Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samotná podstata toho konce imho nevadí (tedy zničení Mass Relays a Citadely - daň za zastavení Reaperů), to provedení je ale katastrofálně špatné. Od nasilně naroubovaného dítěte a vysvětlení Reaperů, až po absenci epilogu, tedy co se stalo s Normandy (proč sakra nabrala lidi ze Země, odletěla na okraj Sol a vstoupila do Relay tranzitu, když Shepard bojuje na Citadele), s armádou, všemi těmi lidmi, které Shepard znal. Co se stalo s lidmi na Omega stanici a Citadele. K čemu člověk verboval všechny ty lidi (Krogany, žoldáky)... Prostě celé tři díly člověk něco dělal, aby to na konci rozhodlo jen o nějakém nesmyslném číslu (síla armády).
  • to uz je chore, nech to ludia beru tak ako to je, popripade nejakym modom si vytvorit vlastny zaver, nie davat poziadavky ako ta ktora hra ma koncit..nie dost ze uz teraz su hry cisty mainstream, po tych peticiach to bude mat uroven ako drislak alebo michal david
    • No promiň, ale čekal jsem epický konec, vždyť skončila trilogie. Jediné co jsem dostal po dohrání ME3, je spousta otázek typu: "co se to kua vlastně stalo? Kdo bylo to děcko ve snech a jakou mělo úlohu? Na co jsem budoval tak obrovskou armádu? Proč mise na zemi trvala jen hodinu? Proč pořád nevíme, jak vypadají quariani pod maskou ?" A tak bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho...
    • Ovce a mluví?
      • som ta nahlasil, lebo si sa znizil k osobnemu utoku, som zvedavy co s tym admin urobi :)
        • Cypri
          Bejt admin dám ban oběma. Jemu za napadání druhé osoby a tobě za práskání za maličkosti - jen tak výchovně + for fun.
    • "There are many different endings. We wouldn’t do it any other way. How could you go through all three campaigns playing as your Shepard and then be forced into a bespoke ending that everyone gets? "

      "Whether you're happy or angry at the ending, know this: it is an ending. BioWare will not do a "Lost" and leave fans with more questions than answers after finishing the game.."

      "A lot of the satisfaction comes out of the choices you've made. When a story concludes a certain way, the way it concluded was in part because of the choices you made. And that kind of ups the replayability."

      Tohle řikal Mike Gamble než to vyšlo. Fakt mi přijde, že tahle petice spíš chce, aby Bioware dodalo to co slíbilo a na což se všichni právem těšili... Kdyby nic takovýho netvrdili tak ti řučim za to, že by si stěžovalo jen mizivý procento lidí.
      • Aha, takze co slovo, to lez. Cim to, ze mne to u Bioware/EA uz vubec neprekvapuje? Ale jestli beres to, ze vyber 3 barev explozi na konci se rovna vlkemu vyberu, ktery zhodnoti vsechna tva rozhodnuti.... Jak by rekl mistr Joda, zajimava mysl biodrona je.
      • zatial sa stazovalo len x tisic ludi, co je mizive percento, ci nie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit