Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju hokej nazivo zkuste to nekdy taky
  • EA Sports je ještě to dobro co zbylo z EA... vlastním UFC 2 a nemohu si hru vynachválit.
  • Jsou dvě věci, které jsem konzolistům vždy záviděl. Série NHL a Dark Souls. Zatímco Dark Souls přišlo i na PC (užil jsem si i trochu krkolomný port jedničky), NHL je pro pcčkáře jakožto konzolová exkluzivitka nejspíš nadobro nedostupné. Co bych za to dal, aby si nechali klidně FIFU a dali nám za ní hokej.
  • Kravicka
    jinej minecraft s extra blurem :D
  • Mart9
    Srážet hodnocení za to, že je tam málo změn oproti minulému ročníku je absolutní blbost! Hodnocení a recenze by vždy mělo být určené pro hráče, kteří se sérií začínají. Pro ostatní jen zmínit, že je tam málo novinek.

    A říkám to z vlastní zkušenosti. Loni jsem si koupil poprvé NHL na konzole. To bylo keců, jak je tam málo změn a bla bla bla... Jenže on je to prostě parádní hokej!
  • Odulin
    Tak letos nejspíš vynechám. Online moc nehraju a na to občasný zahrání a na pařbu s kámošema mi stačí 16tka.
  • KrPa
    By meli delat nove dily jen kazdy 4. rok a ty dalsi resit jen pres DLC *1*
  • Čau,

    kdo bude dělat recenzi na Pesa 17 a kdo na Fifu 17 ? Měl bych pár tipů, na co se zaměřit...
  • no pc, no care
  • jack
    Přihlásit jsem se do NHL17 bety. Po zapnutí na mne vypadla zcela stejna hra jako v NHL 16.

    Recenze je podle meho spravedlivá a popravdě konstatuje, že 17 nepřináši skoro nic nového. Proto nechápu tak vysoké hodnocení.

    Chápal bych ho jen s dovětkem, že platí pro majitele NHL15 a starší. Opět souhlasím, že pro vlastníky 16ky by mohl být jediným důvodem online mod, ale pro tyto lidi by hra měla stát třetinu a mělo by to být něco jako NHL online DLC :+).

    Já zustavam u moc povedené 16ky a budu se těšit na větši skok, až budou chtít využít potenciálu PS4 Pro či Scorpia...
  • Zir074
    NHL je podle mě jedna z mála sérii, kvůli které by měl člověk uvažovat o koupi konzole.

    Jinak, Bach má zajímavý All Stars Team :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit