Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to střílení z útočné pušky ve vákuu a bez gravitace je fakt hardcore...ale čemu se divit když si v IW myslejí, že opravdická zbraň má stejný zpětný ráz jak airoftovka (a i ta mávětší zpětný ráz jak zbraně v jejich hrách)
  • Slušně vypatlaná náborová chujovina. I want you for Uncle Sam. Jsem rád, že v tomhle nejedu. Penízky mi šetří třeba HAWKEN.
  • By mě zajímalo, jak tenhle neskutečnej, pořád se opakující odpad jednou skončí. Střelba ve vesmíru? Really? Neskutečně zastarale vypadající, téměř bez inovací, díl co díl horší scénář a pořád se drží na špičce v prodejnosti. Některým stačí opravdu málo. Zlatý MW.
  • tonnymontana
    ke hre se vyjadrovat nebudu ale koukal tu nekdo na trailer k filmu gravitace? tech 15sec nebo kolik zaberu ve vesmiru mi prislo jako pres kopirak. neuveritelna nahoda:) pochybuju ze by cod kopirovalo trailer kterej neni tak moc starej. urcite i cod trvalo udelat ten "souboj" ve vesmire nejakej cas
  • residentevilfans
    Misa Bayu mel mokry sen *15*
    • zrovna jsem si říkal, že v IW snad už musí mít příděly kokainu jak Michael Bay *1*
      • residentevilfans
        http://www.youtube.com/watch?v=pFJ62vlZbls *1*
  • Keyz
    Tak sranda byla... *15*
  • No ty pic*, ve vesmíru střílej projektilový zbraně (na bázy stlačených plynů) a dokonce se tam šíří zvuk... :-D

    Fakt už nevědí coby, ale alespon se snaží o něco originálního, tak mají malé bezvýznamné plus (škoda že s tím před nimi přišel už "No one live forever")
    • hmm....tak jo, tenhle díl si taky nezahraju, ale trailer jsem vydržel dokoukat do konce. Čoklík co skočí na letící helikoptéru a ještě dokáže vyhodit střelce..."perfektní"

      CoD už dávno překonalo Hollywood
      • zjevna inspirace Bollywoodem :)
        • jinak http://www.youtube.com/watch?v=hUdkIn7C9fA
  • No kurv. co to je za p.čovinu? Ve vesmíru není vzduch,nejde tam střílet na bázi plynů.
    • Ehm...EVA...to je to zařízení kterým se kosmonauti pohybují ve vesmíru, taky funguje na bázi plynu. Většina trysek je ve vesmíru na bázi plynu, chceš teda tvrdit, že to nemůže fungovat? Zamysli se prosím.
      Větší starosti při přestřelce ve vesmíru by my dělal zpětný ráz.
    • Střílet ve vesmíru jde. Potřebný kyslík se udrží v náboji samotném. Tohle se už několikrát testovalo. Stačí se podívat třeba na odkazy viz níže:
      https://www.youtube.com/watch?v=hUdkIn7C9fA
      http://www.livescience.com/18588-shoot-gun-space.html
      • Rusové dokonce střelbu z upraveného leteckého kanónu ve vesmíru úspěšně vyzkoušeli, na stanici Saljut 3, resp. Almaz.
    • repley
      No nejsem fyzik, ale ten plyn vznikne když se vzniti prach v naboji. Takže by to asi možný bylo ... to je jako ve vodě kde je voda všude okolo ale stejne se tam ten plyn rozptyluje. Ale nevím jestli se nepletu *5*
      • K vystřelení potřebuješ kyslík a kyslík nevznikne výstřelem náboje na bázi střelného prachu. Jednoduše se kyslík drží uvnitř náboje a díky tomu je možný zážeh. *3*
  • Hm, dobrá to sranda, to video. Mohli ale trochu víc přemýšlet o tom, jak funguje vesmírná fyzika. Když jsem viděl vojáčka střílet ve vesmíru, napadly mě 2 věci.
    1) Jak se asi vznítí kapsle s náloží ve vzduchoprázdnu? (nemá jak hořet)
    2) Ve vesmíru díky nulovému tření funguje zákon akce a reakce exemplárně. Kde je nějaký zpětný ráz? Vždyť při takové palbě musí oni střelci přece odletět do pá. Nevšiml jsem si, že by palba byla nějak kompenzována tryskami na skafandrech. :/
    • Spíš by asi byl problém kolik by toho ta zbraň vydržela v těch teplotách a asi taky s mazivem..
      • Ve vesmíru je trochu složitý se bavit o teplotách, protože vakuum funguje jako výborný tepelný izolant. Asi zůstanu u simulátoru Orbiter. :)
    • ad 0) Žádná "vesmírná fyzika" neexistuje. Fyzika je prostě fyzika, a CoD ji obecně ignoruje.
      ad 1) Bývá tam okysličovadlo.
      ad 2) Cartoon physics?
    • strilet ve vesmiru se da. nedavno to bylo na v nejakem dokumentu kde zkousely strilet ve vzduchoprazdnu .
      nejakej vzduch je primo v naboji
    • Horeni problem neni - stejne jako raketovej motor mas okyslicovadlo. Ovsem strelba by presne stejne i na strelce pusobila - byl by to docela slusnej pohon. Proto vsechny spravny scifi pouzivaj paprskovy zbrane, ktery zadnej zpetnej raz nemaj, pripadne strely s vlastnim pohonem ...
  • Nemastný, nezáživný, přepálený, přeakčněný, srandovní, sentimentálně vtírající, patriotický, duševně neobohacující, divný, obočí zvedající, nerealisticky realistický, vesmírný, graficky zázrakový, Treyarchu nohy líbajíci a filozoficky zamýšlející nesmysl - ale stejně předobjednávku neruším. Tohle prostě nejde nepodpořit. Těším se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit