Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DekkerDave
    Tyhle příběhy jsou naprosto bomba :) S bráchou jsme tehdy jeli po dvojicích a dodnes si živě pamatuju, jak se už nepříjemně těsně zmenšoval kruh a my se krčili v ďolíku u města, bez pořádnýho krytí. Lítalo to na nás z města, od kontejneru v poli, ze vzdálený chajdy i zpoza horizontu vyvýšeniny za námi. Už jenom jít do kleku by znamenalo okamžitou smrt. Nějakým způsobem jsme asi 3-4 lidi vystříleli, přičemž jsme se zmohli jenom na adrenalinový hekání na pomezí češtiny, kterým jsme se ale nějakým způsobem efektivně dorozumívali a hlásili si pohyb a pozice nepřátel (skoro to bylo jako 13 hodin v Benghází).

    Mezitím zbytek se postaral sám o sebe vzájemně a najednou... ticho. Brácha polomrtvej, oba ležíme v tom podělaným dolíku, bojíme se i otevřít inventář, pro výměnu lékárničky, aby nám náhodou neunikl nějakej náznak pohybu. Najednou samozřejmě cink - od kontejneru přiletěl granát. Nastupuje zmiňovaný adrenalinoý Kilimandžáro, řvu něco jako granát, kašlu na ďolík a zdrhám pryč, co mi virtuální nohy stačí. Brácha reaguje jinak - jde do kleku a přiráží jednoho kontejňaráka k zemi ještě dřív, než vybuchne granát. Opět funguje vzájemná komunikace na úrovni kmenovýho dialektu, bratr - teď už zabit granátem, hlásí na TS načatýho nepřítele. Otáčím se, dorážím ho ještě dřív, než se stačí po čtyřech doplazit do krytu, kde by ho jeho kumpán oživil.

    Je to 1vs1, kruh je tak malej, že se už nezmenšuje, takže dobíhá časomíra. Rupnou mi z napětí nervy, tak si řeknu, no co, druhý místo je taky dobrý, beru 5.56 do M416 od bratra, nabíjím a jdu přímo na zteč proti kontejneru. Borec vykukuje z druhý strany - asi mu jeho mrtvej kumpán radil na TSku, protože evidentně moje kroky ignoroval nebo neslyšel a nechal se obejít. Takže jsem mu to poslal do zad a victory bylo naše :)
    • Thyrmael
      To je přesně ono. "Mrtvý" na TS hlásí pozici. Radost hrát solo.
      Ale jinak dobře vystižena atmosféra.
      • DekkerDave
        Tomu bohužel nezabráníš v žádný hře. Dneska jsou TS, Skype, Discord a další neodmyslitelnou součástí a hry vyžadující kooperaci k tomu přímo vybízí.
        • Jack1947
          Tak je to asi lepší než mluvit ve hře a tím pádem každej o tobě hned ví *12*
  • Odulin
    Jsem fakt rád, že se někomu povedlo tenhle nápad docela slušně zrealizovat a založit tím prakticky nový podžánr. Jedem s bráchou už prakticky jen FPP servery a je to pěknej zážitek. Vždycky mě to vtáhne a ten adrenalin kolem 5>místa, to je síla. Hra to určitě dokonalá není, ale milníček v MP by to mohl být.
    • jindra.veliky
      ty budes bracha toho nad tebou, ne? :D
      • Odulin
        Ee to nejsem, ale podobných historek máme s bro taky plnej rukáv. :D
      • DekkerDave
        Nope. Jestli na profilu nekecá, tak je ještě o něco málo starší, než já :)
  • Hezká recenze. Díky.
  • Rejsek
    Jak je to tam s reportovanim/banovanim? Videl jsem spoustu videi, kde ubreceni, ovsem ferove zabiti, hraci vyhrozovali reportem a banem. Proveruje se to nejak?
    • Rejsek
      Já myslel spíš to, abych kvůli nějakému takovému salty blbečkovi nedostal bezdůvodně banána.
  • Recenze je super napsana a moc za ní děkuji !! Tak a jdu zabořit zuby do kuřete :-)
  • Zažijete propady fps, bugy, abnormální grafickou náročnost a strašnou fyziku všeho co se hýbe, celá hra jedná velká betaverze, ale bude Vás to bavit! :D Recenzovat early access hru je pro mě stejný úlet jako ochutnat a hodnotit na půl uvařené jídlo, možná se poblijete, ale bude Vám to chutnat!
  • KronosDeret
    OK, fráze "seznamování přes zaměřovače" mě rozsekala, dobře Vašku :) Fakt hezky a detailně vystihnutý proč je to takový fenomén. Ano je to zabugované a neférové, ale nikde jinde stejny thriller adrenalin jen tak nezažijete. A ty historky... každá hra má jinou.
  • Tyhle hry se hrajou pro adrenalin, takze kdo nehral a plive, at jde do kopru *5*
    • Jaky adrenalin? Vzdyt 99% herni naplne je behani po mape a hledani lepsi vyzbroje a 1% hry je akcni stileni a kryti. Nekdy to strileni je 0,1% hry a je konec. Osobne by me vazne zajimalo, co na tom lidi tak bavi hrat, kdyz z 99% je to singleplayer chozeni po nezive mape, pokud nehrajete ve dvou az ctyrech, potom je to 99% herni naplne chozeni po nezive mape.
  • WhySoSad
    Hned jak jsem přečetl první odstavec, tak jsem věděl že to psal můj soujmenovec Venca. Skvělá recenze a soucítím s tebou, čím jsi kuřátku blíž, tím je na něj větší chuť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit