Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi od poloviny je hra často hrozně repetitivní a naskriptovaná. Autorům prostě došli nápady a nějak museli natáhnout hrací dobu, úplně zbytečně. Ani ten rádoby promyšlený a komplexní příběh se mi nelíbil. Grafika hezká, atmosféra taky celkem funguje a pasáže ze školy jsou dobrý. Nejlepší Outlast je pro mě pořád Whistleblower.
    • Souhlas. Ja jsem asi v polovine a nevydrzel jsem a dival se na walkthrough jestli bude neco jineho do konce hry a neni,porad samy les a chatky, takze jsem trochu zklamany. Jednicka vynikajici, whistleblower skvely a druhy dil dobry.
      • Jack1947
        Počkej a došel si vůbec do dolu ?
        • Do dolu jsem nedosel a pred chvili jsem to zase hral a dosel k velkemu jezeru kde asi zacinal dul, ale uz jsem na to nemel nervy (repetetivnosti, nejhorsi jsou ty ucebny,to je porod) a hru jsem odinstaloval. Hra je rekneme z 1/5 dobra a 4/5 se jen opakuje porad ta 1/5 dokola. Hodnoceni 6/10 je akorat, mozna bych dal i 5/10.
          • Jack1947
            Ty školní učebny jsou pěkné psycho to souhlas a bloodsucker strašidlo taky celkem pecka.

            Jinak ale, po lodce to začne bejt zase zajímavější... hnusáci jsou úchlnější a musíš se zabavovat třeba 10 najednou :D
    • Jack1947
      Whistleblower nebyl špatný ale už to nebyla taková pecka jako první díl. Jinak celkem souhlas, je tam prolínání prostředí ( vidlákov, nějaké jeskyně a lesy ) ale jinak je to to samé stále dokola - jen se ten úprk občas mění a ten hnusák s hlavou plnou ostnů je taky docela strašidelnej navíc kdy může přelézt, podplazit a atp hned je to o chlup horší myslím s úprkem...
  • S hodnocením naprosto souhlasím, je to Outlast 2 tak srovnání s jedničkou je na místě a jednička byla podle mě o parník lepší...
  • Hezka hra. Koupil jsem po uspechu jednicky a datadisku Whistleblower. Prijde mi, ze predchozi dily mely lepsi atmosféru. Vzpominam jak jsem u jednicky hned na zacatku v baraku jen chodil a koukal kolem a obdivoval grafiku a atmosféru. Nyní ve dvojce je to samy les a i ty honicky mi neprijdou tak strasidelne. Nejvíce vychvalovana honicka v kukuricnem poli... no jako okej, ale v baraku v jednicce to bylo lepsi. Kazdopadne jinak urcite dobra hra. Jsem soude podle walkthrough na youtube cca v pulce.
    Ještě dodavam souhlasim s hodnocenim v recenzi a i v sumarizaci, tak trochu se z toho vytratil horor...
  • jamar28
    "Už v prvních pár potyčkách ale zjistíte, že nejlepší a zároveň nejjednodušší taktikou je prosté proběhnutí dané lokality"

    Ano, dá se to tak hrát. A ano, pak je to jen samá honička, cutscéna a skript. Protože tam, kde vývojáři čekali, že se bude člověk 20 minut plížit, to prostě proběhne. Ale fakt mi uniká smysl tohoto herního stylu. Vždyť tím přece hráč neochcává primárně hru, ale sám sebe tím, že se připravuje o napětí a zážitek.

    Ale jako jo, je to naskriptovaná koridorovka. Laciné lekačky naštěstí moc nejede, ale těch chvil, kdy člověk musí utíkat přesně nalajnovanou cestou atp. je tam hodně. Kdo tenhle styl nemá rád, tomu se to líbit asi nebude. Je tam pár chvilek, které připomínají třeba Amnesii, kdy jste v relativně otevřeném prostoru, musíte něco udělat a okolo se plíží redneck s vidlema, ale většinou se to nese v opačném duchu a prostě se "chodbou" musíte proplížit okolo nepřátel.
    Ale atmosféra je dobrá, humusárny povedené, napětí to má, laciné lekačky skoro ne, příběh taky ujde, stealth umí být docela náročný, halucinace to ozvláštní, herní doba 13 hodin za nějakých 20 éček. Spokojenost.

    EDIT: Ještě bych podotknul, že nevím proč, ale ze začátku mě to moc nevzalo, přijde mi, že se to rozjede tak po 2-3 hodinách,
    • Jako jo, máš pravdu, že některý humusárny jsou vážně povedený, ale je jich prostě moc. Už to neni horor, ale over the top gore fest. Jak kdyby někdo natáh na 6 hodin ten skeč z Český Sody, kde se všude válej kusy masa.

      Taky je trochu divný, že se po celý hře povalujou věci, který by se daly krásně použít jako improvizovaná zbraň, ale prostě nemůžeš. Přitom to je to první, co bys v reálnym světě udělal. V situaci, kdy tě všichni chtěj zabít máš vždycky větší šanci se zbraní. A ani by to nemuselo hru rozbít, stačilo by, kdyby se po dvou třech ranách zbraň zlomila. Nebo to vyřešit jako v Doomu 3, kdes musel volit mezi světlem v podobě baterky (tady kamerou s nočnim viděním) a kvérem. Nejlíp asi kombinací obého. Ve spoustě hororovek zbraně k dispozici máš a stejně jsi zesranej až za ušima.

      A ještě si rejpnu jednou, chtěl bych vědět, kde Blake kupoval kameru. Protože má výdrž jak Toyota Hilux a jediný, co by jí zničilo je nejspíš přímej zásah mezikontinentální balistickou střelou.
    • 13 hodin? tos byl cca 6 z toho někde afk?
      • jamar28
        Ne. A to jsem se ani neustále neplížil. Umím si v pohodě představit, že pokud to někdo chce udělat čistě stealth, kochat se u toho, najít všechny záznamy a dopisy a přečíst si je, stráví u toho klidně až 20 hodin.
        • Z jaký jsi planety? :D
    • Kde jsi přišel na to, že herní doba je 13 hodin? lmao
  • Jack1947
    Já s recenzí nesouhlasím, pár podobných situací kdy vás zsajmuli nepřátelé byli i v Outlast a Whistleblower... to není žádné akční dílo pro Streamery... je to zajímavá "akční" vsuvka a takové oddychnutí od jinak neustálého honu. Infarktovejch scén tam bylo mnohem více než kukuřičné pole ( které mi zas tak hrozné nepřišlo)

    Každá situace kd je nucen hráč jednat rychle je aspo pro mě infarktovou.
  • Ciste technicky je zdejsi redakce streamery a rozhodne bych je nehazel do jednoho pytle s yt a twitch odpadem, maj' co rict a clovek se dovi dost veci, na ktere by treba jen tak neprisel, ktere se i tezko hledaji nebo ktere jsou zažite, vzpominky hracskych kmetu, viz retra.
  • Absolutně perfektní text. Věřte mi, že do teď neznám jeho autora. Sledoval jsem progress téhle fakt špatné hry u Raedwulfgamera, který dohraje i kraviny. Tohle mu nezávidím. Stále se s tím trápí a jeho WTF je celkem častý. Teď se podívám na autora recenze.
  • prosim pomozte .... kod nejde spustit,protoze se nenasel msvcp110.dll. pokuste se problem vyresit opetovnou instaci...... moc dekuji za rady
    • Tilwaen
      Nevím, třeba... se pokus problém vyřešit opětovnou instalací?
  • Ted jsem z nostalgie koukal na Outlast 1 a DLC Whistleblower a proste jsou to lepsi hry. Prostredi, pribeh,lekacky. Tak to byva, ze dalsi dily byvaji horsi. Ale treba takovy Fallout 4 byla pecka, takze uz se tesim na Fallout 5 a dokonces jsou prvni indicie, ze se na nem zacinamakat :-)
  • Nejlepší na tom je, že 99% těch z Vás, kteří nadáváte na youtubery a streamery a píšete jak nechápete, že se na ně někdo může dívat a trávit tím čas, potom trávíte čas tím, že se díváte v TV na nějaké stupidní české seriály a reality show. Bohužel v ČR už hraní her v současné době není moc populární a tak si myslím, že nejsem jediný, kdo má sice kamarádů, kolegů z práce a rodinných příslušníků dost, ale bohužel nikdo z nich se nezajímá o hraní her, proto je pro mě nějaký zajímavý, rozumný, vtipný youtuber dobrý způsob, jak se podívat a poslechnout si něčí reakce na dobrou hru, kterou jsou hrál, ale nemám s ním o kom mluvit. Ale divím se vůbec, že se to snažím tady někomu vysvětlovat, protože to co se tady v diskusích pohybuje za lidi je neuvěřitelné.
    • Nesleduju TV a jůblbery nemam rád :) dokonce je a nebo byl nějakej pořad v TV s nima, takže jsem o nic nepřišel.
    • Jack1947
      Nikdo ti nebude brát tvůj názor jestli máš rád nějaké utubery nicméně takhle nemůže brát že to tak mají všichni ( jen kdybys neveděl proč tolik mínusů) *3* nz
    • Jinak hra samotná je zatím spíše trochu zklamání a jednička měla podle mě lepší atmosféru a celkově byla lepší. I přesto ale dvojka není vyloženě špatná hra a ať už je recenze jaká chce, to hodnocení 6-7/10 je asi celkem trefné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit