Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle flashi, já u her nebrečim tak nějak z principu (podobně jako u filmů), chce se mi brečet, ale jsem strašně drsnej. Ale že by byl Torment emocí prost, to se říct nedá. Kupříkladu poslední konverzace s Mebbeth je dost zajímavá. Uznávam, že to neni taková rána jako Aerith, ale upřímně, její smrt je zas tak neskutečně klišovitá scénáristická berlička, až to hezký neni. Jasně, spoustu lidí to rozbrečí, protože se to člověka aktivně rozbrečet snaží. Torment ne, a tak člověka snadno nerozbrečí.
  • V tom postu spíše vidím Half Life 2. Takže souhlas s těmi lidmi okolo Half Life 2.
  • a Zelda je do značné míry považovaná za nejpřeceňovanější herní sérii ever :)

    https://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/most-overrated-game-of-all-time-mines-zelda-oot-28615391/
  • huuu, tak to ti ten minus nedam, bojim bojim...
  • flash789
    Nekterym lidem jde hlavne o ten pribeh, ani moc hrat nechteji..divna skupina..
  • Torment je do značné míry považován za špatnou hru s dobrým příběhem.

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1214475
  • Ono taky záleží na tom, jaké má člověk životní zkušenosti. Kdo vede obyčejný, v podstatě nudný život, ten může mít temnější choutky prostě proto, že hledá únik z reality.
  • flash789
    Briskni a z kontextu vytrzena dedukce Fordzy, ale ja u FF7 nefnukal, a docela me to mrzi, pac lidi ktery jo si ji vazi jeste daleko vic nez ja.
  • Jelikož jsi Forzy sám hloupý debil, tak těžko můžeš čekat, že na hloupý a debilní příspěvek bude někdo reagovat inteligentně. Ale můžeš se tady kolegy poplácat, jak jste inteligentní, že řešíte meta bláboly na stránce o hrách, vymáčknout si pár jebáku a pak se zase zavřít do své jeskyně...
  • A nebo lidi, kteří nechtějí klasická fantasy a příběhová klišé nebo samoúčelné násilí a brutalitu a jenom trochu jiné kulisy stokrát viděného, čteného, hraného.
  • Fordzy
    Doufal jsem, že na mě bude reagovat někdo inteligentní, ale jak tak koukám, tak je tu zase plno anonym trollů a samozřejmě musel dorazit důchodce flash se svým japanofilním vkusem. Pokud hodnotíš kvalitu příběhu podle míry ubrečenosti, tak fakt nevím co s tebou. Ale podle tvého horního pseudofilozofického rozboru, soudím že máš prostě problémy s temnými hrami a více ti vyhovují pestrobarevné ubrečené hry. *15*
  • Nejses ty nahodou nacek?
  • Nie som sice psycholog ale tieto typy hier (alebo filmov ci knih) pritahuju skor introvertov, samotarov, ludi co trpia depresiami alebo uzkostmi. A medzi hracmi je takychto ludi dost
  • flash789
    Skutecne? kolik znas lidi co se u Tormentu rozbrecelo prave kvuli pribehu, asi moc ne co? plac je skutecna lidska emoce, takze se muzes jit s nejakym metafyzickym presahem bodnout..
  • tak to máš chlapče dost blbý *1*
  • promiň ale příběh o hledaní sama sebe a otázky kolem smrtelnosti jsou také pěkné klišé, teď už je otázka jak jsou ty klišé zpracovány...
  • Ne, ani jedna z těchto her nemá tak zajímavý příběh jako Torment. Třeba ve Final Fantasy VII je velká část postav i zápletky naprosté klišé, dobří rebelové bojují proti zlé vládě, dost naivní ekologické poselství, jakože herní příběhy většinou nejsou nic moc a to ve Final Fantasy je pořád top, ale Planescape se svým metafyzickým přesahem a unikátními postavami, ale i třeba popisy a jazykem je o dost jinde.
  • on je jenom hloupý, omluv ho prosím, za své IQ nemůže, s tím se člověk rodí.
  • flash789
    To by me zajimalo jakymi myslenkovymi pochody jsi z mojeho textu vydedukoval tu kravinu co jsi ted napsal..
  • Lukass
    Nejses ty nahodou Grygar? Ten taky za vsim vidi Hitlera a nacky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit