Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je rozdil psat bez diakritiky a presto srozumitelne, nez psat jako dement, gumo.

    jj, znalec se hned pozna. radsi si jdi poslouchat Kabaty *1*
  • Jack1947
    1Odstavec je v poho...

    To jsem nenapsal jen sem většinu prohrával no asi špatné ovládání nebo nevím a to i dříve na pc...

    Komentář byl vždy super a ty hlášky takže si hadr tak leda ty... Americkej je jak sledovat fotbal na foxu nebo eurosportu nic moc...

    Nepíše se summa summarum a le suma sumárum... jo a to bych to samé mohl říct o tvé bez diakritické úvaze.

    Jsem rád že gumám roste tlak, stejně jako tehdy na wb moc mně to těší.
    *14* *5* ( Kdo zná w-b , bývalý w@rezblog tak ví - nedávno jsem si přečetl obsáhlý hejt, to mou osobu od tehdejšího anonyma... ).
  • prvni odstavec - kdyz nebudu brat naprosto retardni chyby ve stylu "chvily, kdyby jste"... chape nekdo ten prvni odstavec, co tim chtel basnik rict?

    druhy odstavec - rvacky, ktery jack asi podle vseho nedokaze nikdy vyhrat, ale aspon je tam ma pro zabavu,,, slovo "endžýn" a cz komentar, ktery ubira nekolik minusovych bodu. tvl, cz dabing, jak ve fife i nhl, stal vzdycky za ho* no. a coze je tam naprosto zaslouzene? zase pointa hadr, fakt.

    treti odstavec - to snad nema cenu ani komentovat

    summa summarum - jacku, bud se nauc psat cesky, nebo sem nepis vubec, uz to konecne pochop. ty tvy zvratky se nedaji cist. muzes napsat zase neco o gramar nazzi, ja je tvym hloupym zvykem, ale jen trouba neuzna sve vlastni chyby, ktery vidi naprosot kazdy...
  • Jack1947
    Je vidět že si to nehrál konzoli nejspíše ani nevlastníš - ( ani nehrál minulé ročníky) je to přesně tak jak píše takže je vidět že toje to samé oproti fotbalu horší... to už je lepší karty když už to je o tom... " random" štěstí"
  • Takže chceš aby místo pěknejch kombinací padaly furt jenom trapný goly z dorážek a závarů na brankovišti? To by bylo asi hodně zábavný.. Spíš bych to chtěl naopak, aby víc hezkejch gólů začlo padat i v reálu místo těch upocenejch doklepávaček.
  • http://mamamiia.com/wp-content/uploads/2014/10/seriously.jpg
  • Jack1947
    Ty drž hubu když tě to nezajimá a nečti to... trotle. *7*
  • To je zas analýza.. ty už drž hubu radši.
  • Pavel - jsi hlupák a nevíš o tom...
  • Zrzzek
    První hokejovou hrou, která používá Ignite engine, je tím pádem až letošní NHL 15 ve verzích pro Xbox One a PS4. - Bachova recenze NHL15
  • Zeptejte se Evžena, pokud teda zrovna nečumí na fishing´n´hunting
  • Tak jsem po prvotním nadšení teď trochu ochladl, v konzolový sérii NHL jsem nováček, ale NHL sleduju a to hodně (vloni jsem viděl sestřih každýho zápasu základní části plus SC a když byl hokej v, pro evropskýho diváka, přívětivej čas, koukal jsem i na celý mače) a musím konstatovat, že když beru hru jako zábavu , je NHL 16 dobrá pařba, nicméně simulace hokeje to není vůbec. Neexistuje nic jako hákování, sekání, vysoká hůl atd. V čem vidím největší problém je fakt, jakým způsobem padají branky, v současnosti v zápasech NHL padá 80% procent gólů z předbrankovýho prostoru, z dorážek, tečí atd, poněvadž brankáři už jsou na takovým levelu, že téměř vždy platí "co vidím, to chytím" to tady skoro vůbec není vidno, padají samý hezký góly po střelách a krásnejch kombinací až do kuchyně. Golmani jsou taky kapitolou samu pro sebe...škoda, že hokej je populární jen v pár zemích, narozdíl od fočusu, kterej je celosvětově sport č. 1.. rozpočet by byl jinej a na hře by to bylo imho znát, jako příklad za všechny je to např. zpracování obličejů, kdy až na několik největších hvězd podle xichtu téměř nejde poznat, o koho se jedná. Za mě pěknejch 6/10, večer vždycky fouknu pár mačů před spaním a je to fajn relax. Jenom škoda, že nemám s kým hrát lokální co-op, to by zřejmě hned byla jiná káva.
  • Neviem kolki z vas hrali 16-ku,ale grafika kostrbata nieje hratelnost oproti 15-ke tiez doznala zmeny.
  • Jack1947
    Novinka je oproti minule že už letos bez "starých" konzolí... a upřímně ? ani mi to nevadí, beztak to budou jen zase ty samé nervy že brankář nechá si pod nohama proletět i jednoduchou střelu, snadno chytatelnou, že soupeř bude silnější a vás drtit každou chvíly, jistě kdyby jste dali aspon 2-3 goly tak by to nebyla sranda, popisky mně nezajímají a hokej bych hrál beztak jen pro zábavu.

    Tak aspon ty rvačky no, které bych beztak díky neohrabanosti prohrál... je to prostě už taková ta kravička na peníze a dojení každým rokem... minule nový endžýn letos konečně i ta hra... beztak bez českého komentáře to má několik mínusových bodů... je to jako COD a přece jenom se to koupí o tom že vyšla NBA 2K 16 na PC se radši pomlčí to neprodává tolik co NHl/FIFA. 8/10 naprosto zaslouženě.

    NHL2007 nepřekonáno a jasně hnusná stará kostrbatá grafika ale byla to sranda +český komentář neměl chybu... to hle je už takové jalové.
  • uvedomujes si ze se do toho jen kopne a uz to hraje? *1*
  • Novy engine? Proboha, dokaz to nejak. To je nejzasadnejsi informace, jakou jsem za posledni leta cetl.
  • RedEagle
    Len kde v dnesnej dobe zozeniem originalku NHL 2004
  • Zrzzek
    Hmm.. většina her se dělá déle, než 2 roky. Patnáctku vydali spíš z povinnosti - lepší by bylo, kdyby prostě a jasně rok vynechali, ale řekni to kravaťákům...
  • RedEagle
    Podla mna 2002. Tu hram doteraz.
  • Volně přeloženo: "moje první NHL bylo 98 a poslední 98".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit