Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Tohle je mnohem lepši než quya a nebo tragický gamestick, můžu si zahrát hry jak z androidu tak z PC a je jen na me jestli na TV nebo tom displayi. nahodím situaci, dítko doma na tomto hraje na TV ale tatík si chce pustit fotbal, tak si dítko hru přepne na ten malý display a všichni jsou spokojeni....geniální. Jestli to dobře dotáhnou a bude to fungovat, tak po Quya a gamestick nikdo ani neštěkne !
    • Ale prosímtě, OUYA a GameStick jsou DOA tak jako tak. Tak jako DmC, doufám.
  • "A nevím, zda si budu chtít prznit vymazlenou hru z PC na drobném, byť kvalitně vyhlížejícím displayi."

    Myslim, ze budou. Mimojine treba moznost pokracovat v hrani jeste v posteli, je celkem lakava :).

    Kazdopadne ten device neni jen o streamovani - Tegra 4 je uz dostatecne vykona na to, aby se na ni zacaly objevovat i kvalitnejsi veci nez jednoduche mobilni hricky....
  • Věc to je hezká, nicméně mi přijde zbytečná. Když budu chtít hrát androidí hry na televizi, připojím si k ní mobil. Radši bych uvítal, kdyby byla možnost právě hry z pc streamovat a hrát na mobilu s androidem nebo tabletu. Lehnout si večer do postele, sedět v obýváku a hrát, když se rodina dívá na televizi, v létě hrát na zahradě za domem apod. V tom vidím nějakou budoucnost. Samostatná konzole s androidem mi přijde zbytečná a nefandím tomu.

    Divím se, že sony a microsoft se ještě nevytasili s podobnou službou pro android a ios ke konzolím. Když s tím přišlo WiiU, říkal jsem si, že to je naprostá hovadina a že mnohem lepší řešení by byla synchronizace s tablety a mobily na nějaké to zobrazení mapy aj. Jak smart glass, nevím.
    • hitokage
      Jestli dobře čtu, tak právě streamování "velkých" her z PC je hlavní přednost Shieldu.
      • Ano, to je. Proto píšu, že bych to radši viděl jako možnost u mobilů a tabletů než u dalšího samostatného krámu, který se mi bude válet po domě.
        • Mna by zaujimalo ako by si chcel hrat niektore velke PC hry na mobile a tablete, myslim ovladanie.
          • A nebo kdyby mu nekdo zavolal uprostred bitevni vravy na telefon, kterym ovlada hru. :-)
          • Nehledě na staromilský přístup většiny výrobců mobilních telefonů , kteří si za nadstandartní funkce nechají rádi královsky zaplatit , o spolupráci napříč trhem nemluvě ....
  • Malleth
    Jen bych opravil že kindle je na čtení nebo na zvýšení počtu Estus flašek a ne na hudbu.

    Jinak podle mě je takováhle platforma zbytečná, obzvlášť pokud ji nebude vlastnit firma dost silná na to aby zafinancovala vývoj pořádných exklusivních her. To je podle mě nejzásadnější věc pro novou plaformu.
    • Nvidia bude chtít protlačit Tegru4 .... o exkluizivitky bych se tudíž nebál ....
      • Malleth
        Nevim ale o tom že by kdy Nvidia fungovala jako publisher.
    • tohle neni nova platforma to hle je jen dalsi zarizeni vedle mobilu a tabletu pouzivajici platformu android....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit