Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni to k clanku!,ale nekomu to mozna udela radost.assasin liberation ,je na ps3 USA store demo!ma 1,7 gb
  • myslel jsem o tak,ze to nebude tak dobre jako metro last light.
  • jenom by me zajmalo,kolik bude stat preklad pc verze,urcite cenega to zadarmo delat nebude.zas jim to zaplati konzole,ze jim tam udela blby manual v cz.cenego!jste smesna!preklad pro pc,xbox360,ps3,ps4,xbox one,to se musi vyplatit i pro konzole.podle me to zas takova pecka nebude,jako metro last light.
    • Tilwaen
      Samozřejmě, že překlad něco stojí, nikdo Ti to nebude dělat zadarmo, pokud se nejedná o nějakou bandu nadšenců, překládajících svou oblíbenou hru.

      Pochopím lidi, kterým se nelíbí, že hra není v české lokalizaci a oni si ji tak nemohou plnohodnotně užít, ale aby se někdo čertil, že se budou dělat české titulky, to ještě svět neviděl.
      • jak pises,nemohu si ji plnohodnotne uzit,jako konzolista,tak ji nebudu kupovat!tak to nemusi mit lokalizovane ani pc scena.cenaga by mela pocestovat hry podle Pegy treba 16,co ma pegy 18 tak cestinu nepotrebuje ani dospeli pc ckari.
        • Jack1947
          Nebo naopak... by si meli svoji anglictinu zlepsovat a neco delat ne, ( chapu ze nekdo holt neumi). No tak u FPS se to da nak pochopit. Taky neumim kdovijak presto hram porozumim.
      • tak at se udelaj cz titulky pro konzole,a pc at ostrouha!bestak to budou mit levnejsi a mi konzolisti zas opet drazsi!tak si je zaslouzime vic!
        • Tilwaen
          Ceny za hry pro konzole bohužel (pro mě vcelku nepochopitelně) nadsazené jsou, ale s tím už tak nějak počítáš, když si tu konzoli pořizuješ. S českou lokalizací u konzolí nevím, jak to je; pokud se hry v češtině na konzole nedělají, jak to ze Tvých příspěvků vyznívá, tak v první řadě netuším, proč sis ji vůbec kupoval - pokud angličtinu moc neovládáš, tak tohle je vcelku asi zásadní věc, co si při koupi pohlídat. Tvůj přístup jen připomíná kopání okolo sebe ve stylu "když ne já, tak nikdo".
        • Jack1947
          To mozna vic poridi... treba nejaka petice ... na tema "NELOKALIZUJTE PC VERZI, KONTOLOVA JE PRECI LEVNJESI AT PC HRACI OSTROUHAJI"...
          • konzolova je drazsi!a kurna odost!na ps4 mozna pochopim 1400kc,ale na ps3 ????tak900kc a pak mozna primhorim obe oci!na kazdym zalezi jestli koupi,ja osobne ne!
            • Jack1947
              No to je bojkot kvuli lokalizaci. *15* Abys nebyl pak sam. Kdo nekoupi. *3*
  • myslite ze sa k tomu dostanu aj moderi? zeby vytvorili nejaky HC mod alebo poupravili nejake mechaniky.
  • Cenega už toho nakecala... *4*
  • C-BEAM
    pre fanúšikov thief 2: ak si chcete skrátiť čakanie, o pár dní by mala naskočiť nová verzia EP http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=141621 bude obsahovať skoro 200 nových a dosť zásadných textúr. (EP narozdiel od Thief Gold HD o ktorom tu bol nedávno článok nemení charakter hry a všetky HD textúry kopírujú originál, preto je tento projekt tak náročný ale do vydania THIEF4 by mala byť väčšina dôležitých textúr prerobená).
    • C-BEAM
      takže už je k dispozícii !
  • jonatan.hanzlik
    Puny people! We, the masterace of Personal Computers have everything you will never have!

    ....

    Even though we do not need it *1*
    • frag.ment
      Tvl, ty seš borec, když umíš anglicky..
  • Preklady su absolutna zbytocnost. Uz na vysokej skole som pochopil, ze svet sa mne prisposobovat nebude. Prosposobil som sa ja a naucil sa tu anglictinu. Teraz ked cetujem krizom krazom, tak sa mi to pekne vracia. V neposlednom rade aj v hernom ci kniznom odvetvii.
    • píše člověk z sk na českém webu *1* *1* *1*
      • http://goo.gl/3HcM9d
  • A ja si to nezahraji vubec,na playstation neni cestiny,tak nekupuju!Nechapu,kdyz pc scena je sami vzdelany clovek,jak tvrdi,tak proc cestinu pro pc ckare,jo hold negramoti,i operacni system museji mit cz.To my konzolisti to k dohrani budem mit zas o neco tezsi vse v aj!
    • jonatan.hanzlik
      No hate here...upřímě mě to zajímá.

      Nemám představu proč to tak je...možná tím že PC je lépe přístupná pro věci jako modifikace a tak se do ní čeština vloží jednodušeji? Pochybuju že Cenega vyrábí češtinu společně se hrou. Pěkně hru udělaj a pak ji sem pošlou, aby tam tu češtinu dodělali sami češi...kdoví? Třeba to na konzolích je víc práce rozjet...protože pokud už překlad bude...proč by se na konzole nedal?
      • neni problem,delat cestinu pro konzole!Jednou to uz rekli vyvojari mafie2!a klidne preklad muzou dat formou dlc.
      • Jack1947
        To je nesmysl multiplatformni titul by mel mit lokalizaci nezavisle prece ne...

        ( to ze nekdo udela preklad amatersky, ktery nepojede jinak nez upravene verzi konzole nepocitam).
        • jonatan.hanzlik
          Tak proč není konzole lokalizovaná a PC jo? Vždyť jdou sami proti sobě...
          Přijde mi, že jediné co tomu může bránit je nekompatabilita PC a konzolí a i to je hodně za vlasy přitažený důvod...
          • Jack1947
            Snad poprve v historii. Kdy se tak stalo/stane.
          • MickeyMutant
            Schvalovací proces.
            • jonatan.hanzlik
              Pěkně hloupý schvalovací proces :-) To je docela možné...
  • Teď je otázka, zda čeština bude třešničkou na skvělé hře nebo jediná dobrá věc na špatné hře? Dozvíme se až 28 . 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit