Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spiker01
    Co hráči, kteří si na steamu koupili za 80éček premium edition? Hru vracet nechci, ale těžko se mi už někdo nečím navíc omluví za to, že to nemůžu hrát...
  • No vůbec mě to nepřekvapuje. Origin na PC nemohu dohrát ani do teď ..... Po porážce Deathstroka dostanu upgreadlý Claw ... a ať mačkám co chci tak mě to prostě nikam nepustí a Batman si své nářadíčko pořád prohlíží dokud to nerestartuji :-D :-D ...... Vyhozené prachy ..... ještě, že jsem si BAK nekoupil :-D
  • Vogon
    Batmobil simulator 2015
  • Teda to je komedie kolem toho. Warneři si už na PC nedovolí nikdy nic vydat. Takhle zjebat vydání jedné z hodně očekávaných her pro nejrozšířenější platformu se jen tak ještě někomu nepovedlo, ne? Haha.
  • Keyz
    Tak hlavně, že tohle nikdo před vydáním prostě nemohl tušit...
  • Jenom tyhle mainstreamové srajdy z konzolí, to snad nemá cenu hrát, ani kdyby to bylo bez bugu *11*
  • PC hráči už to prošli na YouTube.
  • Alex81
    Úplně se to bojím napsat, ale hru jsem dohrál naprosto bez problému, teda po tom úplně prvním patchi.
  • MidnighT91
    PC only
  • just the fokin The Way It's Meant to be Played
  • Radkaa
    Taky se vám zdá, že každá hra co v poslední době vyjde má strašné problémy ?
  • ...další patch vyjde v sprnu? Spis prvni patch *1* to co vyslo byl enom fix na AO a dest *1*
  • Tohle nikdy nepochopím...tak už i batman nemůže vyjít v pořádku...
  • MidnighT91
    Jsem držkoval jak je Arkham Origins hrozně udělanej...
    Btw: Ani jsem ho nedohrál protože Alfred nešel vytáhnout z pod trosek...
  • Já bych to vyřešil kreativně, řekl bych hráčům, že si pořídili prezentaci (s celkem dobrým počtem snímků za sekundu) toho, jak bude hra vypadat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit