Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi je krapet matouci, ze je tady jedna kategorie "Recenze" a spadaji do toho tituly za stovky miliony dolaru, ktere nabizeji i MP ve kterem hrac stravi stovky hodin rocne a stejna tak potom maji jakoby stejne hodnoceni blbosti na hodinu jako Nidhogg apod. A potom vznikaji docela zajimave paradoxy, ze se AAA titulu vycita, ze grafika nenabizi efekty jako engine z Crysis 3 a na druhe strane se obdivuje rastr z roku 1980. *7*
  • Whoossain
    To je přeci to, o čem jsem tu psal. Ke smůle některých vztahovačných diskutérů, který mají pocit, že se jich moje vyjádření týkají, jsem se nevyjadřoval ke konkrétnímu jednomu případu nebo skupině uživatelů. Svými několika příspěvky jsem hodnotil situaci obecně. Proč mám potřebu reagovat v diskuzi ke hře, která mě jinak naprosto míjí a nezajímá mě? Protože už mi začíná lézt krkem to, jak u jedněch her je něco vychvalovaný a obdivovaný, zatímco u jiných to není ani součástí hodnocení, protože se to tam považuje za samozřejmost. Argumenty, který tu padaj a mají zdůvodnit, proč je zrovna tahle hra tak neskutečně úžasná, jsou naprosto směšný. Někde dole někdo uvádí, že jednou z předností týhle hry je, že prostředí, kulisy, jsou animovaný. A to je jako nějaká zvláštnost? A proč je v Remember Me kritizovaný to, že prostředí, v kterym se postava pohybuje, jsou kulisy? Vždyť jsou taky animovaný. Navíc vypadají úžasně a člověk na první pohled pozná, na co se kouká. Na rozdíl od herního prostředí Nidhoggu. Zdejší recenze jsou čím dál tím horší, to už jsem psal. Chodím sem už spíš jenom ze sentimentu, protože tu jsem už nějakou dobu registrovaný, ale článků tu čtu už jen minimu a recenzí ještě míň. Natož, abych se podle nich řídil. Vždyť to bych pak přišel třeba právě o Remember Me, vynikající rubačku v parádním cyberpunkovym prostředí, která mě zabavila na hezkých pár hodin a teď jí mám rozehranou podruhý, kvůli Steam achievementům. A jen tak mimochodem - po technický stránce je ta hra mnohem lepší, než Battlefield 4. Protože funguje a je bez bugů. Přesto dostala 6/10 oproti nadhodnocenýmu podvodu od DICE (8/10). Proto stojej místní recenze za čím dál větší ho*no...
  • Ristoro
    Promiň, že ne každého baví hry s hratelností z roku 95 :/. Na grafice mi nezáleží, ale jak mám hrat něco takového v roce 2014.
  • To si neodvodil, tim poukazuje hloupost argumentu. Kdo tu psal co o nechapavosti sveho ctenare?
  • Osobne zastavam nazor, ze na grafice u her nezalezi, a kdyz, tak jen na funkcni strance. Zadna grafika ze spatne hry díbrou hru neudela, ale znam plno dobrych her s nehezkou grafikou. A v tom spociva tragikomicnost games.cz, kdy na jednu stranu tvrde odsoudi ac3 liberation za grafiku, ktera o nekolik radu prekonava tohle dilo, ve kterem ji kupodivu neodsuzuje. Je to jasny dukaz toho, ze games neumi recenzovat a hodnotit hry, neumi jim merit stejnym metrem a tak postradaji smysl. Pro me je to duvod, proc nekupovat level. Za tohle neumetelstvi nechci platit.
  • Deever
    Jo, měl bych problém za to zaplatit patnáct dolarů, ale to je proto, že jsem rozmazlenej GOGem a mám problém zaplatit patnáct dolarů za cokoliv. Hry jako FTL, Prison Architect, Traffic Giant, Railroad Tycoon, Open Transport Tycoon, Mashed a tak dále jsou přece tady hnusný a hrajeme je do teď, protože je to zábava.

    Fráze "hry nejsou o grafice" neplatí. Hry jsou o grafice, která slouží svému účelu v rámci herního designu. Když to funguje a baví, není co řešit. A Lukáš Grygar nám ze své recenzentské sesle tvrdí, že ano. Tak mu to budeme věřit a koupíme si to. Puntík, nuly.
  • martin.mares.984
    Mohl bys mi prosimte definovat nebo vysvetlit jak se pozna co je a co neni umeni? Keramika od Sipka podle Tebe neni umeni? Co treba takovy Rodin, to uz je umeni? Bodypainting je umeni stejne jako instalace, happening, malba ve stylu Modiglianiho stejne jako Comics Franka Millera nebo naopak dilo Munche a stejne tak tetovani, graffitti, street art jako Banksy, Pasta Oner, Blu apod. Stejne je to s hrami - za umeni muzes mit pixelart nebo cell shade anebo krasne rucne malovane staticke pozadi v izometrickych RPG nebo adventurach.
  • V cem by prosim byla ta grafika hezci konkretne?
  • MickeyMutant
    Málo. Opovaž se dělat videorecenzi, dokud nejsou pokryté všechny hezčí hry.
  • Preed
    Takze niekto nieco spravi a ma ''drzost'' si za to pytat peniaze,pseudointelektual Lukas Grygar to zrecenzuje(spolocne s IGN,PC gamerom a Polygonom a podobnymi pseudointelektualnymi sajtami) no a tak sme prisli my,banda premudrelych pseudointelektualov a robime tu hype a vsetci si to tym padom kupia,VDAKA BOHU,ze ste prisli VY,ze ste odhalili nase pseudointelektualstvo a vsetkym poviete ako taka HNUSNA 2D hra nemoze byt dobra a vlastne ked to niekoho bavi tak je asi pseudointelektual alebo jeho posluhovac ktory sa nechal zklakat hypom pseudointelektualov,na 100% to nie je tak,ze ta hra je zabavna a funguje. AMEN.
  • janchor
    Hru jsem recenzoval týden, z toho zhruba polovinu času sám, polovinu s někým dalším.
  • muze se zeptat, kolik hodin mate nahrano v redakci, ci na nejake "party"?
  • MickeyMutant
    Pseudointelektuálskou!
  • janchor
    Myslím, že si člověk vybere hru, která mu bude připadat lepší - a jestli na tom bude mít větší podíl zpracování nebo to, jak se hraje, to už je na něm.

    V případě Nidhoggu má každá složka svůj podíl: stylizace herní náplni parádně sedí, hudba jakbysmet a hraje se to parádně. To je celý. Pokud bys vzal ten koncept a nasadil na něj moderní grafiku, je z toho rázem úplně jiná hra. Třeba i lepší? Kdoví, jestli by tím neztratila tempo. Tahle je výborná taková, jaká je.
  • to nikdo netvrdi, ale kdyz budou dve identicke hry a jedna bude pekneji vypadat, bude mit vice animaci postav a vsechny ty blbinky a druha bude vypadat jako Nidhogg. Stejne tak to bude se zvukem a hudbou. Obe budou stat 15 euro, tak ty si koupis automaticky tu hure vypadajici a hure znejici?
  • ty pises, ze dneska to muze delat kazdy. Ale v minulosti mohl taky. Jen se zmenil obchodni model.
  • Protoze ma osklivou grafiku neasi!
  • Proč je drzost chtít za hru peníze?
  • Jack1947
    Ty si zareaghoval jako prvni ale reakce byla na Carmamrdon a co to je za blbost. Mohl jenze bylo to tezsi to dostat do obehu dneska to je snazsi dikY Kickstarteru. Co je ty chces hejtovat taky?
  • To ze mas takovej pocit jsme si vsimli ale ty argumenty porad malicko vaznou protoze mi porad nikdo nebyl schopnej vysvetlit proc vic pixelu znamena lepsi hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit