txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (98 příspěvků)

• Patejl (anonym)

Na PUBG je zdaleka nej ta atmosféra, bohužel. Jinak 80% náhoda - jestli budete daleko od finální zóny a k tomu někdo za vámi - což je naprosto v pořádku, o tom to je ") ; jestli najdete ok vybavení, a hlavně - jestli najdete optiku na krochnu a jaký máte lag (ten poznáte až z death camu, kdy po divení, že jste na 100% 2x střelili ze dvou metrů soupeře brokovnicí do obličeje, než stihl zareagovat sledujete, jak se vaše tělo kácí k zemi a brokovnice paotom v pádu 1x spustí :) ). Typická smrt: vidíte v kolimátoru na 100m záda mírně bokem běžícího soupeře. Velmi lehce přednastavíte, vystřelíte 1,2,3x...nic. Pak se soupeř otočí, váš čtvrtý výstřel... možná něco, potom jste mrtví. Deathcam soupeře: "nečo mě škráblo, otočka, aha, támhle je, přehození na druhou pušku, přibližné zamíření, tečka kolimátoru +- metr od vaší postavy, rána, smrt"... Ani nevíte, jestli to byl cheater nebo jen tan lag, ale je to zatraceně často. Obrovská škoda, to tohle vědomí, že hrajete pro hru a o vítězství rozhodují technické chyby... *3* *3*

10.3. (44 dnů)
  • PEZ (anonym)

Jojo, je to celkem návykové. Pro mne asi hlavně tím, že je každé kolo jiné, hraje se jinde, jinak a většinou i s jinými zbraněmi, protože prostě "tu svou" vždycky nenajdete.
    MM podle ranku v téhle hře není a myslím, že je to dobře. Je to prostě hra jako žádná jiná, i noob může vyhrát. Známému se podařilo celou hru projít a vyhrát, aniž by jedenkrát vystřelil. Zkrátka měl to štěstí, že postupoval do zóny ze strany, ze které nikdo jiný něšel, a v poslední zóně byl na skále a protivníci, pod ním, v místě, na které prostě nomohli vylézt, takže je zabila modrá *1*

20.2.2018
  • kuskusmus (anonym)

Jo recenze sedí, ALE okolo 120ms latence serveru je u takoveto hry nesmyslna, dokud tohle nepoladi bude to opravdu hodne kazit herni zazitek.

19.2.2018
  • Rufu (anonym)
    1 se nelíbí

A takhle to vypadá :-) https://www.youtube.com/watch?v=0dG6HliC9OI

16.2.2018
  • kuRe (anonym)
    1 se nelíbí

https://www.youtube.com/watch?v=YDp87dUytd8

16.2.2018
  • Odulin tiscali.cz
    5 se líbí, 5 se nelíbí

Za 30euro takřka nekonečný military survival zážitek. Jsem zvědavej kdy a co první sesadí PUBG z trůnu.

14.2.2018
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se líbí, 1 se nelíbí

To je DayZ taky a vlastně i více...

15.2.2018
  • mory (anonym)
    5 se líbí, 2 se nelíbí

Recenze je super napsana a moc za ní děkuji !! Tak a jdu zabořit zuby do kuřete :-)

14.2.2018
  • Kravicka facebook.com
    12 se líbí, 5 se nelíbí

9? LUL

Asi jste to otocili pac 6 je akorat.

13.2.2018
  • A4y4s6 (anonym)
    4 se líbí, 6 se nelíbí

Hejtři mají nový cíl pubg. Ta hra trhá všechny možné rekordy proto že to je prostě zábava. Už se přes to přeneste .mě to teda bavilo měsíc ale určitě se k tomu vrátím zkusit novou mapu atd.

13.2.2018
  • Kojot (anonym)

Zábava to je, ale mě to taky po měsíci přešlo. Nevím přesně proč, ale asi málo akce a moc plížení.

19.2.2018
  • blna (anonym)
    4 se líbí

Hezká recenze. Díky.

13.2.2018
  • KronosDeret tiscali.cz
    3 se líbí, 2 se nelíbí

OK, fráze "seznamování přes zaměřovače" mě rozsekala, dobře Vašku :) Fakt hezky a detailně vystihnutý proč je to takový fenomén. Ano je to zabugované a neférové, ale nikde jinde stejny thriller adrenalin jen tak nezažijete. A ty historky... každá hra má jinou.

13.2.2018