Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto moze byt dobra hra ale podla mna najlepsie RPGecko je Call of Duty Black Ops
    • smejki
      ano, který člověk z Bethesdy to byl, co řekl, že CoD MW2 je prakticky už také RPG? Pete Hines tuším...
      role playing = hraní role
      hot dog = horký pes
      football = nohobalón

      I R EKSPERT NAO!
    • Whisp
      Ja len dúfam, že to mal byť vtip *4*
    • Citím trolla. *1* Dle mě je to ale nejlepší letecký simulátor a realistická válečná akce!
    • LTM3
      Nejen RPG ale i nej strategie, fps, adventura atd... *1* *1* *1*
      • janchor
        ..a hra se světelnou pistolí, nezapomínat.
    • *1*
  • At' už mám hotový ten PC *8* ,jo a killere13,docela mě rozesmál tvůj komentář,byl bych zvědavej,co ti ty dvě 5970tky napájí,chro chro,jsi ulhanej čuník *12* *12* *12*
    • elektřina *2*
  • Vypadá nádherně :-) Už aby to tu bylo, jednička byla excelentní RPG, tohle tipuju na RPG roku:) *7*
  • toto zrejme na 9800gt nerozbeham *9*
    • Ale na 99 % rozbehas. Jsem na tom stejne (trochu jsem ji nataktoval) a verim ze na stredne vysokejch (mozna i lip) to pobezi - je to jen otazka jak dopadne optimalizace a ja nepochybuju, ze si s tim pohraji
    • Can You Run It
      • http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
  • Nevím, já pořád dýchám normálně, takže mě asi dech nevzaly... *11*
    • LTM3
      Taky mě to nějak nenadchlo. Grafika je hezká, zbývá doufat, že to nebude taková nuda jako jednička (u jedničky jsem se dostal do 60% a dost mě to už pak nebavilo).
  • Drom
    moc pekne :) to si s chuti koupim a zahraju
  • Ta rusovlasá dívčina je Triss :-)

    PS.: Kod na opsání z obrázku sem měl TW2, to je náhoda :-)
    • ales.smutny
      Přiznám se, že v Geraltových avantýrách mám takový chaos, že si nepamatuju, která byla rusovlasá a která jiná... jen Yennefer černovlasá a...obdařená...:)
      • No ona Triss měla podle ságy kaštanový vlasy, ale ve hře, už v jedničce z ní udělali zrzku, i teď je zrzka, jenom ta tma a světlo to zkresluje tak, že vypadá jako rusovlasá, ale podle účesu a tváře je to na 100% ona :-)

        PS.: No v zaklínači jsou, ehm, vyvinuté všechny, díky kouzlům i po stech letech .-)
  • Core
    Vypadá to naprosto excelentně! *1*
  • na mém šestijádrovém core i7 980X se dvěmi ati 5970 to pojede v pohode *5* *2*
    • toto pokazde napise nejake male zakomplexovane decko ktoremu rodicie nekupia jeho vysnivnany pocitacik tak jedine na co sa zmoze je napisat takuto traposinu :)
      dream on, dreeeeam ooooon.
      • závist! *6* ja si to muzu dovolit narozdil od tebe ty socko *2*
        • To ti nezávidím, bejt takovýhle hovado.
        • kdyby sis to mohl dovolit tak si nekoupíš dvě takový teplý grafiky :D
    • smejki
      no, hochu, doufej že to bude škálovat *2*
    • Ja myslim ze to pojede slusne i na stary dobry 8800 gt (nebo podobny) se slusnejsim dvoujadrem a 2 a vice giga ram. Jen otazka optimalizace.
    • Slabíííí
      • LTM3
        tj jak nemá Nvidii je to na hovno *11* *1*
  • First!
    • gay

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit