Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    ja tomu docela verim...a kdyz to nedopadne tak zapnu dishonored...no prob man *5*
  • Oh boze, Cenega a Steam, to je zasa zuzo. Uz vidim jak si to ludia kupia cez Steam a pripadne DLCka (kiez by neboli) si uz nekupia, pretoze maju zlu verziu hry. Regionalne omedzenia proste rulez :(
  • Dva důvody, proč se na hru těšim:
    1, žádnýho Thiefa jsem ještě nehrál (a proto nejsem přehrávaně skeptickej)
    2, pracují na tom vývojáři DEHR... nuff said.
    • v prvom rade by si mohol za par eur kupit 1. alebo 2. thiefa, ak sa ti to bude zdat retro, stiahnut HD textury, zahrat si to, a potom by si zistil, aky ten 4. thief nebude ;)
    • Loneck
      Co vim tak na tom nedelaji vyvojari DEHR. Je to jiny tym lidi.
      • v podcastu hovoril ze natom robia..tak ja uz neviem..:/ dufam ze ma to prekvapí prijemne..tiez som thiefa este nehral
  • a co jako,,,oni se hry s titulky nedelaj??hmm,,,,respekt todle je lidem třeba primominat *1*
    • MickeyMutant
      To bylo v podstatě jen upozornění, že na konzolích české titulky nebudou.
  • MickeyMutant
    Vy všichni, kteří rádi předobjednáváte, zkuste tentokrát složit bobříka trpělivosti a počkejte aspoň na první ohlasy. Ušetříte peníze, ušetříte nervy, zklamané komentáře a zároveň neztratíte možnost dát nejúčinnějším způsobem najevo, jak se vám hra líbí.
    • Tilwaen
      Pokud někdo nějaký čas sleduje vývoj této hry, má nějaká očekávání na základě předešlých Thiefů a předobjednal, tak je buďto hodně velký optimista, nebo snílek *4*
      • MickeyMutant
        Netvrdím, že to nutně musí dopadnout blbě, ale rozhodně bych kupoval až po reakcích. To stejně platí vždycky.
  • yenda1
    K Deus Ex jsem taky přistupoval ostražitě a možná až zbytečně hnidopišsky, abych později uznal že jsem se sakra mýlil, ta hra byla v době kdy vyšla hodně nadprůměrná. Podobný apriori pocity mám teď. Snad to dopadne stejně a Thief bude sukces. A on bude!! Musí!! *5*
  • Já se těším a cz titule super samozřejmě. Očekávám něco jako temnější Dishonored s menším množstvím akce.
  • frag.ment
    No mám z toho trošku obavu, protože vydání se blíží a ještě jsme neviděli pořádnej gameplay..
    • janchor
      Bohužel viděli: http://youtu.be/5--ZKsAi5E0?t=3m40s
      • Veskoslav
        Vždyť je to půl roku staré. Já jsem teda neviděl žádný nový gameplay. Pokud ty ano, tak gratuluji:)
        • MickeyMutant
          Myslíš, že to dnes bude vypadat jinak?
          • Tilwaen
            O něco málo ano, například zkušenosti za headshoty (možná i snad zabití obecně?) zmizely, stejně tak jako údajně zmizely QTE.
            • MickeyMutant
              Něco určitě vylepšili, ale zásadní změny půl roku před vydáním už nikdo asi udělat nestihne.
    • Neboj, bude moderni, cool, in a plny akce, quicktime eventu a super zpomalenych zaberu pri dokonceni zabijackeho komba!
  • Tedy se CZ stáhne sama ze steamu? Případně další jazyky
    V jazycích je uvedena: http://store.steampowered.com/app/239160/
  • super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit