Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V pátek jdeme s kámošema nakoupit piva a hrát Mashed, ode dneška taky Nidhogg.
    • N7N7
      K takové hře by měli dávat 2 basy piv v ceně. Po 15 pivech se možná začne líbit... *2*
  • OndraJarda
    Hra vypadá moc pěkně. Psychedelické omalovánky, kde se maluje mečem? Ještě aby ne. A vy, kterým tak vadí, že "velké" a "malé" hry nemají nějaké zvláštní separované kategorie, ale hodnotí se stejnými deseti body, nezapomínejte, že tyhle "malé" hry se prodávají často několikrát levněji. Snad už to tu někdo zmínil, ale na pročítání celé diskuze jsem neměl žaludek :D
  • C-BEAM
    volavka a spol. : prečo čítaš recenzie niekoho koho názory idú úplne mimo teba ? prečo to robíš ? prečo si nenájdeš web s redaktormi ktorí ti budú sedieť ? prečo by sa mal niekto prispôsobovať tebe keď stačí aby si TY išiel o dom ďalej ?
    • Jack1947
      A mohl by si tam naklikat ? Vsadim se ze by by uz byl tak zabanananovany ze uz by do smrti nekam jinam nepachl. *15*
  • Není ten hate na Lukáše tak náhodou kvůli jiným důvodům než recenzi ma Nidhogg??? Že by tu pořád někdo nemohl vydýchat to, že Lukáš dal kdysi 10 Skyrimu a také řekl : ''Dana (Vávru) moc nemusím,, nebojte on určitě Vávra brzo napíše ''100 věcí které jsou na Nidhogg špatně,,
    • je to uplne obycejnej hloupej hate na to, ze nekdo proste neni schopnej pochopit, jak neco, co se mu z obrazku nelibi, muze bejt skvely ...
  • jonatan.hanzlik
    Jo...dobrá recenze na dobrou hru :-)
  • Off Topic, celkem: K čemu ty plusy a mínusy vůbec jsou? Hlavně když vidím, jak se toho dá zneužít. Ti ubozí budou používat boty a budou si dávat plusy, aby ostatní ubozí bez názoru si nemuseli dělat názor vlastní…
    • A hele, už jsou tady. :)
  • Tady na Games se vážně slejzá ten největší lidskej odpad českýho internetu. Trochu se stydim za to, že jsem součástí už jen když sem tohle píšu.. teď si vem že sem přijde novej čtenář kterej to tu ještě nezná - Vítej ve stoce..
    • Preed
      Suhlasim,niekedy som sa snazil trollom alebo hlupakom racionalne odpisovat,neskor som apeloval na redakciu nech tie diskusie seriozne moderuje alebo zavedie nejake ignore listy alebo nieco,nestalo sa,teraz uz len zavrem diskusiu a ani sa nepokusam,je to smutne.
    • kubi-wan
      A je otázka jestli jestli je to trollama, nebo prostě jen hloupostí některých lidí... bohužel mi poslední dobou přijde, že spíš tim druhym... *9*
    • Jack1947
      Prosimte , to neplati pokazde nebo podle sebe soudim tebe... obcas se tu da i normalne diskutovat k dany veci. Chceto jen mit dobry tema.
      • Paulcz
        Většinou jsou čisté jen diskuze k tématu, který je velmi okrajový např. přednášky. A i tyto témata byli v minulosti dost zaneřáděný.
  • MickeyMutant
    Výborně napsaná malá recenze. Normálně bych to nepsal, protože to tak bývá u Lukáše Grygara standardní, ale když už mám příležitost nasr@t kupu blbců, tak si jí přece nenechám ujít.
  • Nechci se vyjadřovat ani k hodnocení ani k ceně. Ale myslím si, že pro indie hry by měla být samostatná sekce, možná by se tak zabránilo takovýmto diskuzím.
    Hru jsem nehrál, ale hodně mi to připomíná stařičký Moonstone - ten byl pravda trochu o něčem jiném, ale souboje rytířů byly vynikající a věřím, že by spoustě z vás poskytly podobnou zábavu.
  • Na Linux to asi není, že? A dá se to hrát vůbec bez Steamu? Přes Wine bych to asi rozchodil, ale instalovat si v dnešní době Steam přes Wine by byla docela ironie (a taky vopruz).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit