Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Tohle je mnohem lepši než quya a nebo tragický gamestick, můžu si zahrát hry jak z androidu tak z PC a je jen na me jestli na TV nebo tom displayi. nahodím situaci, dítko doma na tomto hraje na TV ale tatík si chce pustit fotbal, tak si dítko hru přepne na ten malý display a všichni jsou spokojeni....geniální. Jestli to dobře dotáhnou a bude to fungovat, tak po Quya a gamestick nikdo ani neštěkne !
    • Ale prosímtě, OUYA a GameStick jsou DOA tak jako tak. Tak jako DmC, doufám.
  • "A nevím, zda si budu chtít prznit vymazlenou hru z PC na drobném, byť kvalitně vyhlížejícím displayi."

    Myslim, ze budou. Mimojine treba moznost pokracovat v hrani jeste v posteli, je celkem lakava :).

    Kazdopadne ten device neni jen o streamovani - Tegra 4 je uz dostatecne vykona na to, aby se na ni zacaly objevovat i kvalitnejsi veci nez jednoduche mobilni hricky....
  • Nuže ... ten displej bude odepínací ? Sice jako krytka vypadá super , ale pokud budu hrát na TV , nebude mi tak trochu překážet ?
    Jo Nvidia s Tegrou 4 musí kopat i do androidu aby nezapadla , ale se Steamem a jejich boxem .... jo je to tady konzolový trh se mění .

    http://www.theverge.com/2013/1/7/3845358/nvidia-shield-big-picture-mode
  • Malleth
    Jen bych opravil že kindle je na čtení nebo na zvýšení počtu Estus flašek a ne na hudbu.

    Jinak podle mě je takováhle platforma zbytečná, obzvlášť pokud ji nebude vlastnit firma dost silná na to aby zafinancovala vývoj pořádných exklusivních her. To je podle mě nejzásadnější věc pro novou plaformu.
    • Nvidia bude chtít protlačit Tegru4 .... o exkluizivitky bych se tudíž nebál ....
      • Malleth
        Nevim ale o tom že by kdy Nvidia fungovala jako publisher.
    • tohle neni nova platforma to hle je jen dalsi zarizeni vedle mobilu a tabletu pouzivajici platformu android....
  • http://media.gdgt.com/img/product/14/bbr/vtech-v-smile-cyber-pocket-nhx-460.jpg

    *3*
  • koncept dobry, provedeni spatne. mala krabicka BEZ displeje (s kvalitni wifi na cloudove hrani) s hdmi vystupem, k tomu bundlovat bezdratovy ovladac. .... displej je podle mne na prekazku, zbytecne se snazi pricpat tam, kde uz je plno. ale hry optimalizovane pro tegru 4 by uz mohly vypadat dobre i na velke obrazovce a pridana hodnota v tom cloudovem hrani (coz sice jeste neni rozsirene, ale v tech domacich podminkach to asi funguje ikdyz smysl mi unika).
    • :) Ale pořád se streamováním , to za chvilku bude umět kdejaká televize . LCD má smysl pokud si takovou konzoli chci vzít na cesty nebo kamkoli jinam z obýváku ... No ale to uchycení a případná odpojitelnost Shieldu od ovladače by mne zajímala ....
  • Super. Jen ať se takové firmy činí. Alespoň bude trh plný zajímavých herních konzolí a bude větší výběr.
  • Naprosto zbytečná věc, ale po světě běhá blbců *4*
  • Black_Hand
    alesi, odpoved na otazku "proc" mas rovnou v clanku: "Zařízení, které vypadá jako klasický gamepad, ovšem s pětipalcovým 1280x720 HD retina multidotykovým displejem, půjde připojit k HD televizi přes HDMI port"

    to samo o sobe bohate staci jako duvod. zkombinuj to s steamem a big picture a je to.
    • ales.smutny
      Aaaa...nemohl bych si k televizi připojit přímo ten počítač, jako to dělám teď? ;) A když budu chtít věci z Google Play tak s tabletem, jako to (ne)dělám teď?:)

      Jasně, já chápu ten potenciál, ale přijde mi to jako "uděláme celý řetězec o jeden krok delší a bude to cool" :)
      • Rekni mi, mas v detskem pokojiku 50" televizi nebo mas hucici PCcko v obyvaku vedle telky? ;-)
        • ales.smutny
          V pracovně (dětský pokojík už jsme se ženou vyhradili pro budoucí potomky) mám plasmu a v obýváku mám herní notebook...:) Takže obojí :)
  • Mart9
    Dobře, omlouvám se všem mínusářům, kterých se mé příspěvky dotkly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit