Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NHL 13 je pičovina která s hokejem nemá nic společného. Hraju HUT a abych prohrál 4:1 s týmem z nějaké póvl ligy, přitom ve všech aspektech hry jsem jednoznačně lepší, počítač si vystřelí 13krát a dá z toho 4 góly, přitom tak trapný, nějaký šourák od modré z bekendu, já mám 47 střel a jen jeden gól, to opravdu nemá obdoby.
    • musíš dobře mířit. vem si příklad třeba plzeň. většinou soupeře přestřílí a to i hodně a pak prohraje
  • A to hraju s Red wings
  • tvl cože? 8/10 za hokej kterej je už snad 15 let stejnej?
    Jak je to možný dyť tam nejsou žádný inovace a nepřináší nic novýho??? jako další hokej tak maximálně 5/10...
    • hned bych ti dal high kick z otocky na bradu ty filcko, a pak hokejkou do kouli.
    • zahraj si to LOLKU *1* *1* *1*
    • Ty jsi... Kupuju NHL pravidelně, většinou obrok, na konzole vlastním 08,09,11,13 a verze mezi jsem měl půjčené na vyzkoušení od přátel. NEJEDNÁ se o novou hru, vždyť to je hokej. Je to jako žádat NHL, aby každý rok byla nová, jiná hra. "Letos budeme hrát s balónem, letos s pukem, letos vyměníme hokejku za tenisovou raketu" Řekl bych, že 13 je nejvyrovnanější v obrana vs útok z posledních ročníků, hráč může být zaměřený na obranu a využívat jen protiútoky a jde to, to bylo v posledním díle nemožný. Bruslení je výborný, super vylepšení. Já jsem spokojený, koupil jsem za plnou cenu a OKi.
    • Aby ste sa vy deti z toho bezvýznamného čísla neposrali...
      • vy děti ? :D zaprvý mě to absolutně nezajímá protože fotbal a nebo hokej jde skutečně absolutně mimo mě. A to číslo tam je z nějakýho důvodu. Tak ať ty čísla zruší nebo ať je používají správně!
        • Z tvého komentáře lze soudit,že jsi o hru ani nezavadil,tak nechápu proč se nejdeš vyjadřovat k něčemu co jsi aspoň hrál,nebo nedej bože aby tě to zajímalo...
        • Když Tě to absolutně nezajímá, tak proč sem vůbec píšeš? :)
  • Chci se zeptat,...KHL tam tedy není? je tam jen klasicky ruská liga jako to bylo ve 12 ?
    • Chci se zeptat... jak nazyvas ruskou ligu? A cemu pak rikas KHL?

      A druha otazka, tys mel v NHL 12 ruskou ligu?
  • Jack1947
    Nvm, zkusim uvidim sport ja rad nemam v jake koli podobe, jenze v NHL se mi libilo vzdy to mlaceni a fauly ty byly bezkonkurencni takze na srandu super... jen sem dicky v te bitce dostaval pres hubu ja coz nevim proc. Bodychek mi sel o poznani lip nemluve o prorazeni plexiskla hokejistou, takze zkusim beztak je nuda... zatim ted. (myslim ze posledni sem tusim hral 2011 nebo 10 nvm presne.)
  • Nhl jsem hrál poslední ročník na PC 2010...když si jí zahraju teď, po 5 minutách to vypnu, protože i na tu nejtěžší obtížnost s přehledem vyhrávám klidně i 10:0...teď občas zajdu ke kámošovi na NHL 13 na ps3 a když se vracím domů a ulehám, nemám před očima celou noc nic jiného než hokej...je to pecka...jsem rád, že mám problém s gólem, že mám problém trefit pořádnou přihrávku, ale už jsem na to přišel a jen zjišťuju, jak hodně se to přiblížilo realitě, čím dýl podržím, tím prudčí přihrávku dám, musím jí namířit správným směrem, jinak jde mimo a když je hodně prudká, hráč ji nemusí zachytit...hraju rekreačně hokej a vím jako spoustu lidí tady určitě, co všechno ovlivňuje přesnost, rychlost, střelu atd...
    Nhl 13 byť stále spoustu chyb, např. co se týče golmanů, je i přesto revoluční hrou a já si jen kvůli této hře chystám koupit Ps3...
  • NHL 13 je super hra. Hlavně bruslení je konečně na úrovni skutečného hokeje. Jsou zde zohledněny situace kdy hráč stojí nebo jede v plné rychlosti. Hra je rychlá tak jak má být ve srovnání. Tzn. že hráč nevyvine max. rychlost pokud nemá dostatek prostoru atd. Změna směru (vychýlení z osy) má vliv na rychlost a další vychytávky. Kdo má rád bezhlavé ježdění nahoru dolů, tak pro toho hra nebude. Také hitů je tam tak akorát a není lehké hráče trefit, tak jak to má být. Kolik čistých bodyčeků ala Machač vidíte v reálné hře že. Brankáři slušní. Kombinace 2 na 1 apod dobrá. ne vždy skončí gólem, takže scifito není *3* . Myslím že prozatím nejlepší hokej. NHL 12 je na tom o poznání hůře. Ti co tady píší, že mají 40 střel a nic, tak to je problém. Já mám 20 a dám třeba 4. Jako v realitě když se daří. Záleží taky odkud se střílí, kdo střílí, jestli někdo cloní atd.. Kdo se občas podívá na hokej v televizi, tak rychlost hry, dokáže objektivně posoudit. V plné rychlosti bruslí maximálně při brejku. Ale chápu, že když hraju za Floridu proti silnějším soupeřům, tak je to znát a člověk se pak nestačí divit že prohrává 3:0 po 10 minutách, když otevře hru s forčekingem v útočné třetině soupeře a obrana vázne *1* . Ale vidím, že chválu pěji jen já ...
    • A jáááááááááá!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit