Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nakonec jsem to dojel na poslední zátah ale řikám tohle byla rána pod pás - třeba si mohli některé scény odpustit.

    Ve škole to pomalu začlo i skončilo a ta bába nakonci lol no koment... je vidět že uspěchané vydání se nevyplatilo ano možná to bylo dlouhé ( mojí chybou moc jsem se zdržoval čtením a šmejděním)
    ale za to celkem nudné a ke konci až ubijejicí poslední 2 hodiny... fuj.

    Nakonec hodnocení celkem sedí... ale ne některé věci co byli řečeny v recenzi s tím nesouhlasím.
  • Hra pro streamery? vážně? jen kvůli tomu, že je akční? to ste vzali kde? upřímně mě jako streamera hra naštvala a lidi taky, první díl měl sledovanost jak blázen a další díly ze dvojky klesly cirka o 70% ve sledovanosti a neni se čemu divit, když už to není ten stary dobrý Outlast ale akční přeplácaná kravina...házet streamery do jednoho pytle my přijde taky divný ale ok, názory tu brát nikomu nechci, chytrý člověk se přesvědčí sám a hlupák jen kývne hlavou.
    • ALHAZRED
      Streamery mate mou podporu, ja osobne nechapu, proč by měla bejt tahle hra delana pro streamery a pro hrače ne...bud je dobra nebo špatna, pro hrače i pro streameri. BTW recenze tady nečtu jak zhovadili posledni Homefront už NE.
      Streamery, rad se na vas kouknu, nekdy je to lepši jako hrat, jen tak dal, a kto nechce, ať se nekouka... *1*
      • Jack1947
        Jé to si ty Soníku :D

        Já ti to fanbojství neberu... pokud bych měl srovnat (nesmyslně) tak se bavím víc u Outlast2 ;)
        • ALHAZRED
          Jeee čav, no nevim nevim. Težko zjistit kde je pravda, recenze sinus reakce tady na foru, inegral naky letsplay, minus zahraničny weby, to cely na druhou, asi bych měl skusit jedničku, abych zjistil jako dvojku zvrzali, ale je zajimavy, jak se na neco novy nadava, a pak pri dvojce zjistiš, že to byla vlastne skvěla hra *1* podle mne bude tohle celkem skvěla hra KDYŽ RIKAŠ, co se jako čistokrevnich horroru tyče, chystam se na novyho Residenta...už mam češtinu od pana Mrazika, hodne se mi libila SOMA.
          Sice sem se moc nebaaal ale ta atmosfera byla unikatni... *14*
          • Jack1947
            SOMA supr jen to nebyl horor to se u Outlastu neboj... jinak asi nevím zahrál bych si určitě Whistleblowe a hlavně první díl.
  • TheGGG
    téma určitě dobré, ale jak se člověk nemůže bránit, tak to není nic pro mě... já osobně bych preferoval alespoň možnost protivníka odžďuchnout, hodit jím do xichtu kamen, nebo použít wushu a složit rednecka klasickým throat punchem, který jsem vymástroval opakovaným koukáním na youtube a asijský akčňáky...
    • Jack1947
      Prostě to není pro tebe, kdy jde o skrývání se utíkání a pokus- omyl víceméně. Což je škoda, kolikrát se dalo utéct snadno.Vlastně útěk je jediná účinná zbran.
    • No občas někoho i odstrčit šlo, ale je pravda, že v ohrožení života sebe a své milé, by člověk ohledy nebral a ty vidláky tam kosil...
    • ty jsi jako Old Boy, ten se taky naučil kung fu sledováním akčňáků v TV. Jo, 36 komnat šaolinu, Zátah, Fist of Legend, Kungfu mela, Ip Man, Undisputed, Hwanghae, Polibek draka, Přepadení v pacifiku, Mistrův syn, Krvavý sport.... stačí sledovat pořád dokola, napodobovat ty pohyby a bude z tebe wushu master.
      • TheGGG
        přesně tak a doma jsem taky skoro furt zavřenej jak on v tý místnosti... takže to sedí...každopádně na bandu incestních satanistických rednecků jsem plně připraven...
  • Zrovna Outlast neni hra, kterou bych chtěl hrát, ale byl jsem na ni zvědavý, takže jsem ji viděl od začátku do konce na twitchi. Musím říct, že pouze při sledování jsem se bavil. Bylo to jak sledovat horrorovy film. Nejvíce mě zaujaly přechody mezi realitou a snem ze školy... ty jsou naprosto neuvěřitelné a jak by řekl Adam, je to takový mindfuck *1* jinak s tím příběhem je to složitější, jelikož se v podstatě dá vyčíst pouze z nalézaných stránek deníku a poznámek.
    odkaz zde toho vysvětluje hodně http://www.powerpyx.com/outlast-2-story-ending-explained/
  • outlast 2 neni tak dobry jak outlas 1 A DLC. ale vynika grafikou a prybehem. je skoda ze mu chyby to outlovsy hororovy prostredi.
  • 6/10 je málo, je to dobrá hra i když zmíněné výtky platí, min 7/10
  • Ja som s hrou spokojný. Prostredie sektárskej komunity sa dokonale hodí na tento typ hry. Ešte to nemám dohrané, ale peniaze neľutujem. Nie je to ten WOW efekt ako pri jednotke, ale to sa ani nedalo čakať. A vyčítať Outlastu, že chýba možnosť brániť sa či úteky? Však to je jeho podstata... Nechápem čo ľudia čakali? Strielačku?
  • michaliuz18
    Posledne dni ma vase recenzie zacinaju kakať . Co ste podpisali zmluvu s metacritit? tu uz fakt nic neviete ocenit, stary zaprdení cesi ,idete mi na nervy s toutou strankou, . rusim clenstvo len mi robite nervy. 6 bodov outlastu booze asi sa hodim o zem . To vase hodnotenie v poslednej dobe je choré . Ale to asi bude uz starobou vasich redaktorov a recenzentov. Ludia co robia hry od 90tych rokov by uz mali ist do penze. A váleka nepoznam ale ako kukam moc recenzii tu ani nemá.
    A co si myslim ja o outlaste 2? zaciatok taky priemerny ale prijemne sa to rozbehlo ,nasilia , zvrateností , priserok , bizarnosti tu bolo az az, a preto je tato hra sto krat lepsia od nudnej prehypovanej jednotky-
    • hoď sa o zem a choť do riti, mladý slováku
    • Pokud tě takhle dokáže rozhodit hodnocení průměrné hry, měl bys zvážit zda nebudeš chorý ty :)
    • Bacha, nasranej pubertak...
      • Ještě hůř - nasranej čobolskej puberťák!
        • michaliuz18
          ticho pepo jdi si zahrát dotu že jooo
          • Jack1947
            Ignoruj místní - ( nemůžu napsat něco neslušného) paka... dělají jako by slováci byla nějaká verbež nebo co *7*
        • Volal me nekdo?
    • Alex81
      Tož běž! Běž! Běž! Val! Val! Už sa nevracaj!
      • michaliuz18
        nova dobaaa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit