Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně osobně se na jedničce nejvíc líbila ta atmosféra. Polsko je prostě hodně podobný jako ČR a mnohdy jsem měl v určitejch lokacích pocit (např. při zabíjení polednic na louce), jako by to mohlo být někde za humny u některé malé vesničky. Prostě je krásný hrát hru, která se odehrává v prostředí tak kulturně a vzhledově podobné tomu našemu.
    Grafika je jinak samozřejmě úžasná, ale taky si myslím, že většinu těch detailů člověk ani nepostřehne :) ale jak všichni už dávno víme, daleko důležitější je hratelnost. I teď si rád čas od času zahraju Diablo 1 a jak se u toho bavím ;)
  • Grafika je kocka, ale z hratelnosti vime prd. Navic ten mecik pri bojich poletuje jak pirko, snad to pred vydanim poresili... *3*
  • Screeny vypadají pěkně a nepochybuji, že graficky bude hra nádherná, ale nějak se mi podle všech zveřejněnějch screenu zdá, že se vytratila ta slovanská atmosféra, která se mi v prvním zaklínači tak líbila. Tady to prostředí působí o dost exotičtěji i co se týče nestvůr. Každopádně se těšim a jen doufám že to nedopadne jako Mafia II.
  • smejki
    to HDR mi přijde dost přepálené, jinak je to ale velmi chutné. chrochty chrocht *12*
  • JJ, obrazky jsou sice pekne, ale pockame si na hru, ne? *3*
  • Vyfocené hezky, ale podobně by se dalo fotit ve většině high-tech her. Co třeba ty vlasy? Nebo ta lana na žebříku na skupinovém fotě? A stejně si většiny těch detailů při normálním hraní málokdo všimne *1*
  • Amylee.Anderson
    Mě ty obrázky teda nechávaj chladnou. Hovno zaklínač.
    • Amylee.Anderson
      Geralt vypadá prostě jako emérickej homouš.
      • přesně tak. Ten pták mi zkazil hraní celý jedničky... kdo na něj má furt čumět :X
        • Ty musíš čumět na Geralta, my zas musíme číst ty tvoje hovna. Svět je holt nespravedlivej...
          • Amylee.Anderson
            Nemusíte číst. Já taky nečtu všechny. Ale když přojíždím stránku games.cz tak ten Geralt tam prostě je :D
        • Amylee.Anderson
          V jedničce to byl frajer, stejně jako celá jednička byla dobrá.
      • Nevšiml jsem si, strukturu tváře má TOTOŽNOU s Geraltem z prvního dílu (několikrát potvrzeno vývojáři) a prakticky "pouze" přidali detaily tváře..já jsem se současnou podobou Geralta spokojen.
        • Amylee.Anderson
          To, že se líbí tobě a přijde ti stejnej, neznamená, že mě taky ;) Prostě ušatej buzík s vlasama jak pitomeček.
          • proč tolik nenávisti? :)
            • Taky si říkám..přece jen je to jen počítačová postava a ne žádný ex- :) A před prvním Zaklínačem jsme ani žádnou pevně danou podobu Geralta neměli, jen jsme si ho každý mohli představit po svém z popisu Sapkowského..no a holt některým se jejich představa rozchází s představou grafiků CD Projektu.
              Geraltova "současná" tvář jde hodně dobře vidět tady - http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_7qz8v.jpg a mi to takhle vyhovuje. Ušatý mi nepřijde a vlasy má holt v culíku, protože rozpuštěné jsou v boji DOST nepraktické (ony jsou rozpuštěné nepraktické vlastně při čemkoliv - vlastní zkušenost) .. a přecejen Geralt má boj v popisu práce.
    • A co takhle místo zaklínač dát Amylee? *3*
    • To nás velmi mrzí *9*
    • Mně se zdá zajímavější než verze Zaklínače s prvního dílu ....
  • trolo
    tak som to objednal a tesim sa. uz len pretaktovat procak a grafiku a dufat ze aspon v tych medium si to uzijem lebo toto vyzera luxusne.
  • dokonce i foltesta poznávám. paráda. luxusní grafika, děj a jeho pruběh bude jistě zase špička. pravě hraju už po čtvrté prvního vědmáka, luxusní rpg.
  • No jestli je tohle na vysoké, tak se spokojím i s nejnižším nastavením. *5* Kdyby zveřejnili HD video, tak už slívám sklivec z klávesnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit