Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No jasně po tomhle argumentu svěším ocas a odpotácím sae vždy do pozadí🙂

    ( trochu mik vadí že už se nedá reagovat na více lidí)

  • Carnage666

    Říká člověk kterej každou hru ukradne, tvůj názor je úplně bezpředmětný.

  • Jack1947

    No tak DLC zdarma ještě jde...

  • Jack1947

    To jste tvrdý palice!

  • FOURD

    Zapominas na to ze ti co maji pre alphu mohou posilat nalezené chyby ve hře oni pak je opravují a s těmi lidmi komunikují. Důležité chyby zachycené v alfě se pak neprenasi do finální verze mam za to ze jsem cetl ale nejsem si jisty ze pracuji dva tymy jeden vyvyji backer build a druhy finální verzi hry. Tim se daji podchytit ruzne chyby a tim padem  sami backeri vytvářejí hru. Kazdy kdo predplatil a investoval na figu bude uveden v titulkach jako backer gold, silver, nebo bronze podle toho jakou edici si v dobe začátku backers vybrali. 😉


  • FOURD

    To delali i pred epicem. 😉 I ja ji na zacatku koupil o 20 procent levněji. 😉

  • FOURD

    Ještě mám malé doplnění na discordu Jullian sdělil ze je sice nutno mit epic launcher ale neni treba ke spuštění hry samotné. Jen k updatu na novou verzi hry.  Hru jsem si koupil jako backer takže ve finale mi jde jen o samotnou hru a ne o to odkud ji budu stahovat. A ten rok na epicu to vydržím a pak poridim steam kopii kterou dostanou vsichni co si do ted hru koupili. Stačí sledovat original discord nebo náš českej kde se této hre plně věnujeme takže některé věci zde nejsou uplne a navic planujeme češtinu.  A stale potrebujeme sikovne lidi na překlad. 😉 Pardon za chybu  stranka je projectphoenix.cz.

  • Cvicme_v_rytme
    Jak marketing souvisí s údajným pokřivováním trhu? A můžeš nějak svou tezi o pokřivování trhu časových exkluzivit rozvést? Není náhodou trh pokřiven monopolem Steamu, kdy dlouhá léta fungoval jako nutná digitální služba u některých her?
  • MrDonut

    tak ted jsi me argumentacne naprosto setrel :D

  • MrDonut

    naprosta pravda

  • On ani zákazník nemá povinnost to kupovat pokud se mu tyhle praktiky nelíbí.

  • Nejdřív si něco z ekonomie a marketingu nastuduj.

  • MrDonut

    Jake pokrivovani trhu? Kdyz vyjde hra exkluzivne na PS4 nebo Xbox, tak je to taky pokrivovani trhu? Protoze to je uplne stejna situace. 

    Naopak tohle je zdrava konkurence. Kdyby zkostnately Steam dokazal pruzneji reagovat na situaci na trhu, nemusely by tady dalsi sluzby vubec vznikat.

  • MrDonut

    ano je to muj pohled na vec, ale na druhou stranu by meli lidi mit soudnost, a nevztekat se, kdyz hra vyjde nekde jinde nez na storu ktery maji diky jeho sluzbam v oblibe. Protoze to neni automaticka povinnost vyvojare to na konkretnim storu vydat. 

  • MrDonut

    to je hrozny alibismus, jako ze kdyz jsem jako uzivatel zvykly na sluzby (mody, fora, atd), tak musi automaticky vsichni vyvojari vydavat sve hry na steam? To je naprosto chora logika.

    A ti co nemaji zajem mit na PC nejakeho klienta maji jednoduchou volbu...nemuseji. Ale nebudou mit ani vetsinu her. Tak je to v soucasnosti nastavene a pokud to nekdo nechape, at jde hrat clovece nezlob se

  • Ono to bude spíš  tak, že GoG a Steam nabídli normální smlouvu a EGS jim ještě přidal ranec peněz, aby to bylo jen u nich. Jestli se ti líbí, že tímto stylem pokřivují trh. EGS na prodávání exkluzivních her těžko něco vydělají, jde jim jen o to, aby to měli jen oni a nikdo jiný.

  • Zrovna ten workshop a forum je docela důležité. Nejde ani tak o to, že bys neuměl nainstalovat mody ručně, ale někteří moddeři, ti jinou alternativu často nedají ve snaze podpořit vývojáře, protože pak si to může stáhnout jenom ten, kdo tu hru má v knihovně a pirát ostrouhá. Jenže pak přišel GoG a už to tak super není, když se pak musíš doprošovat, aby to dali i jinam a většina tě má za piráta. Jinak mělo to vyjít i na GoG v DRM free verzi, co řekneš lidem, kteří opravdu žádného klienta nechtěli?

  • Ale ono to mělo vyjít i na GoGu. Což je zřejmě nad chápání některých jedinců.

  • Ale to je váš osobní názor. Já jsem také základní uživatel, ale sakra se mi hodí fóra k hrám,. chat s kamarády a Workshop na mody.

  • MrDonut

    ale houby s octem, obycejneho uzivatele sluzby vubec nezajimaji. Jako dlouholety uzivatel steamu jsem nikdy nemel potrebu je vyuzit. To je jen bonus navic. Primarni funkce tech klientu je obchod s hrami, to ze maji nektere jeste funkce navic neni absolutne duvod zdimat kvuli tomu vyvojare vyssima marzema.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit