Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tjn, 5 prodaných kopií navíc je určitě vytrhne. Ale jako fakt, EA dobře ví, kolik se toho prodalo na PC a očividně to bylo dost málo, jinak věř, že firma chce vydělávat prachy a pokud by se jim to vyplatilo, tak tady máš každej rok PC verzi.
  • Zase jsi to nepochopil *15* už se na to fakt vyser
  • Ja se zase divim, ze nekdo vyhodi penize za konzoli. Nenadelas nic.
  • Ani ne jedna hodina a už jedna inteligentní odpověď.
    Už jsem se lekl že tady není nějaký mudrc a chytrolín *1*
    Já se Vám divím všechno komentovat.
  • Ahoj mam sice jen 15 NHL ale me to prijde uz hodne solidni hokej :) mimochodem kdyby nekdo chtel zahrat tak mi pisnete na Steamu

    AngerCZ rad se domluvim a zahraju nejaky match :)
  • i tenkrat v troji dostali darek *5*
  • Zaplati 11 tisc, mysli si ze dostal neco jako darek.
    #ovce
    #konzolista
  • Zdarec,

    mám dotaz nevíte jestli se chystá XboxOne s NHL 16 jako "dárek"?
  • prospěla by jim pořádná konkurence, takhle má EA na sporty skoro monopol tak to odbejvaj
  • Kdyby to bylo i na PC a ne jen na konzole, tak by udělali lépe.
  • tak hraje to jeden clovek.. se neni cemu divit.. *12*
  • vonTossis
    "jediná rocková skupina v čr"... chicht
  • Online ma tragickou odezvu, navic je eashl klasicky o dvou naucenych golech, ktere retardeti zkouseji dat cely zapas furt dokola...
  • Jacku, všichni jsou z tebe a tvého psaní naprosto znechuceni. Proc pořád píšeš ty slátaniny? Prosím, buď už jen pasivní čtenář, bude to daleko lepší pro všechny.
  • Tak změn je oproti 15ce opravdu hodně. Na videu to tak nemusí vypadat.Pokud má někdo skvěle propracovanou defefenzívu,tak jste rádi,když se dostanete vůbec k nějaké šanci.Mluvím hlavně o Ultimátem týmu ve vyšších divizích. Ale tam zase hraje většina na jednu,dvě akce celý zápas,což už není moc zábava.
  • BoB.2
    To dělaj už od začátku pořád je to jen hokej s lepší grafikou.
  • Teda neříkám že herníma možnostma je to stejné, ale graficky mě to přijde furt jak NHL 2004 hadr.
  • Jack1947
    Já to myslím tak že mně nezajímají nějaké světové žebříčky, popisky ani hráči že jsou pro mně stejně noname jako hra atp...

    Protivník lepší byl... už jsem si "stěžoval" minulej ročník nebo předminulej už nevím kterej sem hrál naposled.

    Beztak ty, české hlášky mi už od doby kdy to přešlo na konzole chybí " Hra vysokou holí" Tohle bude ošklivé nebo jak to byli a tady máme bodyček to byla sranda hokej je hoodně kontaktní sport a oni tím dost ubrali.

    Jako mně nepříjde zábavná hry kdy se hraje 15minut ty gol nedáš a dementní AI ti nastřílí skrz brankáře několik golů... vždy z mrtvého úuhlu např.

    Ano, rád podněcuji rvačky v hokeji, které pak nevyhrávám i když párkrát jsem to čůrymrdovy nandal až tam ležel pomalu v bezvědomí.
    Držím se hesla když oni vyhrávají tak aspon dostanou po hubě, třeba v Be a pro p několika zákrocích ttě mohli už minulé sezony vyloučit... i na trvalo.
  • Jack1947
    Náhodou kabáti se zlepšily, už jsou celkem ok navícv jediná rocková skupina v čr že...

    Takže trotltl to mně mohlo napadnout. Nonsense all the way.
  • Zrzzek
    V prvním odstavci chtěl básník říci, že NHL není na staré konzole a že mu to ani nevadí. Dále že bude o nervy koukat na brankáře, jak pouštějí laciné góly a jak je protivník lepší (a to je mínus?). Dál už je to oříšek...

    " jistě kdyby jste dali aspon 2-3 goly tak by to nebyla sranda" - jakože je nemožný dát 2-3 góly? (blbost) Nebo že hodně gólů ubírá atraktivitě hry? (taky blbost)

    "popisky mně nezajímají" - nezajímají ho popisky. Jaké popisky nevím.

    "hokej bych hrál beztak jen pro zábavu" - a pro co jiného? *1* Já hraju všechny hry jen pro zábavu... Teda možná kromě LoLka - tam je tak 90% zábavy a 10% soutěživosti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit