Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadupaný androidí? Nemůžu si pomoct, ale ta slova se jaksi vylučují.
  • Věc to je hezká, nicméně mi přijde zbytečná. Když budu chtít hrát androidí hry na televizi, připojím si k ní mobil. Radši bych uvítal, kdyby byla možnost právě hry z pc streamovat a hrát na mobilu s androidem nebo tabletu. Lehnout si večer do postele, sedět v obýváku a hrát, když se rodina dívá na televizi, v létě hrát na zahradě za domem apod. V tom vidím nějakou budoucnost. Samostatná konzole s androidem mi přijde zbytečná a nefandím tomu.

    Divím se, že sony a microsoft se ještě nevytasili s podobnou službou pro android a ios ke konzolím. Když s tím přišlo WiiU, říkal jsem si, že to je naprostá hovadina a že mnohem lepší řešení by byla synchronizace s tablety a mobily na nějaké to zobrazení mapy aj. Jak smart glass, nevím.
    • hitokage
      Jestli dobře čtu, tak právě streamování "velkých" her z PC je hlavní přednost Shieldu.
      • Ano, to je. Proto píšu, že bych to radši viděl jako možnost u mobilů a tabletů než u dalšího samostatného krámu, který se mi bude válet po domě.
        • Mna by zaujimalo ako by si chcel hrat niektore velke PC hry na mobile a tablete, myslim ovladanie.
          • A nebo kdyby mu nekdo zavolal uprostred bitevni vravy na telefon, kterym ovlada hru. :-)
          • Nehledě na staromilský přístup většiny výrobců mobilních telefonů , kteří si za nadstandartní funkce nechají rádi královsky zaplatit , o spolupráci napříč trhem nemluvě ....
  • Mart9
    za chvíli tu bude pořádně překonzolováno. A taky nevim, proč tak profláklá firma jako Nvidia leze na Kickstarter.
    • Nejdřív pořádně čti!
      • Mart9
        Se hned nezblázni. Ten článek mě prostě unudil už u druhého odstavce, a když jsem se kouknul, že bych jich měl číst ještě 2x tolik, tak sem radši přestal.
        • Gordar
          Potom nechápu proč máš potřebu se vyjadřovat v diskuzi. Blábolů je tu už tak dost i bez tebe.
          • Mart9
            Reagoval jsem na to, že se s těmito "herními zařízeními" roztrhl pytel, a na úvod článku, který jednoznačně říká, že Nvidia je na Kickstarteru. Dovolím si citaci: "...nyní se ke kickstarterovým hráčům jako je OUYA a GameStick přidal velký hráč – Nvidia". No a pak jsem byl napaden ezopem a všemi minusujícími borci.
            • nebyl jsi napaden. Jen jsem Tě upozornil, že si to máš přečíst znovu. Pokud bys to udělal pořádně, pochopil bys, že právě ta věta, již jsi citoval, neříká nic o tom, že by nvidia byla na kickstarteru *6*
            • Tak se prostě smíř s tím, že s tebou a tvým přístupem většina lidí nesouhlasí.
  • XorxoxTalarius
    Tak pro mne to bude naprosto zbytecne ... vzhledem k tomu ze hraju hlavne RTS, tak to pujde mimo mne :D
    Plus teda musim uznat ze nemam doma grafiku lepsi nez G650 pripadne televizi s HDMI pripojenim :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit