Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    to je dobré, že je nechceš urazit, ale nazýváš je emaři....

    nech mě hádat, ty budeš mít gel na hlavě, mezi ušima prázdno, hraješ fifu a lolko a máš rád omalovánky od blizzardu, všechno anime je pro tebe pokemon nebo hentai a když se jednou týdně neopiješ, není to týden a už brečíš na fb....

  • TheGGG

    metro, last of us, stalker...

    ty jsou vážně dobré, no zbytek většinou braky a přepálené přestylizované edgy blbinky...

    nejhorší postapa jsou ty madmaxoviny, kde všichni lidi navlíknou kožený hadry, pankáče a růžový zbraně a jezdí po poušti... brrrrrrrr

  • lito

    hezký shitstorm a argumenty nula. Jenže příběh, zpracovaní světa a opravdu nějaký důsledek toho daného post apo pro svět určuje kvalitu samého post apo. Pokud se chceš bavit o RPG postapo, tak to napiš rovnou a nedělej ze sebe pyču. Problém je, že  článek se baví o postapu a ne o RPG, takže určitě si můžeš jit mastit pérko o RPG někam třeba doprdele. Je potřeba, aby ses  smířil, že hloubka celého Falloutu je dost mizerná oproti Automatě, takže prostě srovnáváš škodovku(fallout) a Maserati(Automata)


    Jinak s Femtem to nebudu komentovat, všichni kteří mají jíný názor než uprdění PC hráči jsou Femto, jinak stačí se podívat na registračku, to mluví za vše. 

  • xxxy

    seria metro, fallout 1,2, NV, seria wasteland

  • PCMR

    jo, bavíme se o postapo a ty do to taháš JEN kvalitu příběhu a jestě tady ostatním cpeš o čem se mají nebo nemají bavit. Logika je(lita) ala Femta pacienta v plné nahotě. V kvalitě RPG systémů a konečných důsledků při roleplayi Fallout nemá konkurenci a Automata je proti tomu tupa akční řežba...

    Jaké to je okusit vlastní medicínu, kašpárku Femto? Tady je někde diskuzní pravidlo, že postapo = bavíme se jen o příběhu a ničem jiném? Oh... to sis jen teď vymyslel abys mohl trolit o hov*nku. Zoufalý jedinec tohle. Teď si vem prášek a šup zpátky na pokoj nebo ti odpojí ten internet...

  • lito

    jo, bavíme se o postapo a ty do to taháš rpg systémy. Logika PCMR tupců v plné nahotě. V kvalitě zpracovaní příběhu a konečného důsledku pro lidstvo Automata nemá konkurenci a Fallout je proti tomu slabikář. 

  • exmaxx

    😂 Text nepotrebuju, ale to rejpnuti je genialni. Davam +1.

  • PCMR

    Souhlas. Nicméně ono nejde jen o tu stylizaci, ale taky o fakt, že hry typu starý Fallouty mají mnohem komplexnější RPG systémy a vetší možnosti roleplaye.

  • AnalPlug

    • Postapo musí být jen po jaderné válce? Hnusný, špinavý a všude radiace?  Existuje  X druhů scénářů případné apokalypsy, je dost mimo se omezovat jen na jeden. Teď hraju třeba HZD což je taky postapo ale krásně barevné :) radši se budu koukat na tohle než na šedé nic. Btw a nejspíš myslel starší fallouty. 

  • lito

    mě manga nezajímá, tady se řeší hry. Takže Automata je xkrát hlubší než Fallout. Deal with it.

  • lito

    já bych to postapo dal přece jenom na Zemi. Jelikož Zelda má vymyšlené králoství, takže už je to scifi/fantasy. 

  • Carnage666

    Manga je japonský komiks.

  • Carnage666

    Zbytečně se chytáš za slova. Napsal Fallout a ne Fallout 4 a spousta lidí souhlasí s Falloutem (tím prvním)

  • martin.zima.98

    nejlepší post apokalyptické hry? jednoznačně celá série METRO, takhle má vypadat svět po jaderné válce a né hihihaha take me home, West Virginia......... a taky STALKER, ale z Metra mám větší pocit beznaděje

  • martin.zima.98

    Fallout??? si děláš legraci? 4ka vypadá jako dětské omalovánky bez atmosféru, strachu, napětí a survivalu oproti Metru 2033, Last Light a i Exodus.....zapni někdy už první Metro 2033 a hned na začátku uvidíš jak má vypadat svět po jaderné apokalypse.... temný, pochmurný svět kde strávit pár minut na povrchu vás může stát život.... a né hihi haha..... take my home, west Virginia!

    http://media.redgamingtech.com/rgt-website/2014/08/metro-2033-pc-2.jpg

  • omiklon

    S BotW jsem neměl tu čest, ale Wind Waker je dobrý příklad, kdy jde o jakési post apo i když to na první pohled není zjevné..


    Já přihazuji Xenogears. 😉

  • Manga? tak každýmu se líbí něco jinýho no...mě tenhle žánr od dětství minul, nikdy jsem se neuměl ztotožnit s tímto typem východní vizualizace - rozvádět nebudu, urazil bych mnoho emo citlivých dušiček. U mě vedou starý izometrický Fallouty s fanouškovskejma modifikacema a Stalkeři s fanouškovskejma modifikacema

  • walltar

    A druhý...

  • Takové jiné postapo je Wind Waker a Breath of the Wild.

  • maros.goc

    najlepšie post-apo je prvý Fallout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit