Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz uz zkopirovali cely NHL a zmenili jenom nazev, nestacilo by zkopirovat i tu recenzi?
    • BoB.2
      To dělaj už od začátku pořád je to jen hokej s lepší grafikou.
    • cumpi3
      a takova recenze tu drive i byla...jeste na nhl na pc (07 myslim)
  • Kdyby to bylo i na PC a ne jen na konzole, tak by udělali lépe.
    • Tjn, 5 prodaných kopií navíc je určitě vytrhne. Ale jako fakt, EA dobře ví, kolik se toho prodalo na PC a očividně to bylo dost málo, jinak věř, že firma chce vydělávat prachy a pokud by se jim to vyplatilo, tak tady máš každej rok PC verzi.
      • hlavne ze ea je jenom fifa a nhl vid? koukni na net a zjisti za jakyma znackama stoji. pak neco mluv.
    • prospěla by jim pořádná konkurence, takhle má EA na sporty skoro monopol tak to odbejvaj
  • BohumilCisar
    Nevíte, jestli to pojede i na mém orchestrionu r.v. 1918? Ptal jsem se předsedy na MNV a ten mi řekl, že je to přecijen taky hrací skříňka, takže by neměl být problém.
    • Zeptejte se Evžena, pokud teda zrovna nečumí na fishing´n´hunting
    • Pan_Klobouk
      Bohousi, az ti dojede ten tvuj Prazak z Prahy, urcite s sebou na vikend priveze i konzoli. Jsou na to dobre hry a zabavis se skoro stejne jako na PC. Snad to bude kam pripojit, ma ten orchestrion standardni HDMI?
    • Chim
      Pane Císař, kvůli téhle hře asi ne, ale jinak... myslím že je už na čase pořídit si nějaký nový stroj.
      • uvedomujes si ze se do toho jen kopne a uz to hraje? *1*
  • Tak jsem po prvotním nadšení teď trochu ochladl, v konzolový sérii NHL jsem nováček, ale NHL sleduju a to hodně (vloni jsem viděl sestřih každýho zápasu základní části plus SC a když byl hokej v, pro evropskýho diváka, přívětivej čas, koukal jsem i na celý mače) a musím konstatovat, že když beru hru jako zábavu , je NHL 16 dobrá pařba, nicméně simulace hokeje to není vůbec. Neexistuje nic jako hákování, sekání, vysoká hůl atd. V čem vidím největší problém je fakt, jakým způsobem padají branky, v současnosti v zápasech NHL padá 80% procent gólů z předbrankovýho prostoru, z dorážek, tečí atd, poněvadž brankáři už jsou na takovým levelu, že téměř vždy platí "co vidím, to chytím" to tady skoro vůbec není vidno, padají samý hezký góly po střelách a krásnejch kombinací až do kuchyně. Golmani jsou taky kapitolou samu pro sebe...škoda, že hokej je populární jen v pár zemích, narozdíl od fočusu, kterej je celosvětově sport č. 1.. rozpočet by byl jinej a na hře by to bylo imho znát, jako příklad za všechny je to např. zpracování obličejů, kdy až na několik největších hvězd podle xichtu téměř nejde poznat, o koho se jedná. Za mě pěknejch 6/10, večer vždycky fouknu pár mačů před spaním a je to fajn relax. Jenom škoda, že nemám s kým hrát lokální co-op, to by zřejmě hned byla jiná káva.
    • Tak podle mě už z podstaty hokeje nejde udělat věrnou simulaci. Fotbal to má - co se pohybu hráčů atd. týče - mnohem jednodušší. Nicméně NHL 16 mě baví, akorát jsem po prvotním nadšení taky dost ochladnul.
      V podstatě poznám, kdy soupeř (hraju zatím jen offline) rozjede akci, která skončí gólem. A nakonec i já, třeba když jdete 2 na 1, tak pokud to vyloženě nezapaříte přihrávkou mimo, tak je to na 99 procent gól. A to nejsem žádnej vytrénovanej machr...
      A je sice dobře, že ještě víc snížili účinnost "hitů", nicméně tady mám pocit, že zatímco já musím soupeře precizně najet a trefit, tak komp mi prostě dá ránu a můj hráč jde k zemi.
      Podobný je to u blokování střel. Zatímco soupeřovi obránci blokují, ti moji před mojí brankou spíš cloní vlastnímu brankáři. Takže bych dal taky 6/10. Je to fajn zábava, ale čekal jsem trošku víc.
    • Takže chceš aby místo pěknejch kombinací padaly furt jenom trapný goly z dorážek a závarů na brankovišti? To by bylo asi hodně zábavný.. Spíš bych to chtěl naopak, aby víc hezkejch gólů začlo padat i v reálu místo těch upocenejch doklepávaček.
      • Jack1947
        Je vidět že si to nehrál konzoli nejspíše ani nevlastníš - ( ani nehrál minulé ročníky) je to přesně tak jak píše takže je vidět že toje to samé oproti fotbalu horší... to už je lepší karty když už to je o tom... " random" štěstí"
        • Zase jsi to nepochopil *15* už se na to fakt vyser
  • Rád bych si NHL 16 koupil a zahrál. Dokonce bych udělal výjimku a s těžkým srdcem přežil origin. Ovšem není pro PC = nezájem a další minus pro EA.
    • Mám to podobně... a spíš než mínus jen kroutím hlavou, protože se tím obírají o docela slušné procento potenciálních kupujících a tedy i peněz.
      • Myslím, ze pro toto tvrzení nemáš jediný podklad a firma EA by ti jich mohla spoustu půjčit, což by po prostudovani mnoha grafu a psaného slova asi zmenilo Tvůj názor. Wx3
        • no, v dnesni dobe STEAMu a ORIGINu je PC vice profitabilni.... Otazka je samozrejme, jak moc... Tam souhlasim, ze EA to maji asi dobe spocitane....
  • Zrzzek
    A kdo říká, že u NHL16 není žádný posun? V patnátce byl novej engine, ale hra byla nedodělaná a "prkenná". V šestnátce všechno dodělali. Změná oproti 14 - novej engine, změna oproti 15 - všechny mody, vylepšenej pohyb hráče a puku + drobnosti, který zlepšej celkovej dojem ze hry.
    • Novy engine? Proboha, dokaz to nejak. To je nejzasadnejsi informace, jakou jsem za posledni leta cetl.
      • Zrzzek
        První hokejovou hrou, která používá Ignite engine, je tím pádem až letošní NHL 15 ve verzích pro Xbox One a PS4. - Bachova recenze NHL15
    • Tyjo, jenom rok jim trvalo to dodelat a chcou to zaplatit jenom dvakrat? To je oproti Battlefieldu docela posun.
      • Zrzzek
        Hmm.. většina her se dělá déle, než 2 roky. Patnáctku vydali spíš z povinnosti - lepší by bylo, kdyby prostě a jasně rok vynechali, ale řekni to kravaťákům...
  • Chim
    Inovace prakticky žádné. Hodnocení 8/10. (facepalm)
  • Online ma tragickou odezvu, navic je eashl klasicky o dvou naucenych golech, ktere retardeti zkouseji dat cely zapas furt dokola...
    • tak hraje to jeden clovek.. se neni cemu divit.. *12*
  • Tak změn je oproti 15ce opravdu hodně. Na videu to tak nemusí vypadat.Pokud má někdo skvěle propracovanou defefenzívu,tak jste rádi,když se dostanete vůbec k nějaké šanci.Mluvím hlavně o Ultimátem týmu ve vyšších divizích. Ale tam zase hraje většina na jednu,dvě akce celý zápas,což už není moc zábava.
  • Co hrajete za obtiznost a mod?

    Ja zacal s Be a Pro na nejtezsi Superstar a je to maso... Clovek musi byt maximálně soustředěný a velmi obtížně se člověk dostane ke střele a pěkné kombinaci, na kterou by mel více času...

    Prave jsem dokoncil prvni sezonu v CHL a vyhral jsem tak 5% zapasu...

    Možna snižím obtížnost, aby to byla více zábava...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit