Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Jj. Články o EVE jsou vždycky fajn, ale nešel bych to hrát ani za nic. Vlezeš tam natešenej z těch článků a hned zjistíš, že jsi uplné ho*no, co si bez nolife grindu, nebo kaček navíc, nic z toho, o čem četlo, neužije. Ve spojení s mrzkou možností alespoň fyzicky ovládat loď je to pro mě navěky "untouchable" :-)
  • Nikdy sem tu hru nehrál a asi nikdy hrát nebudu. Článek sem ale přelouskl jedním dechem jak mě to pohltilo. Dík za článek k odpolednímu kafi:)
  • TheGGG
    takové peníze do devs musí týct a oni jsou líní si takové věci pořešit, nebo třeba udělat lepší servery... jinak toto zní fakt cool, hra musí být dobrá, škoda že to nejlepší (tyto obrovské bitvy) jsou dle YT videí spíš utrpením
  • Veskoslav
    Vědělo se o tom už pár měsíců, žel bohu až tahle bitva je rozhýbala k tomu, že to začali řešit. Do té doby to nikdo moc neřešil, protože málokdo se vrhne na citadely.
  • Hmm, o tom TiDi vim, takze mi ja jasne jak "zabavna" je takova megabitva, ale ta regenerace mimo TiDi je ze strany vyvojaru epicky fail. Jen to ukazuje jak moc uz je to po technicke strance muzejni kousek i kdyz grafiku neustale vylepsuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit