Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych to tak negativně neviděl zase. Je to hodně o nastavení a když se to nastaví dobře, tak ta hra frčí. Já to mám nastaveno všechno povětšinou naplno. Mám co dělat, dost mně tam rasej, ale je to hratelný. Taky to chce nějakej hráčskej um. Rozehrávka gólmana není dobrá, ale do prázdný branky po mojí chybě ho dostanu tak jednou, dvakrát za sezonu. Jinka mně ti golmani taky dost štvou teda. Ve dvanáctce vypadali líp jak se dalo do nich více naject. Ale celkově mě tam chytají tak na 85 procent a to ti nejlepší golmani. Ne že by pouětěli úplně bylbý góly, ale rpostě jde na nich málo střel od modrý nebo z obvodu. Tohle je škoda... taky jsem si všiml, že vývojáři jaksi nevyčistili celkem častou chybu ze dvanáctky, kde když hráč promáchl nahrávku, tak zůstal stát jak tvrdý Y až do odpískání. Tady je to to samé, ale už né tak často. Taky se mi nepodařilo se za 3 sezóny poprat. Rozhodčí s jsou pořád idioti, ale nastavením se to dá dohnat. Jinak mně hra baví,. jasně že mně štve, když dostanu nějakýho blbýho góla nebo tak, ale to se dšje v reálu běžne a kdyby mně to nedokázalo vyprudit a jen bych vyhrával, asi bych to brzy přestal hrát. Takhle mám do Vánoc co dělat...:)
    • mám odehraných 32 zápasů a pobil jsem se už asi 10x. hraju na xboxu, zmáčkneš Y *4* . záleží taky s kýmdo té bitky chceš jít že .. jágr se ti mlátit nebude :-))). Promáchnutí a poté zmrznutí neznám ... procentuální úspěšnost brankáře mám 89% a určitě se ještě zlepší pokud vypiluji obranu. Střelba od modré je otázkou nastavení strategie. Je jasné, že pokud máš nastavený rychlýpřístup k soupeři a né sevření kolem branky tak ti střílet od modré protihráči nebudou. *14*
  • chtěl sem se zeptat, jak můžu hrát proti někomu online? potřebuji xbox live gold?
  • Vyplatí se to koupit, když mám NHL 12 nebo mám počkat, až bude za 800 a místo toho teď vzít Dragons Dogma? Hokej mám rád, je to asi jedinná hra, kterou hraju na PS3 pravidelně, ale pokud tam nejsou větší změny, tak to s NHL12 vydržím.
    • Sou tam poradne zmeny, vyzkousej demo a k nhl 12 se nevratis.
    • Bratr si ted Dragons Dogma koupil. Nemuze se od toho odlepit :), coz ber jako slusny doporuceni.
  • Chcem sa spýtať mám ps3 a v Play store neviem nájsť NHL...mal niekto taky istý problem? Ďakujem
  • Nevíte někdo, proč to ty pitomci zase nevydali na PC ? Vždyť FIFA se bez gamepadu taky už v podstatě hrát nedá a prodejní čísla určitě nebudou špatný *10*
    • Už se to řešilo několikrát. Hokej není ve světě tak rozšířeným sportem jako fotbal. PC verze by se prodávala dobře jen v několika státech evropy. Amerika je dnes už jednoznačně konzolová
      • To se mi nezdá. Spíš je to prostě obchodní politika která má zvýšit prodeje konzolí. Nic víc.
      • Kecy, basket neni taky bůh ví jak oblíbenej a na PC vychází a hned 2x od 2K a letos i od EA.
        Pochopit se dá absence NFL, nebo Nascar, ale NHL po tolika letech, když si vemeš že poslední hratelný NHL bylo 2005, by to PC hráči brali všema deseti
        • No basket je po fotbalu 2. nejpopulárnější sport na světě a lední hokej se s ním v tomhle rozhodně nemůže srovnávat.
          • Proboha za co dostal minusy?:) Vzdyt je to pravda! V Americe jednoznacne vede Am. fotbal, Basket a Baseball.. A Nascary teda, ale to je trochu mimo.. Hokej tam zajima jenom Kanadany..
            • JohnyTheZik
              Hokej zajima vsechny zijici ve vetsich mestech s NHL tymem :).. V Chicagu jsou Blackhawks celkem posedli, to samy posledni dobou treba v LA, kde to, troufam si tvrdit, driv tak oblibeny nebylo.. Podivej se tam ted, LA Kings jsou na vrcholu, mesto zije hokejem :).
  • Ja si myslim že ten kdo má NHL 12 tak je zbytečné si kupovat NHL 13 pak tam nejsou skoro žádné změny, je to výsměch, raději to neměli vůbec vydávat, takhle se akorát znemožní... A jen tak mimo téma, je jen otázkou času kdy se hry přestanou dělat na PC a budou jen na konzole.
    • tak to je úplná hloupost. když sem 2 měsíce hrál NHL 13 tak jsem vyzkoušel zase 12 a nemohl jsem ani dohrát zápas jakej to byl rozdíl. no prostě dneska je 12 oproti 13 blbá
  • TOTO VŠETKO VYSVETĽUJE:
    EA podpoří výstavu zaměřenou na LGBT kulturu s názvem GaymerCon.
  • Velmi jsem se na nhl 13 těšil, ale zatím jsem teda celkem zklamanej. Hra mi přijde i na nejvyšší nastavení rychlosti pomalá, true perfomance skating dobrý, dokud neděláte bognu do manťáku nebo do jiného protihráče či spoluhráče, pomalý reakce, gólová opakovačka z kamery z brány má grafiku jak na Commodore 64, když máte v sezóně odehráno více zápasů a už se vám tam ukazují ty statistiky jako např. plus/mínus, body, góly, hity atd. tak je tam ta tabulka tak krátce, že si sotva stihnete jakž takž všimnout čeho se týká, natož se podívat na to jak si stojí hráči v ní, brankáři se s dotěrným hráčem už asi taky nepoperou a vy máte velmi málo času to udělat za něj, protože naskočí animace, masky brankářům už asi taky nepadaj, ale co mě nejvíc ničí je fyzika osobních soubojů:(((( Mám dvoumetrovýho hráče, kterej má přes sto klio (schválně vytvořeného) a když s ním najedu třeba do prospala, gáboríka nebo třeba martina st. luise, tak ty se ani neotřepou ani nevychýlí z dráhy, ale to moje stokilový a dvoumetrový zvíře se vždycky od nich odrazí jak nějakej gumák, přes záda se přetočí až na helmu, takže je úplně zhůru nohama a na tý helmě se tam točí jak nějakej mamlas z klipu od run dmc!!!!:((((( to mě neskutečně, ale neskutečně sejří. Samozřejmě to je tak i u ostatních hráčů. Hrál jsem si s nastavením agresivity i síly v osobních soubojích na nováčka a superstar, počítači jsem to snížil téměř na minimum a pořád nemůžu nikoho pořádně hitovat a vždy když chci někoho trefit, tak se od něj odrazím a válím se po ledě já místo soupeře a ten jako by nic:((( už fakt nevím jak to nastavit. Furt se válím po ledě já a protihráč se ani nehne natož abych ho poslal na led nebo do prken!:((( Mám odehráno asi třicet zápasů, ale tomuhle ročníku pořád ne a ne přijít na chuť:( Asi půjde zpět do obchodu a využiju 14 denní možnost vrácení zboží a vrátím se ke staré dobré, rychlé a tvrdé nhl 12. Ten ind co to pořád propaguje Rahmjahnsingh nebo jak se jmenuje by se měl spíš věnovat simulátoru jako třeba pouštění mrtvých do řeky Gangy a ne hokeji!:-))) dočetl to někdo až sem vůbec?:-))))
  • Lituji že jsem si tohle koupil. Naprosto IMBA brankáři (ani zpomalení reflexů brankáře nepomáhá), ZASE nerealistické góly (odraz od hole do bruslí a přes brusle do pravého horního rohu branky, i to se stalo), fps dropy v obranném pásmu, opravdu horší ovládání než v NHL12 (pokud máte ve 12ce nahráno aspoň 60 hodin, poznáte to). Takhle dodrbanou a přepatlanou hru jsem ještě nehrál. NHL12 nepřekonán, škoda. 8/10 ? Cože ?
  • V recenzi se píše, že chybí tlačítko pro zrychlování. Nerad bych se pletl, ale zkoušel jsem demo NHL13 a když se stiskne pravá páčka, tak hráč přece zrychlí, ne?
    • Máš pravdu zrychlení tam je.Na X360 je to zmáčknutí levé analogové páčky....
      • blixa
        Moje chyba.. Diky za upozorneni, clanek jsem upravil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit