Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto moze byt dobra hra ale podla mna najlepsie RPGecko je Call of Duty Black Ops
    • smejki
      ano, který člověk z Bethesdy to byl, co řekl, že CoD MW2 je prakticky už také RPG? Pete Hines tuším...
      role playing = hraní role
      hot dog = horký pes
      football = nohobalón

      I R EKSPERT NAO!
    • Whisp
      Ja len dúfam, že to mal byť vtip *4*
    • Citím trolla. *1* Dle mě je to ale nejlepší letecký simulátor a realistická válečná akce!
    • LTM3
      Nejen RPG ale i nej strategie, fps, adventura atd... *1* *1* *1*
      • janchor
        ..a hra se světelnou pistolí, nezapomínat.
    • *1*
  • Nádhera... závan starých dobrých časů, kdy se ještě slintalo nad obrázky z nových her a hry se vyvíjely na současný hardware a ne na 5 let staré šroty *7*
    A do vydání hry zbývá už jen 87 dní 7 hodin a 26minut sakra k***a drát *1*
    • těžko říct jestli se tahle doba ještě někdy vrátí...
  • Paul_cz
    Várka nových screenů (mnoha):
    http://next.videogame.it/the-witcher-2/94615/

    Oni nepřeháněli. Tohle bude nejlépe vypadající RPG 2011, a opravdu doufám že i moje GOTY.
    • Tak tento je vážně nádherný: http://next.videogame.it/the-witcher-2/94615/image/313716/
      Vážně si už ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem řekl u nějakého screenshotu z chystané hry "wow"...
    • misho8723
      Nádherné screenshoty. Veľmi atmosferické
  • Mně osobně se na jedničce nejvíc líbila ta atmosféra. Polsko je prostě hodně podobný jako ČR a mnohdy jsem měl v určitejch lokacích pocit (např. při zabíjení polednic na louce), jako by to mohlo být někde za humny u některé malé vesničky. Prostě je krásný hrát hru, která se odehrává v prostředí tak kulturně a vzhledově podobné tomu našemu.
    Grafika je jinak samozřejmě úžasná, ale taky si myslím, že většinu těch detailů člověk ani nepostřehne :) ale jak všichni už dávno víme, daleko důležitější je hratelnost. I teď si rád čas od času zahraju Diablo 1 a jak se u toho bavím ;)
  • Vypadá nádherně :-) Už aby to tu bylo, jednička byla excelentní RPG, tohle tipuju na RPG roku:) *7*
  • Screeny vypadají pěkně a nepochybuji, že graficky bude hra nádherná, ale nějak se mi podle všech zveřejněnějch screenu zdá, že se vytratila ta slovanská atmosféra, která se mi v prvním zaklínači tak líbila. Tady to prostředí působí o dost exotičtěji i co se týče nestvůr. Každopádně se těšim a jen doufám že to nedopadne jako Mafia II.
  • Core
    Vypadá to naprosto excelentně! *1*
  • Ta rusovlasá dívčina je Triss :-)

    PS.: Kod na opsání z obrázku sem měl TW2, to je náhoda :-)
    • ales.smutny
      Přiznám se, že v Geraltových avantýrách mám takový chaos, že si nepamatuju, která byla rusovlasá a která jiná... jen Yennefer černovlasá a...obdařená...:)
      • No ona Triss měla podle ságy kaštanový vlasy, ale ve hře, už v jedničce z ní udělali zrzku, i teď je zrzka, jenom ta tma a světlo to zkresluje tak, že vypadá jako rusovlasá, ale podle účesu a tváře je to na 100% ona :-)

        PS.: No v zaklínači jsou, ehm, vyvinuté všechny, díky kouzlům i po stech letech .-)
  • dokonce i foltesta poznávám. paráda. luxusní grafika, děj a jeho pruběh bude jistě zase špička. pravě hraju už po čtvrté prvního vědmáka, luxusní rpg.
  • no neviem, jednotku som sice kupil za 5 eur, ale to ovladanie sposobilo ze po tom tutorialu som to odlozil a uz sa ktomu nevratil. dufam ze v 2ke prejde ovladanie obrovskymi zmenami,
    • Whisp
      Ja som to po tom úvode, ktorý sa odohrával na zaklínačskej pevnosti Kaer Morhen, tiež na mesiac odložil, skratka ma to nebavilo. Ale potom som sa k hre vrátil a odvtedy som ju dohral 3x a par krát rozohral. Naplno ma to chytilo, až keď som sa dostal do rozsiahlych močarísk okolo Wizimy a zvykol si na ovládanie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit