Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vulgarity jsou zbytečné. Četl jsem tvé zdejší příspěvky, než ti je smázli. Všem co koupili konzoli, jsi nadával v podstatě do IQ nul apod.
  • O tom, co já vlastním či nevlastním, ty nemáš ani páru, takže drž hubu. EA nikdy nechtěli dělat simulaci hokeje, ale zjednodušenou verzi pro děti (tedy na konzole) a jen spojenou mocnou silou PC mod komunity z toho vznikla lepší hra, samozřejmě hratelnost je vždy důležitější než grafika, ale to consoletardi nikdy nepochopí, hlavně že se to leskne jak psí kulky
  • Mart9
    Typický příklad člověka, který nemá možnost si užívat NHL na konzoli, tak si musí stále dokazovat, že NHL 2004 je vlastně lepší hra.
  • vidím, že máš patent na rozum, je docela sranda, žvydáváš za fakta tvoje nesmyslné teze, aniž bys sám vlastnil konzoli, kde bys mohl NHL 17. Takzvaně jsi jen zakomplexovaná pc troska...
  • Holku už mám, takže tvoje nenápadné pozvání rande bohužel musim odmítnout, sorry, ale nevzdávej to!

    co se týká NHL, bohužel pravda je taková, že zmodované PC NHL 2004 > NHL 17 co se týká hratelnosti, to je zkrátka fakt, můžeš prskat a vztekat se, ale nic na tom nezměníš tak to prostě je, pravda pravdoucí
  • Kdo že to dal za Maple Leafs gól na screenshotu 8?
  • *15* *15* *15*

    najdi si holku nebo kluka. Už ti to PC leze na mozek *3*
  • ravux
    Klicovy je zamerit se na branku. Jinak nedas gol, to da rozum.
  • Zmodovaná 2004 je sice graficky slabší, ale hratelnost je realističtější, těžší a mnohem blíž k reálnému hokeji, takže mě moc nepřekvapuje, že některým consolekids moc nevoní *4*
  • Mart9
    Takže ti to napíšu i sem: V porovnání s konzolovým NHL je to nic. A to jsem to sám hrál.
  • Mart9
    V porovnání s konzolovým NHL je to nic. A to jsem to sám hrál.
  • ravux
    Ty hrajes NHL nazivo? Kdybys nekecal.
  • RedEagle
    Aby čo sa tyka hokeja nebola redakcia games cz nespravodliva voči PC hračom mala by tu dat teraz recenziu na NHL 04 - Rebult 2015.
  • RedEagle
    :))
  • Taky jsme jako děti chodily bruslit s rodiči na zamrzlý rybník a občas i hrát hokej *4*
  • jack
    Naopak, loni (NHL 16) tam bylo zmen velmi mnoho, protoze NHL15 se ukrutne nepovedla hlavne co do obsahu...
  • Naopak, je to silně nadhodnocená hra, víc než 6/10 ani náhodou
  • Tak letos prozatím taky nekupuju - NHL16 mi bude prozatím stačit, jediný co mě láká je ten manažerský mód, to by mě asi bavilo, tak uvidíme po první vlně slev, jestli to pak koupím, nebo ne..

    Co mě ale zajímá = na videích je vidět, že konečně má naše repre místo vlajky na hrudi český znak - to má jen v rámci licence světovýho poháru, nebo to už mají konečně ofiko koupený pro celou hru a budou to mít i v jiných módech (třeba český dresy v UHT, v normálním turnaji apod.)??
  • taky sem si to myslel ,ale ty nové pravidla bych rád vyzkoušel , tak teď nevím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit