Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • masterrace.games.cz
  • troll detected
  • Tebe taky miluju! Hoši, my jsme MASTERRACE!!! A máme nadhled, chápete, NADHLED!!!
  • přesně masterrace jen nevěřícně mávla rukou nad jednou nepovedenou hrou a dále nezájem na hraní je toho opravdu hodně a vybrat co budu dnes hrát... to konzolerace nezná tam se modlí za každou hru bez batmana by skoro neměli co hrát teď no ale to oni nepochopí nadhled masterrace oni jsou rádi za 30fps a rozlišení z dob digitálního pravěku DVD
  • Já tě miluju, vole!
  • Jakožto hrdý člen masterrace místo bulení jen nevěřícně kroutím hlavou nad tím, jak moc jsou v dnešních dobách vydavatelé drzí. Jakožto masterrace je mi totiž Batman u zadele.
  • Já myslim že bulí hlavně autoři Batmana, kterým tímto průšvihem každý den utíkají miliony.. a dobře jim tak
  • A Masterrace BULÍ a BULÍ a BULÍ ... *1* *1* *1*
  • Tady nekdo v appleshopu vnucuje iphony technicky negramotnym jedincum a hned si mysli ze je odbornik prez "IT"-
  • Jn to bych se musel dostat ke hrani. :) me se proste hra zastavi v sekvenci kdy se ukazuje planek claw ... A mam zmačknout enter abych se vratil do hry ....jenže enter nereaguje ani jine tlačitko ... Musim dat ctrl alt delet a ukončit hru.
  • Diky za lajky, moc to pre mna znamena.
  • Hm, nevím, co se týká GTA, zaregistroval jsem jen nespokojenost s odkladem vydání, o ceně nic moc nevím. Ale netvrdím, že to nemůže být pravda

    Ohledně "prznitelů" PC portu už jsi byl opraven, ve WB jsou buď úplný ignoranti, že svěří práci na vrcholném titulu série, studiu, které se s předchozím dílem moc nevytáhlo, nebo je jim PC scéna u zádele. Ohledně chyb v AO, byly i po technické stránce, sám jsem zakusil, když se mi ani po reinstalaci, smazání dat ze Steam Cloudu a opětovném průchodu kampaní v několika různých obtížnostech, neodemkl Challenge režim "darkest night" viz třeba https://www.youtube.com/watch?v=nGY1cejxofw ke kterému někdo z WB utrousil, že už je to stará hra (vydáno 2013, řeší se ještě letos) a že už se soustředí na další tituly a opravovat to nebudou *16*

    A to s tou filmovou předlohou jsem myslel tak, že to byla první hra po delší době, co obsahovala tématiku, která nemá původ ve hrách (což Batman s komiksy, seriály, knihami a filmy je) a byla zábavná. Jako protipól si zkus třeba Avatar The Game, to je případ jen vyvaření slavné značky. Tak jsem to myslel *3*
  • Cim som teda myslel to, ze zazitok s hier bude este peknych par rokov pokazeny.
  • Konzole byly, jsou a budou, protože je to hení zařízení a zábava. To je teprve diktát.
  • Konzoly nikto neodstrani, rozhodujuce je co nadiktuje trh a na tom budu nepochybne este peknych par rokov generovat zisk konzoly ci to zazitok s hry kazi alebo nie.
  • del0
    Díky. Od krále šašků je to kompliment.
  • Myslis tu mozgovu kapacitu, ktorou si vymyslel hnisavcov fake? Tak vela stastia, ty nas genius.
  • Zaryty sectorak, tak to vysvetluje vela. A ako vidim je cas zacat pouzivat iny nick, kludne si ho nechaj, ja mam dostatocnu mozgovu kapacitu na vymyslenie ineho.
  • Pan_Klobouk
    Souhlasim, nicmene...

    Pamauju casy, kdy byla NHL od EA mainstream a v podstate ciste PC zalezitosti. Na konzole vychazely jen zmrsene porty. :) Ubehlo par let a kde jsme? Hokej se krci jen na konzolich a jeste ve stinu dalsich 3-4 vetsich EA sportu, NFS je ve slepe ulicce a dokonce si dava pauzu, ve snaze se z ni vymotat, pritom... v tech davnych dobach se podzimni mainstream na PC nesl prave ve znameni NHL, NFS, Command and Conquer, to byly ty hity na ktere kazdy cekal a ktere se hraly, na PC. A dnes? Call of Duty, nejakej Assassin, nejakej Far Cry... a dalsi. C&C je mrtva, NFS v podstate taky a kazdy se ji smeje a NHL pomalu nikoho nezajima.
  • Pan_Klobouk
    ad "neni lepsi zvolit platrofmu, ktera jede vsem stejne, vyvojari presne vi co si muzou dovolit a co dokazou vyzdimat?" - vyvojari presne vi co si muzou dovolit a co dokazou vyzdimat, to je asi rec o tech vylazenych konzolovych hrach, co jedou v 20FPS a kdyz nahodou narazis na hru s filmovosti, tak v 25FPS? :)

    Taky na konzolich miluju jak si s tim tvurci vyhraji a vse testuji, treba "Sony jak mesic testuje nez to pusti vubec do prodeje", aby pak za pul roku, po deseti updatech a posilenych serverech, konecne fungoval Driveclub?

    Ale i MS je peclivy, at jsem fer, rada XONE her a i tech exkluzivnich, dosahuje 25FPS a drobneho trhani, co mame vsichni tak radi. Inu tohle jsou ty vyhody, kdyz se tvori na jasne urceny HW, vis co si muzes dovolit, zdimes vykon az za roh... takze to pak vsem bezi naprosto stejne, stejne BLBE. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit