Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě jsem zapomněl na kvalitní soundtrack, takže už nemusíte poslouchat tu generickou hudbu jako v NHL 16.
  • Autor recenze zapomněl na velmi důležitou věc, a sice že hra je o dost pomalejší než NHL 16. Tím pádem působí více reálně a méně arkádově. Taky přibyly nové animace bruslení, vousy hráčů vypadájí lépe, textury jsou taky o něco ostřejší a taktéž je vylepšen depth of field.
  • Stačí se podívat na Heureku a máš to tam za 1500 Kč.
  • Díky za informaci. Zkusím to. Uvažuji o 17. kvůli svět. turnaji ale až to bude na aukru lenější oni už fakt neví co by za to chtěli. Každý rok jen nepatrné vylepšení za1700 kč to je nehoráznost a zatím by stačil jen patch za pár stovek.I na starší verze kašlou jak vyjde nový ročník tak jim je zatěžko obnovit soupisky minulé hry.
  • repcak.petr
    Nelze leda si dej play off a změnˇ týmy na národní.
  • Mohu se optat ? Mám NHL 16 a nemohu zjistit jak hrát turnaj s národními týmy. Vypadá to že lze hrát jen různé ligy a chtěl bych si zahrát MS s národními týmy jako ve 14. na PS3. Poraďte mi. Díky
  • Kdopak ti pořád půjčuje konzole?
  • My konzolisti aspoň co se xboxu týče, tak Microsoft udělal na své hráče podraz v podobě, že některé hry zpřístupní i na PC s Windows 10.
  • Jack1947
    To samé co minulý rok předminulý a před přeeminulý jen s tím rozdílem že většina novinek mohla být zakomponována v minulé hře Ameno *12*
  • NHL 17 je podstatě stará hra z upadetem prodávána za full cenu jako každý nový díl a tak ryžují prachy .
  • série NHL očividně trpí faktem, že prakticky nemá konkurenci. FIFA by vypadala stejně odfláknutě, pokud by neměla za patami PES, který by jim okamžitě zavařil a výrazně snížil prodeje, pokud by se na ročník nebo dva FIFA vyprdla. Tím, že nemaj konkurenci a nikdo jim zákazníky neukradne, tak se nepřetrhnou, což je škoda.
  • Mám len jednu otázku. Dá sa tam nastaviť vlastné ovládanie alebo tam je znova len na výber z dvoch či troch (zlých) možností?
  • Graficky je slabší, souhlasím, ale hratelnost a realističnost také za moc nestojí. Hlavně je to strašně frustrující hra - zejména závěry zápasů, kdy není problém ztratit (respektive je to téměř pravidlem) pracně vybudované vedení 2:0 během poslední minuty a prohrát ještě před prodloužením - AI to tam padá z každého plácnutí. Nejsem "consolekid" a hokej na PC jsem hrál od NHL '94 (před tím i Face-Off:)), ale zmodovanou 2004 nedoporučuju. To už raději právě NHL '94 v DOSBoxu za slaboučkou Ottawu:) Pro mě je to hokejovější a mnohem zábavnější.
  • Mart9
    Už zase... Pokud to hraješ jako hokej a ne jako rychlobruslení, tak není. Já si kombinace v přesilovkách užívám.
  • samozřejmě jak jinak ty herní veteráne se slovníkem youtube kidda. Úplně tě věřím *15*
  • Psychotic
    "(...)po dvou vydřených gólech v oslabení skončil(...)"
    Ježíš... chci zas po letech koupit NHL... ale doufám, že zas není AI tak podělaná, že je snazší dát gól při oslabení než při přesilovce, jako tomu bylo u některých starších dílů...
  • Nic takového jsem nepsal, kromě toho že jsi hloupý jsi i lhář. Z tebe musí mít maminka radost. Na konzolích jsem hrál, když ty jsi ještě nejspíš někde tahal kačera, Sega Megadrive byla moje první, pak PS1, PS2, PS3, PS4 jsem měl teď na pár měsíců půjčenou, dřiv jsem měl na půl roku půjčený Xbox 360, když jsem pobýval v zahraničí měli jsme na bytě Nintendo Wii, tak mi tedy vysvětli, proč bych tu nadával majitelům konzolí do nul, když jsem většinu života nějakou vlastnil, to by byla trochu ironie ne. To ovšem neznamená, že nevidim ten úpadek, který konzolové hraní v poslední době postihnul, naopak to dokážu posoudit objektivním pohledem.
  • Tak já už odehrál první zápasy, ve Světovém poháru, v repre i v ELH - http://www.kritiky.cz/zaznamy-her/2016/nhl-17/ a vážně je to lepší, než NHL 16
  • Jde v modu be a pro(kariéra hrácě) reprezentovat? Jako ve fifě?
  • i tvůj infantilní slovník jasně napovídá, že ti je sotva 15 a konzoli jsi nikdy nevlastnil, takže nemůžeš absolutně soudit, co je lepší hra. Děláš tu ze sebe jenom....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit