Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusi to byt PS3 moze to byt devkit ale architekturu ma ako PS3.
  • Hry na PC budou vypadat minimálně stejně dobře jako hry na konzoli. Ii takové Watch Dogs bude na PC hezčí. Já hlavně doufám, že se zlepší optimalizace na vícejádrové procesory. Není možné aby některé hry stále využívali jen dvě jádra.
  • Maarta
    Ono mít větší rozlišení na konzoli, kde hru pozoruješ na tv ze vzdálenosti 2-3m, je tak trošku zbytečnost.
  • BookerDeWitt
    Hry na nové konzole pojedou ve FullHD rozlišení s 60 FPS, což mi příjde dostačující. Já hraju na televizi s úhlopříčkou 138 cm, od které sedím cca 2 metry na gauči. Víc nepotřebuji . *2*
  • Vyssie rozlisenie len znamena vyssiu ostrost, hram na hdtv na nintende a hry v hd su tam krajsie ako na pc v 1600*900, staci sa pohrat s nastavenim ostrosti telky.
  • takze mam k tomu svemu PC kablem napojenou PS3 na kterou to vzdycky posle a zkontroluje ?
  • XorxoxTalarius
    Ty si taky dobrej ... (hlavne za tu posledni vetu), optimalizace je sice krasna vec, ale ta ti moc nepomuze, jelikoz optimalizovat nemuzes do nekonecna, navic to ze ta hra vypada lip na horsim HW je spusobeno tim ze bezi na daleko horsim rozliseni nez jake pouziva vetsina PC hracu. Vem si ze pokud hrajes na 720p nebo 1080p je dost velky rozdil co se tyka naroku na vykon.
  • BookerDeWitt
    Ale to je přece jasné, že PC bude vždy lepší alternativa. O tom bez pochyby. Jen mi připadá vhodnější a logičtější se tu bavit HLAVNĚ A JEN O HRÁCH a s tím spojené ostatní prvky. Jsme přece na diskuzi, která se točí kolem her a ničeho jiného (možná tak, sem tam se tu objeví komerční sdělení k novinkám v oblasti PC komponentů, ale to je vše). Já prostě neberu jako argument, to že, na PC můžeš dělat jiný věci, jako je editování videa, skládání hudby, tvoření nových programů apod. Tohle mě jakožto fanouška videoher nemusí vůbec zajímat.
  • True!
  • Vidiet ze niesi vyvojar, pokial nemas multiplatformny engine tak to samozrejme na PC nepustis a debugujes a vyvyjas len na danej konzole.
  • XorxoxTalarius
    Zapominas ze ty super hry maji rozliseni 720p, tedy takove na kterem jsem hral pred 15 lety. Kdyz si dam Crysis 2 na tohle rozliseni, tak mi taky jede v dechberouci grafice a to mam pres pet let stary komp (pravda grafika je trosku novejsi)
  • Robotron3
    Architektura Next-gen konzolí je trend zjednodušení vývoje. Kvuli tomu jsou teď konzole podobné a podobné i s PC. V tom případě už se nikdo nebude obtěžovat programovat konkrétně na hardware na nižší úrovni. Všichni se jistě budou snažit dělat hry co nejuniverzálněji napříč platformami. Bude to jednoduší a levnější.
  • Opravdu se nebojím toho, že se nVidia nechá zahanbit *1* Sice je hezký, že na to mají přímo optimalizaci od vývojářu ale to je jen důkaž, že AMD jsou lemplové a neumí to sami. Nvidia vydává už léta skvělé BoooST drivery a i nadále hráči s nVidiou nepoznají rozdíl ...
  • Doufam, ze brzo vznikne i konzole na pousteni filmu, aby se lepe optimalizovali :) Stado si to koupi... (ironie)

    Jinak z casti mas pravdu, ze se lepe optimalizuje na jeden HW, ale na druhou stranu tim dost mizi konkurenceschopnost a snaha se zlepsovat. Vicemene diky PC a jeho pestrosti existuji dalsi linie vyvoje, at uz spatne nebo dobre. Porad se posouvas dal. A spousta veci je pak o tom, zda si vytvoris nejaky standard a pracujes s nim, coz urcitym zpusobem konzole evokuji.

    Pro me konzole jsou a budou PC pro massy lidi se zamerenim na hry, ale pokud ocekavas neco lepsiho, nebo se nechces zamerit pouze a jen na hry (pripadne filmy nebo jina multimedia) tak je jasna volba PC, zatim neexistuje varianta, ktera by PC nahradila. Konzole jsou a budou pouze alternativou k PC nez se vymysli nejaka dalsi univerzalni platforma.

    PS: Nedavno jsem videl jak se urcita firma honosila napadem skladani vlastniho mobilu podle toho, co tam chcete a jak vykonne (z jednotlivych kosticek), pisi je proste o tom sestavovani si techto jednotlivych kosticek do sebe).
  • Robotron3
    Klidně bych si tipnul, že se bude nyní uvažovat i o tak velkých značkách jako Metal Gear, nebo Final Fantasy, že by mohly být na PC.
  • Hodně silná slova. Rád bych tomu věřil ale zatím tomu dávám čas. Ještě jsme tu neviděli žádný port z xbox ONE (Aby nás to nepřekvapilo co se dá ještě sprasit *1* --> stačí si počkat na nějakou hru z Xbox one od rockstaru *1* )
  • BookerDeWitt
    Citace z článku:

    Někteří objevili Ameriku? Skoro to tak vypadá. Na několika herních serverech se ve vášnivých diskusích rozebírá oficiálně potvrzený fakt, že nové hry nové generace budou všechny primárně optimalizovány na AMD hardware. Mezi hlavní hráče na tomto poli patří EA, které to s AMD táhne už delší dobu. Primárně pro něj budou od teď optimalizovány všechny hry na novém Frostbite 3 engine, který bude pohánět kromě Battlefield 4 i hromadu dalších her od EA. Podobně na tom budou i hry na CryEngine, což je další výstavní technologie vydavatelského domu EA a již dříve oznámená spolupráce. Podobné úzké spolupráce oznamují i další vydavatelské domy u svých nových her a nových engine.
  • Rhulad
    Exkluzivity stejně zůstanou na konzolích čili tyhle články jsou totálně k ničemu. nVidia je stranu, tak se snaží na sebe trochu upozornit.
  • nevim, nebyly nejake ty aferky, kdy na herni vystave nebezela hra z konzole ale z PC ?

    Ale kdyz si to vezmu prakticky...jsem vyvojar, mam PC na kterem to vyvijim...dejme tomu, ze delam nejake lokace. K tomu modelovani lokaci mam nejaky program ve kterem to delam a ktery bezi na PC. Prece tu lokaci potrebuju neustale kontrolovat a overovat si jak to bude v samotne hre vypadat a tudiz ji musim na tom PC spustit. To same ruzne scripty atd. Cely ten engine prece musi fungovat na PC a vsechny vyvojarske nastroje take.
  • Myslíš si, že to funguje tak že v Netbínech dáš export to xbox platform a vysmahneš na dívko? Nene, jiná architektura, jiné adresování, jiné knihovny. Viz. FIFA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit