Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ale jo bruslení fakt hezký, ale co po tom fyzika při napadání a u srážek u mantinelu ? To jako krok zpět ?? ... vždyť ty hokejisti mi pod rukama padaj jak kdyby byly v křeči.
  • blues: co sem pises ty jelito. za prve jsi to asi nehral, tak to nehodnot.

    za 2. kdyz te to nezajima, tak sem nepis. takove dementy, co pisou vsude a rozumi vsemu, miluju!
    bez si radsi strilet lidi nebo se bav intelektualnimi vtipky retarde
  • Já bych to nehodnol klasicky od 0 do 10 ale jen bych dáva to vo přibylo a to co ubylo. Protože sportovní hry jsou to samí pořád dokola. *4*
  • Podle mého stejně největší kvalitativní skok byl v NHL 2000 a 2001.
  • Zdravim, může mi někdo poradit, jak se střidají lajny? Když hraju zápas, tak hraju pořád s jednou lajnou. Díky
  • Dufam, že "Muž s cigaretou" je naražka na Akty X !
  • Stejne nejlepsi hokej na ps3 a xbox je nhl 2K10 a nhl od ea sport je jedno a to same uz od 09
    • Arkada to urcite je ale schvalne si to zkus a uvidis mile prekvapi pro me jeden s urcite nejlepsich hokeju na konzole ale kazdy ma svuj nazor a kdyz si pohrajes s nastavenim tak to zas takova arkada bejt nemusi
      • Já to právě zkoušel jen chvíli a dost mě to zklamalo (možná jsem čekal podle reakcí lidí moc...). Každopádně já si užívám 13, takže zpátky asi nepůjdu :)
    • Myslíš tu arkádu? Pro mě 2K hockey byl jen pong na ledě, nemůžu si pomoct. Slyšel jsem tenhle názor už tolikrát ale fakt s ním nesouhlasím
    • to že NHL od EA je stejné bych asi úplně netvrdil,ale názor že 2K byla v době kdy vydávala NHL lepší už jsem slyšel a né jednou...Bohužel nedokážu posoudit
  • Chci se zeptat je v nhl 13 ms sveta ( tournament ) už konečne realny na 4 skupyny nebo pořád na 2 ? dik za odpoved pořád nwm zda jsi to koupit
  • Ahojte,nevím jestli jsem správně ale i tak se chci zeptat,chci si pořídit nhl na xbox ale nevim jestli jsou změny v nhl 13 natolik velké abych za ní dával 2krát tolik jak za nhl 12 proto poradte nebo alespoň napište svůj názor jestli nhl 12 nebo nhl 13 :) Předem díky
    • Rozdíl mezi NHL 12 a NHL 13 je rozhodně o dost větší než NHL 11 a NHL 12. Myslím si že není na škodu si koupit NHL 13 i přesto že je dražší. Je tam jeden nový herní mód, více kamer, to realistické bruslení a další menší vychytávky.
      • Ahoj. Hraju převážně extraligu a chtěl bych vědět jestli po dohání celé sezóny ať už dopadne jak koliv pokračuje jako nový ročník, nebo je total konec a musím navolit úplně novou od začátku. Dík za odpověď.
  • Cicatolo hraješ na PS3 nebo Xboxu? Mám stejné názory jako ty tak bysme mohli zahrát online. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit