Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 6/10 je málo, je to dobrá hra i když zmíněné výtky platí, min 7/10
  • prosim pomozte .... kod nejde spustit,protoze se nenasel msvcp110.dll. pokuste se problem vyresit opetovnou instaci...... moc dekuji za rady
    • Tilwaen
      Nevím, třeba... se pokus problém vyřešit opětovnou instalací?
  • outlast 2 neni tak dobry jak outlas 1 A DLC. ale vynika grafikou a prybehem. je skoda ze mu chyby to outlovsy hororovy prostredi.
  • Jack1947
    Nakonec jsem to dojel na poslední zátah ale řikám tohle byla rána pod pás - třeba si mohli některé scény odpustit.

    Ve škole to pomalu začlo i skončilo a ta bába nakonci lol no koment... je vidět že uspěchané vydání se nevyplatilo ano možná to bylo dlouhé ( mojí chybou moc jsem se zdržoval čtením a šmejděním)
    ale za to celkem nudné a ke konci až ubijejicí poslední 2 hodiny... fuj.

    Nakonec hodnocení celkem sedí... ale ne některé věci co byli řečeny v recenzi s tím nesouhlasím.
  • Ted jsem z nostalgie koukal na Outlast 1 a DLC Whistleblower a proste jsou to lepsi hry. Prostredi, pribeh,lekacky. Tak to byva, ze dalsi dily byvaji horsi. Ale treba takovy Fallout 4 byla pecka, takze uz se tesim na Fallout 5 a dokonces jsou prvni indicie, ze se na nem zacinamakat :-)
  • Pavel Válek má velmi, ale velmi velký potenciál.
  • Absolutně perfektní text. Věřte mi, že do teď neznám jeho autora. Sledoval jsem progress téhle fakt špatné hry u Raedwulfgamera, který dohraje i kraviny. Tohle mu nezávidím. Stále se s tím trápí a jeho WTF je celkem častý. Teď se podívám na autora recenze.
  • No ja zkusim jak Outlast 2, tak i RE7. Za kazdou hororovou hru jsem rad.
  • Asi od poloviny je hra často hrozně repetitivní a naskriptovaná. Autorům prostě došli nápady a nějak museli natáhnout hrací dobu, úplně zbytečně. Ani ten rádoby promyšlený a komplexní příběh se mi nelíbil. Grafika hezká, atmosféra taky celkem funguje a pasáže ze školy jsou dobrý. Nejlepší Outlast je pro mě pořád Whistleblower.
    • Souhlas. Ja jsem asi v polovine a nevydrzel jsem a dival se na walkthrough jestli bude neco jineho do konce hry a neni,porad samy les a chatky, takze jsem trochu zklamany. Jednicka vynikajici, whistleblower skvely a druhy dil dobry.
      • Jack1947
        Počkej a došel si vůbec do dolu ?
        • Do dolu jsem nedosel a pred chvili jsem to zase hral a dosel k velkemu jezeru kde asi zacinal dul, ale uz jsem na to nemel nervy (repetetivnosti, nejhorsi jsou ty ucebny,to je porod) a hru jsem odinstaloval. Hra je rekneme z 1/5 dobra a 4/5 se jen opakuje porad ta 1/5 dokola. Hodnoceni 6/10 je akorat, mozna bych dal i 5/10.
          • Jack1947
            Ty školní učebny jsou pěkné psycho to souhlas a bloodsucker strašidlo taky celkem pecka.

            Jinak ale, po lodce to začne bejt zase zajímavější... hnusáci jsou úchlnější a musíš se zabavovat třeba 10 najednou :D
    • Jack1947
      Whistleblower nebyl špatný ale už to nebyla taková pecka jako první díl. Jinak celkem souhlas, je tam prolínání prostředí ( vidlákov, nějaké jeskyně a lesy ) ale jinak je to to samé stále dokola - jen se ten úprk občas mění a ten hnusák s hlavou plnou ostnů je taky docela strašidelnej navíc kdy může přelézt, podplazit a atp hned je to o chlup horší myslím s úprkem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit