveru budeš mít žně protože to neumí hrát...

        Je to ... Hnisavec takže ne opravdu nemá pravdu.
        • Ja nie som Hnisavec. On je PS funboy, ja som PC master race!
          • Jack1947
            Zajímavé, téměř totožnej slovosled taky Slovák a podobnej trolling takže že by podobnost čistě náhodná navíc tohle je i na konzolích ( i když v hrozném stavu) a Fanboy" nokli funboy leda že by si bylnějak zábavný *3*
            • Jack1947
              Sice nesouhlasím ale to je jedno, hádat se tady s tebou nebudu jen jsem napsal co jsem napsal a tímto končím *4*
            • Aspoň vidieť, že o tom nič nevieš. Konzoly nie sú monolit, pre PS funboyov je PC to isté ako Xbox, úplne iná platforma. A PUBG zatiaľ na PS4 nie je, takže PS funboys to nejak nezaujíma. A trolluješ tu jedine ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit