Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    To sou mnohem důležitější věci, o kterých se nemluví a mluvit by se mělo. Třeba jak to, že když někdo napíše recenzi na hudební CD, nebo film, dostane zhruba za svojí praci ty samé peníze, jako když herní redaktor recenzuje hru. Přitom CD je poslechnuto za hodinu, film zkouknut za hodinu a půl a hru, aby to mělo smysl, recenzent musí hrát třeba 20 hodin. To je nepoměr. A pak se řeší nějaké nesmysly s úplatky, které úplatky ani nejsou. Udělejte z herní novinařiny pořádnou profesi, kdy to budou dělat profíci, kteří za to dostanou řádně zaplaceno a pak se nebudou muset řešit úplatky, kdy chudákům distributor pošle aspoň mrkev a celer, aby se vůbec najedli :)
    • Když čumím na ty sociologicko-filozofický recenze u filmů občas, tak recenzování her oproti tomu musí bejt pohodička *15*
    • bobsh
      S filmem souhlas, ale CD taky chce víc poslechů *4*
  • ucho
    jinak autorovi článku doporučím to protáhnout alespoň wordem. nejméně tu "nevinnu" by to vychytalo.
    • http://www.youtube.com/watch?v=N4vf8N6GpdM
    • http://www.youtube.com/watch?v=HX8ycszH1hI
      • ucho
        nechápu smysl odkazu :)
        • Přijde mi, že pláčeš nad nesprávným hrobem, Bach si to nezaslouží. Každý, kdo se živí psaním, ví, že každému občas něco uteče a stávají se i takové věci, že začneš nad gramatikou přemýšlet tak, že se přesvědčíš o nesprávném pravidlu přesto, zatímco "automaticky" bys to napsal správně.
          Větší problém je podle mě nedvzdělanost některých místních diskutérů, kteří jsou např. přesvědčení, že "Y" se vyskytuje v češtině mnohem častěji než "I":)

          WTF? prů*er je zakázaný slovo?!
          • ucho
            nesouhlasím. "nevinna" je něco, co by si neměl dovolit nikdo, kdo se živí psaním. to není žádný překlep. v tom článku je jinak dost překlepů, někde chybně čárky. jako by vznikal narychlo. ale přitom tam je spousta informací, které tomu odporují, protože to si musel nějak poskládat dohromady a to předpokládám dalo práci. přijde mi, že do článku bylo dopisováno narychlo pár věcí a výsledek už nikdo nečetl...
            co se týče hodnocení diskuzí, to je jiná kapitola. diskutující nejsou placení za svůj písemný projev. tam ať někomu něco klidně uteče. články jsou ale něco, co je vidět, s tím se zde jde na trh...

            edit: ale děkuji autorovi za opravení. nikomu zde nic nevyčítám a věřím, že kdyby si to po sobě autor přečetl, pravděpodobně by chybu odhalil.
            • na games.cz si autoři texty po sobě zásadně nečtou ;) ale pravda je, že Mr. Bach je na tom ještě hodně dobře!

              samozřejmě učenej z nebe nespad, styl psaní mají všichni super, ale když už si nemůžou dovolit korektora, ať si to fakt aspoň přečtou... (já vim, je to dlouhý :D )
        • Nevím když jsem to viděl tak jsem si okamžitě vzpoměl na tuhle scénu nevím poč :D
  • Amylee.Anderson
    Všem z Games.cz můžeme věřit, protože jsou hubení. Kdyby nebyli, dostávaj chlebíčky!
    • a co drda?
    • Sudiac podla fightclubov by som povedal, ze dostavaju cigarety. *2*
    • walltar
      Oni nedostávají chlebíčky .. oni dostávají Ms školení spojené s airsoftem .. právě proto sou hubení. *1*
    • bobsh
      nebo jim to Karel vždycky sebere *1*
    • ucho
      třeba dostávají alkohol :)
  • Viceprezident AHP bude samo první kdo by podobné vztahy u nás odhalil. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit