Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    alesi, odpoved na otazku "proc" mas rovnou v clanku: "Zařízení, které vypadá jako klasický gamepad, ovšem s pětipalcovým 1280x720 HD retina multidotykovým displejem, půjde připojit k HD televizi přes HDMI port"

    to samo o sobe bohate staci jako duvod. zkombinuj to s steamem a big picture a je to.
    • ales.smutny
      Aaaa...nemohl bych si k televizi připojit přímo ten počítač, jako to dělám teď? ;) A když budu chtít věci z Google Play tak s tabletem, jako to (ne)dělám teď?:)

      Jasně, já chápu ten potenciál, ale přijde mi to jako "uděláme celý řetězec o jeden krok delší a bude to cool" :)
      • Rekni mi, mas v detskem pokojiku 50" televizi nebo mas hucici PCcko v obyvaku vedle telky? ;-)
        • ales.smutny
          V pracovně (dětský pokojík už jsme se ženou vyhradili pro budoucí potomky) mám plasmu a v obýváku mám herní notebook...:) Takže obojí :)
  • http://media.gdgt.com/img/product/14/bbr/vtech-v-smile-cyber-pocket-nhx-460.jpg

    *3*
  • Nadupaný androidí? Nemůžu si pomoct, ale ta slova se jaksi vylučují.
  • Mart9
    Dobře, omlouvám se všem mínusářům, kterých se mé příspěvky dotkly.
  • Naprosto zbytečná věc, ale po světě běhá blbců *4*
  • Super. Jen ať se takové firmy činí. Alespoň bude trh plný zajímavých herních konzolí a bude větší výběr.
  • koncept dobry, provedeni spatne. mala krabicka BEZ displeje (s kvalitni wifi na cloudove hrani) s hdmi vystupem, k tomu bundlovat bezdratovy ovladac. .... displej je podle mne na prekazku, zbytecne se snazi pricpat tam, kde uz je plno. ale hry optimalizovane pro tegru 4 by uz mohly vypadat dobre i na velke obrazovce a pridana hodnota v tom cloudovem hrani (coz sice jeste neni rozsirene, ale v tech domacich podminkach to asi funguje ikdyz smysl mi unika).
    • :) Ale pořád se streamováním , to za chvilku bude umět kdejaká televize . LCD má smysl pokud si takovou konzoli chci vzít na cesty nebo kamkoli jinam z obýváku ... No ale to uchycení a případná odpojitelnost Shieldu od ovladače by mne zajímala ....
  • Nuže ... ten displej bude odepínací ? Sice jako krytka vypadá super , ale pokud budu hrát na TV , nebude mi tak trochu překážet ?
    Jo Nvidia s Tegrou 4 musí kopat i do androidu aby nezapadla , ale se Steamem a jejich boxem .... jo je to tady konzolový trh se mění .

    http://www.theverge.com/2013/1/7/3845358/nvidia-shield-big-picture-mode
  • XorxoxTalarius
    Tak pro mne to bude naprosto zbytecne ... vzhledem k tomu ze hraju hlavne RTS, tak to pujde mimo mne :D
    Plus teda musim uznat ze nemam doma grafiku lepsi nez G650 pripadne televizi s HDMI pripojenim :D
  • Mart9
    za chvíli tu bude pořádně překonzolováno. A taky nevim, proč tak profláklá firma jako Nvidia leze na Kickstarter.
    • Nejdřív pořádně čti!
      • Mart9
        Se hned nezblázni. Ten článek mě prostě unudil už u druhého odstavce, a když jsem se kouknul, že bych jich měl číst ještě 2x tolik, tak sem radši přestal.
        • Gordar
          Potom nechápu proč máš potřebu se vyjadřovat v diskuzi. Blábolů je tu už tak dost i bez tebe.
          • Mart9
            Reagoval jsem na to, že se s těmito "herními zařízeními" roztrhl pytel, a na úvod článku, který jednoznačně říká, že Nvidia je na Kickstarteru. Dovolím si citaci: "...nyní se ke kickstarterovým hráčům jako je OUYA a GameStick přidal velký hráč – Nvidia". No a pak jsem byl napaden ezopem a všemi minusujícími borci.
            • nebyl jsi napaden. Jen jsem Tě upozornil, že si to máš přečíst znovu. Pokud bys to udělal pořádně, pochopil bys, že právě ta věta, již jsi citoval, neříká nic o tom, že by nvidia byla na kickstarteru *6*
            • Tak se prostě smíř s tím, že s tebou a tvým přístupem většina lidí nesouhlasí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit