Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A on někdo chtěl, aby do Planescapu přidávali nový obsah? *8*
  • Troll_lesni
    Hodnocení nechápat. Nový obsah netřeba. Hrát to pro to původní. Troll neštastny.
  • A proč by měli přidávat do Tormentu novej obsah? Ta hra je sama o sobě dostatečně rozsáhlá, a krom toho by se v nejlepšim hernim příběhu všech dob rozhodně neměli vrtat kucí a děvčata z Beamdogu, který už několikrát prokázali v tomhle oboru svojí naprostou neschopnost. Moc bych se nedivil, kdyby celá spolupráce s Avallonem spočívala v tom, že řečený chodil po kanclu s rákoskou, a jak viděl někoho zasahovat do textu, pořádně ho klepnul přes prsty. Každopádně Beamdog "vylepšující" dialogy Tormentu, to je jak kdyby Ovčáček začal přepisovat Pána Prstenů.
  • Takze to je vlastne super, nic nepridali a trochu predelali ui a ovladani, za mne si pripoctu 4 body k tem soucasnejm.
  • Tak to je neuvěřitelný. O týhle edici jsem docela dost načetl. Respektive o společnosti Beamdog. Hodně lidí si stěžovalo na jejich předešlé Enhanced edice Baldur's Gate, jelikož přidali právě nějaký nový obsah. De facto jde o facelift s pár změnami v UI, a to je zatraceně dobře!
  • Fordzy
    To je zase recenze úplně k ničemu... Čekal jsem, že recenzent zmíní detaily o přidaném obsahu napsaném Avellonem, ale očividně hru pan recenzent jen zapl a hned napsal recenzi. A vytýkat grafickou zastaralost je k smíchu... To byl právě záměr, aby byla zachována původní stylizace a hratelnost, také to není remake, ale jen vylepšená edice, která decentně vylepšuje originál. Pan recenzent asi očekával remake s grafikou na úrovni Zaklínače... Já jsem spokojený a jsem rád, že si hru jen nainstaluji a nemusím strávit hodinu docela složitým instalováním modů, abych pak zjistil, že mi něco nefunguje viz. retroduo Pavel a Olejník.
    • Kinet1c
      ze mody, hm, njn, si pametam ked som to chcel spustit na novsom systeme to bolo asi na vistach ? neviem, skratka neslo to, musel som sa prehrabat a najst tie mody a vsetko to co urobilo hru hratelnou, ma pravdu recenzent, da sa to z modmy urobit tym cim je tato vylepsena verzia, ale je jednoduchsie ako pises, nainstalovat a hrat a nesr...at
  • omg to snad všichni chtěli ne? aby ta hra byla hratelná na současných systémech. Nikdo tam přece nechce nic přidávat. ta hra je vybroušený diamant, není třeba tam cpát něco nového. Důležité je jestli to po technické stránce šlape dopře a dá se na to koukat na moderních monitorech
  • "některé změny hře úplně nesvědčí. Navíc vylepšená verze nabízí původní obsah bez jakýchkoli změn"
    Tak buď tam jsou špatné změny, nebo tam žádné změny nejsou. Mohl by se autor rozhodnout?
  • homeles8
    To je paráda! Až dohraju Pillars, tak další hra je jasná vobla. Nikdy jsem původní nehrál :-)
    • taky bych chtěl být zase zpátky na základce a mít čas hrát průměrné hry...
      • homeles8
        já ne
  • jeanczarny
    Hru jsem hrál kdysi (snad ještě na základce), neuměl jsem anglicky, nechápal co se tam děje a stejně jsem si to užíval. Původní verzi nevlastním, takže jsem EE edici proto koupil z fleku. Běží mi to na současných systémech aniž bych musel modovat a přidává to pár prvků, které zpříjemňují hraní. Nový obsah jsem nečekal a ani bych ho nechtěl, jinou grafiku či textury ve vyšším rozlišení nepotřebuji. Chci si to prostě zahrát v původní formě, jen oprášený a mírně vyleštěný...a to jsem dostal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit