Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá zpráva... pro BoBa.
    • BoB.2
      *1* *1* *1* *1* *1* díky díky a ještě jednou díky.
  • "Z dosavadních informací a videí Thief nevypadá vůbec špatně."

    Opravdu? Nevadí vám v redakci je jakékoliv pozitivní změny si musí lidi doslova vytřískat peněženkami a ještě se pak Eidos tváří jak "naslouchá lidem" (newsflash: naslouchá předprodejním grafům, ne lidem).

    Thief projekt naopak vypadá velmi nahnutě, protože původní záměr byl vytvořit kvašku pro mainstream, jenže hups, masáž nezabrala a nebylo dost pre-order oveček. A tak se najednou zjistilo, že tohle jde, tamto by šlo ... ale stále se jedná jenom o naprosté prkotinky typu přepínátek HUD nebo hloupostí typu perma-death (někdo z mangerů slyšel o čemsi jako Dark Souls, prý je to hrozně těžké, no tak tam do té naší hry taky vražte nějakou takovou masochistickou blbinu, něco, prostě hlavně ať je to za pár mandayů hotové, hlavně když to pomůže předobjednávkám).


    Zatím jsem neviděl nic, co by mne osobně přesvědčilo ke koupi, ale zato jsem toho četl a slyšel od vývojářů dost na to, abych o možnosti pořízení tohoto titulu úspěšně pochyboval.
    • Kdyby to zjednodušování bylo jen u této hry, ale bohužel to cpou všude.. jen kvůli ubrečencům co jsou líní přemýšlet ...
  • yenda1
    K Deus Ex jsem taky přistupoval ostražitě a možná až zbytečně hnidopišsky, abych později uznal že jsem se sakra mýlil, ta hra byla v době kdy vyšla hodně nadprůměrná. Podobný apriori pocity mám teď. Snad to dopadne stejně a Thief bude sukces. A on bude!! Musí!! *5*
  • MickeyMutant
    Vy všichni, kteří rádi předobjednáváte, zkuste tentokrát složit bobříka trpělivosti a počkejte aspoň na první ohlasy. Ušetříte peníze, ušetříte nervy, zklamané komentáře a zároveň neztratíte možnost dát nejúčinnějším způsobem najevo, jak se vám hra líbí.
    • Tilwaen
      Pokud někdo nějaký čas sleduje vývoj této hry, má nějaká očekávání na základě předešlých Thiefů a předobjednal, tak je buďto hodně velký optimista, nebo snílek *4*
      • MickeyMutant
        Netvrdím, že to nutně musí dopadnout blbě, ale rozhodně bych kupoval až po reakcích. To stejně platí vždycky.
  • Moje očekávání jsou spíše nízká, ale třeba mě hra příjemně překvapí. A pokud ne - The Dark Mod to jistí. *4*
    • MickeyMutant
      Dark Mod je skvělý. Jediné, co mu chybí, je příběhová linie, která by člověka připoutala ke hře.
      • To s tebou zcela souhlasím.
        • jonatan.hanzlik
          Je to tak, ale třeba už někdo nějakou pěknou příběhovou linku vaří :-)
          • MickeyMutant
            Asi ne. To už by se prsili na The Dark Mod stránkách.
  • Jack1947
    Jeste by mohl byt... treba v Cutscenach Dabing... ale to je jen tak "na okraj".
    • dub jenom v cutscenach by vypadal hodně směšně :)
  • C-BEAM
    pre fanúšikov thief 2: ak si chcete skrátiť čakanie, o pár dní by mala naskočiť nová verzia EP http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=141621 bude obsahovať skoro 200 nových a dosť zásadných textúr. (EP narozdiel od Thief Gold HD o ktorom tu bol nedávno článok nemení charakter hry a všetky HD textúry kopírujú originál, preto je tento projekt tak náročný ale do vydania THIEF4 by mala byť väčšina dôležitých textúr prerobená).
    • C-BEAM
      takže už je k dispozícii !
  • Teď je otázka, zda čeština bude třešničkou na skvělé hře nebo jediná dobrá věc na špatné hře? Dozvíme se až 28 . 2
  • Cenega už toho nakecala... *4*
  • neni to k clanku!,ale nekomu to mozna udela radost.assasin liberation ,je na ps3 USA store demo!ma 1,7 gb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit